26. 04. 2023

DOBRÝ FESTIVAL 2023 - v Prešove to opäť ožije

Aj tento rok sa môžu hrdí východniari tešiť na DOBRÝ FESTIVAL 2023, pod záštitou známej slovenskej kapely IMT Smile. U nás v MILK-AGRe neriešime iba to, čo zdravé má mať človek na tanieri. Podporujeme a podporíme každého s dobrým úmyslom, kto chce zveľadiť kultúrny program nášho mesta. Preto sme radi, že sme súčasťou 13. ročníka skvelej hudobnej akcie v samotnom srdci východu - Prešove.

Áno, Prešov je srdcom východu, a preto sme veľmi radi, že aj tohtoročný DOBRÝ FESTIVAL sa bude konať práve tu, konkrétne na prírodnom kúpalisku DELŇA, a to 9. až 10. júna 2023. Návštevníci sa môžu tešiť na pestrý výber známych a v skutku obľúbených skupín, ako napríklad DUB FX, DJ FRESH, THERION, THE ANIMALS, KOMAJOTA, HELENINE OČI, CHIKI LIKI TU-A, GLADIATOR a samozrejme neodmysliteľnou skupinou bude samotný realizátor IMT SMILE, ale aj výborní interpreti ako SIMA, ZUZANA SMATANOVÁ či LACI STRIKE DJ SET a mnoho ďalších.

Minulý ročník sa podľa organizátorov vydaril. Prekvapila ich najmä vysoká účasť, keďže bolo náročné odhadnúť tzv. „pocovidový stav“ spoločnosti. „Minulý ročník bol fantastický. Nakoľko išlo o našu prvú akciu po dvojročnej covidovej pauze, nečakali sme až takú vysokú účasť. Musím povedať, prešovčania nás príjemne prekvapili. Podržali nás, prišli, zabávali sa, dokonca aj počasie nám prialo. Ohlasy boli veľmi dobré, a aj preto sme sa hneď po skončení pustili do prípravy nového ročníka, ktorý dúfame, bude opäť ešte lepší,” uviedol člen organizačného tímu, Miro Tásler.

Aj tento rok čaká návštevníkov zaujímavý program. „Celý program festivalu priebežne zverejňujeme na našej stránke www.dobryfestival.sk, ako aj na facebooku. Tohtoročný program bude pozostávať, už tradične, z množstva koncertov skvelých kapiel aj interpretov, ďalej z bohatého programu pre deti, ale tešiť sa môžete aj na rôznorodé diskusie, stánky, bufety a pod. Deti do 140 cm majú dokonca v sprievode dospelej osoby vstup zdarma, na svoje si prídu aj rodiny s deťmi,” uviedol Miro Tásler. Tento rok tam nájdete aj MILK-AGRO mliečny stánok, kde si budete môcť vychutnať SABI dobroty. Vítané sú preto všetky vekové kategórie, lebo domov sa každý vráti s dobrou energiou a krásnymi spomienkami.

Vstupenky si môžete zakúpiť na www.dobryfestival.sk. V ponuke je hneď niekoľko variácií. Jednodňová vstupenka v hodnote 25 EUR a dvojdňová za 35 EUR. V predaji sú aj skupinové vstupenky, a to rodinné vstupenky, vstupenky pre partiu a VIP vstupenky.

Nakoľko vás máme radi, aj tento rok sme si pre vás pripravili SÚŤAŽ O VSTUPENKY NA DOBRÝ FESTIVAL 2023. SÚŤAŽÍME až o 60 VSTUPENIEK. Zapojte sa na facebooku aj instagrame MILK-AGRO a máte ešte vyššiu šancu vyhrať a zabaviť sa na DOBROM FESTIVALE 2023 úplne ZADARMO! Neváhajte, hrajte a zabavte sa na DF 2023!

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď
Šetrite naše stromy, prihláste sa do newslettera a pomôžte prírode.

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

Hore