27. 07. 2020

Jedzte zdravo so SABI Jogurtovou tatarkou

Aj vy milujete jedlo a ku všetkému si radi pridáte tatársku omáčku? My takisto a preto sme do nášho produktového segmentu zaradili aj zdravú SABI Jogurtovú tatarku. Zdravšiu verziu tejto vynikajúcej omáčky si môžete zakúpiť vo všetkých našich predajniach.

Jogurtová tatarka SABI je naozaj vynikajúca! Potvrdí to nejeden náš zákazník. Svoju výnimočnosť si zabezpečila najmä tým, že v sebe neobsahuje ťažko stráviteľnú majonézu! Svoju lahodnú chuť, má hlavne vďaka šikovnosti našich výrobných špecialistov, ktorí dali dokopy hlavy a prišli s vynikajúcim vylepšením tatárskej omáčky.

SABI Jogurtová tatarka je ozaj výnimočná. Už z názvu je hneď jasné, čím sa líši od iných omáčok. Áno, presne tak! Tatarka SABI je vyrobená z čerstvého, no najmä zdravého jogurtu. Vďaka tejto hlavnej zložke má nízky obsah tuku, čo zabezpečuje jej ľahkú stráviteľnosť.

V spoločnosti MILK-AGRO máme za to, že udržiavanie zdravého životného štýlu je v dnešnej sedavej dobe viac než dôležité. Prečo potom siahnuť po iných, častokrát nezdravých produktoch tejto kategórie, ak si naopak môžeme pochutnať na zdravej, jogurtovej tatarke SABI, ktorá obsahuje probiotické kultúry ako aj živú jogurtovú mikroflóru? Jej chuť vás stopercentne opantá, hlavne ak si ju zvolíte ako doplnok k zeleninovým šalátom, k mäsovým a syrovým špecialitám, alebo aj ku grilovaným pochúťkam.

S čím ju najradšej kombinujete vy? Vaše nápady nám môžete posielať na marketing@milkagro.sk.

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2021 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore