Výhercovia súťaže o 248 skvelých cien s Klember

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE KLEMBER

18.5-19.7.2016

 

 

 

1x Wellnes pobyt

  1. Darina Vaňová, Nováky

 

2x IPHONE 5S

  1. Denis Jurčík, Strážské

  2. Dianka + Ján+ Anna Turčekoví, Partizánske

 

2x Hodinky Michael Kors

  1. Ján Križan, Prešov

  2. Karolína Hatráková, Zemplínske Hradište

 

12x nafukovací bazén

  1. Denis Jurčik, Strážske

  2. Valéria Molitorisová, Pongrácovce

  3. Dianka + Ján Turčekovví, Partizánske

  4. Eva Miženková, Margecany

  5. Ingid Krišová, Michalovce

  6. Peter Žažo, Prešov

  7. Tomáš Mašlej, Vyšná Olšava

  8. Ing. Petra Zamišková, Svit

  9. Ing. Jaroslav Keresteš, Chmeľov

  10. Petra Ferková, Sobrance

  11. Viera Štefanová, Hertník

  12. Ing. Ľudmila Kolejová, Kamienka

 

21x nafukovacie kreslo

  1. Peter Kokavec, Krompachy

  2. Ľudmila Matuševská, Bardejov

  3. Barbara Bortňáková, Sabinov

  4. Terézia Bobiková, Trebišov

  5. Marta Kravianská, Prešov

  6. Ing. Lenka Portella, Košice-nad Jazerom

  7. PhDr. Marta Gutteková, Kľušov

  8. Erika Bodiová, Tornaľa

  9. Mária Vrabľová, Poráč

  10. Jozefína Bodnárová, Košice

  11. Katka Vilková, Granč-Petrovce

  12. Mária Lupčová, Tulčík

  13. Mária Štupáková, Plavnica

  14. Ing. Alena Nalevanková, Pečovská Nová Ves

  15. Ivana Kavická , Košice-Krásna

  16. Zdenka Kupčiková, Sedlice

  17. Danuša Kolmanová, Stropkov

  18. Kamil Adamišín, Lukavica

  19. Terézia Pavličková,Kežmarok

  20. Alžbeta Pitoňáková, Mlynčeky

  21. Marianna Minčaková, Košice

 

24x nafukovací stan

  1. Pavol Vrabeľ, Poráč

  2. Ing. Jaroslav Kriš, Michalovce

  3. Renáta Bartóková, Rožňava

  4. Ján Ivančák, Košice

  5. MUDr. Mária Štefanovičová, Stropkov

  6. Žaneta Jarošova, Medzilaborce

  7. Viera Miklošová, Strážske

  8. Renáta Jarzebowská, Sabinov

  9. Margita Tekelová, Rožňava

  10. Mária Staronová, Košice

  11. Slavomír Fábry, Bijacovce

  12. Alžbeta Polyaková, Tornaľa

  13. Helena Urdová, Prešov

  14. Iveta Jusková, Medzilaborce

  15. Agáta Petrová, Prešov

  16. Božena Kobularčiková, Svidník

  17. Zuzana Mekýšová, Skačany

  18. Ľubica Mašlejová, Miňovce

  19. Katarína Škorňáková, Partizánske

  20. Zuzana Jurová, Vinné

  21. Mária Hudákova, Prešov

  22. Milan Michalec, Dunajská Streda

  23. Jana Kišacová, Partizánske

  24. Anna Gerčaková, Trebišov

 

30x Raja

  1. Katarína Gmiterová, Medzilaborce

  2. Mária Fritšová, Prakovce

  3. Danka Rimská, Granč-Petrovce

  4. Eva Bischofova, Rožňava

  5. Dianka Turčeková, Partizánske

  6. Gabriela Jusková, Ražňany

  7. Jozef Elexa, Rožňava

  8. RNDr. Libuša Segedyová, Košice

  9. Ľubomíra Hrivnáková, Nováky

  10. Lucia Franková, Krompachy

  11. Milan Jurčik, Strážské

  12. Otília Szabóová, Kraľ. Chlmec

  13. Miroslava Svatová, Bzenov

  14. Beáta Ježková, Prešov

  15. Mária Augustinová, SNV

  16. Ing. Lenka Portella, Košice-nad jazerom

  17. Viera Šumberová, Vranov n/T

  18. Janka Pastorová, Bystré

  19. Ján Hudák, Bardejovská Nová Ves

  20. Marta Závacká, Markušovce

  21. Vladimír Bondra, Jakubovany

  22. Marcela Horváthová, Markušovce

  23. Zuzana Štangová, Partizánske

  24. Erika Bodiová, Tornaľa

  25. Vlasta Podobová, Plešivec

  26. Mária Klempórová, Medzev

  27. Magdaléna Hutniková, Staré

  28. Alžbeta Polyaková, Tornaľa

  29. Ján Lachman, Giraltovce

  30. Tatiana Guziová, Miňovce

 

36x Rak

  1. Renáta Kyseľová, Plavnica

  2. Barbara Bortňáková, Sabinov

  3. RNDr. Libuša Segedyová, Košice

  4. Eva Orininová, Košice

  5. Veronika Baranyiová, Trebišov

  6. Božena Dorková, Margecany

  7. Mgr. Renáta Terifajová, Ľubotín

  8. Marta Ráczová, Košice

  9. Alžbeta Polyaková, Tornaľa

  10. Ivana Pavlovičová, Košice

  11. Ján Mašlej, Miňovce

  12. Miroslava Spišaková, Prešov

  13. Jana Macinská, Markušovce

  14. Lenka Portella Košice

  15. Marta Senajová, Prešov

  16. Viera Ragančíková, Vranov n/T

  17. Anna Šošoviová, Ružomberok

  18. Mária Bačová, SNV

  19. Anna Siriková, Medzilaborce

  20. Žaneta Jarošová, Medzilaborce

  21. Marcela Karnoltová, Švedlár

  22. Anna Hromjáková, Poprad

  23. MUDr. Eva Kucerová, Svidník

  24. Andrea Čurlejová, Topoľovka

  25. Martin Mitura, Ľubica

  26. Mgr. Martina Tomadlíková, Krompachy

  27. Slavomír Gurský, Bardejov

  28. Jozef Obert, Nováky

  29. MUDr. Mária Štefanovičová, Stropkov

  30. Natália Galdunová, Veľký Šariš

  31. Denis Korfant, Kráľ. Chlmec

  32. Helena Lukačiková, Medzilaborce

  33. Daniela Palonderová, Spišské Podhradie

  34. Kamila Nováková, Prešov

  35. Kristián Molitoris, Sp. Podhradie

  36. Katarína Pasor Cemová, Drienovec

120x termotaška

  1. Iveta Beňačková, Skačany

  2. Mária Bačová, SNV

  3. Otília Szabóová, Kráľ. Chlmec

  4. Matúš Červeňák, Rudňany

  5. Eva Morozová, Trebišov

  6. Tadeáš a Radko Čulágoví, Bardejov

  7. Zuzana Ďurišková, Kaloša

  8. Mária Bilišňanská, Bardejov

  9. Eva Pigulová, Prešov

  10. Anna Radomská, Vranov n/T

  11. Anna Kovaľová, Solivar

  12. Zuzana Kalafutová, SNV

  13. Eva Milasová, Bardejov

  14. Gabriela Petruňová, Vinné

  15. Pavol Králik, Vinné

  16. Ján Križan, Prešov

  17. František Iľo, Čečejovce

  18. Alžbeta Sopčákova, Pečovská Nová Ves

  19. Monika Hanušovská, Krompachy

  20. Mária Kravčaková, Miňovce

  21. Martin Hudák, Bardejovská Nová Ves

  22. Sylvia Kopnická, Košice

  23. Jana Kerpčárová, Šarišské Jastrabie

  24. Andrea Lechanová, Lemešany

  25. Viera Štefanová, Hertník

  26. Eva Molnárová, Tornaľa

  27. Marcela Berníková, SNV

  28. Mgr. Helena Bermisová, Sabinov

  29. Mária Klučárová, Markušovce

  30. Mgr. Zuzana Eleková, Strážské

  31. Agáta Balasičová, Tibava

  32. Klaudia Darvasiová, Krompachy

  33. Anna Boršošová, Kráľ. Chlmec

  34. Mrg, Erika Kozmová, Košice

  35. Renáta Jarzebowská, Sabinov

  36. Ingrid Gonosová, Stropkov

  37. Simona Beňovská, Čečejovce

  38. Jana Čajbíková, Košice

  39. Kamila Pankuchová, Prešov

  40. Jana Bobaľová, Humenné

  41. Regina Fecková Štôla- Vysoké Tatry

  42. Martina Štúrová, Prešov

  43. Peter +Dianka + Ján Turčekoví, Partizánske

  44. Florian Juhász, Kráľ. Chlmec

  45. Mária Pustaiová, Švedlár

  46. Jana Zoľáková, Kružľov

  47. Mária Cuperová, Ružomberok

  48. Pavol Vrabeľ, Poráč

  49. Božena Kvašňáková, Humenné

  50. Radoslav Petrovka, Košice

  51. Ľuboš Miščík, Košice

  52. Marcela Marcinová, Spišské Podhradie

  53. Mariana Šalapová, Vinné

  54. Lenka Černická, Gemerská Poloma

  55. Jana Bellová, Prešov

  56. Ing. Ľudmila Bicáková, Rakovnica

  57. Marta Vilková, Granč-Petrovce

  58. Helena Lukačíková, Medzilaborce

  59. Eva Hurná, Košice

  60. Gabriela Rondžiková, Prešov

  61. Ing. Terézia Švirková, Bardejov

  62. Eva Miškufová, CHNV

  63. Július Bunda, Turany nad Ondavou

  64. Zdenek Šalamon, Solivar

  65. Iveta Očkovičová, Tulčík

  66. Miroslava Svatová, Bzenov

  67. J. Veselovská, Lipt. Hrádok

  68. Mgr. Simona Beskidová, Kežmarok

  69. Tomáš Bačinský, Prešov

  70. Jaroslav Slepák, Strážské

  71. Slavomír Gurský, Bardejov

  72. Drahomíra Kušnierová, Stropkov

  73. Marta Kravianská, Prešov

  74. Anna Staruchová, Prešov

  75. Elena Gujdanová, Košice

  76. Miriama Šmaýová, Strážské

  77. Martina Strelcová, Košice

  78. Veronika Kubičková, Prešov

  79. Katarína Kundeková, Krompachy

  80. Michal Bukovský, Spišská Belá

  81. Iveta Šoltésová, Kapušany

  82. Štefan Humeník, Vranov n/T

  83. Sylvia Paričková, Rožňava

  84. Gizela Szabóová, Drienovec

  85. Helena Pokorná, Svidník

  86. Jozef Šalapa, Vinné

  87. Ľudmila Peštová, Vinné

  88. Eva Kováčová, Trenčín

  89. Martin Bialeš, Hradište

  90. Miroslav Pankuch, Tulčík

  91. Marianna Minčaková, Košice

  92. Anna Hromjáková, Poprad

  93. Helena Hrabčaková, Prešov

  94. Zuzana Slebodníková, Drienov

  95. Svetlana Hajduková, Kružlová

  96. Jozefína Širochmanová, Trebišov

  97. Iveta Kosťová, Strážské

  98. Jana Džadoňová, Kežmarok

  99. Helena Csonková Szkíbová, Košice

  100. Valeria Cinová, Zborov

  101. Eva Pometlová, Nováky

  102. Kristína Molitoris, Sp. Podhradie

  103. Milan Čuchta, Košice

  104. Marta Gašparová, Budimír

  105. Alžbeta Vargaeštoková, Slanec

  106. Helena Tomečková, Bardejov

  107. Alena Ruskovská, Michalovce

  108. Elena Paniaková, Partizánske

  109. Mária Komárová, Dulová ves

  110. Anna Hladká, Vinné

  111. Svetlana Margitayová, Vinné

  112. Zuzana Bombíková, Petrovany

  113. Vladimír Štieber, Lipany

  114. Milan Jurčík, Strážske

  115. Iveta Tinatmová, Plavnica

  116. Anna Čopianová, Smižany

  117. Miloš Baran, V n/T

  118. Mária Olejníková, Prešov

  119. Edila Balogová, Streda nad Bodrogom

  120. Veronika Bystričanová, Ružomberok

 

 

Ceny budú odovzdané najneskôr do 30.9.2016

 

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

 

Výhercom srdečne blahoželáme !

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET