05. 01. 2022

Poznáme výhercov Mikulášskej súťaže 2021

Aj v roku 2021 sa mnohí z vás zapojili do našej každoročnej veľmi obľúbenej Mikulášskej súťaže. V centrále sa nahromadilo cez tisíc krásnych kresieb Mikuláša, z ktorých bolo len veľmi ťažké vybrať tie najlepšie. V súťaži sa bojovalo o 400 cien a naši skvelí pracovníci ich už pár týždňov s radosťou rozdávajú výhercom. 

MILK-AGRO organizuje v priebehu roku niekoľko pravidelných súťaží. Mikulášska súťaž patrí jednoznačne medzi obľúbené a každoročne očakávané súťaže, do ktorej sa naši zákazníci zapájajú už vyše 16 rokov. Organizácia tejto súťaže so sebou prináša pomerne veľa práce, ale to nám nikdy nezabránilo v jej usporiadaní.

Šestnásty ročník Mikulášskej súťaže 2021 prebiehal v období od 24.11. do 7.12.2021 a do súťaže sa zapojilo vyše 1 200 zákazníkov.

„Som rada, že naša mikulášska súťaž je už toľko rokov očakávaná a obľúbená u našich zákazníkov. Celková príprava je síce náročná a pomerne prácna, no určite to stojí za to, keďže potešíme 400 ľudí z radov našich zákazníkov. Do centrály nám v priebehu súťaže prišlo 1 200 nádherných výtvorov a kresieb. Keby bolo na mne, obdarujem úplne všetkých. Avšak pravidlá sú dané striktne, a preto sme 13.12.2021 vyžrebovali 400 výhercov, ktorým postupne rozposielame ich výhry. Verím, že sme nejedného z nich úprimne potešili,“ uviedla manažérka obchodného marketingu, Sylvia Kupcová.

Výhercovia sa môžu tešiť krásnym a praktickým cenám ako napríklad tabletom, elektrickým kolobežkám, bicyklom, skateboardom, spoločenským hrám či potravinárskym balíkom a pod. Vzhľadom na opätovnú mimoriadnu pandemickú situáciu výhry ešte stále rozdávame. Preto vás prosíme o strpenie, robíme všetko preto, aby sa k vám vaše výhry dostali čo najrýchlejšie.

ĎAKUJEME, že ste sa zapojili do našej Mikulášskej súťaže, ktorá bola opäť čarovná. Prišlo nám veľké množstvo nádherných kresieb Mikuláša, za ktoré vám ďakujeme. Nižšie nájdete ukážku pár z nich.

MILK-AGRO

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2022 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore