Výhercovia Mikulášskej súťaže

 

VÝHERCOVIA MIKULÁŠSKEJ SÚŤAŽE

23.11-6.12.2016

 

 

 

10 x balenie integráčik 90g:

1. Ivana Mekýšová, Partozánska 347, Skačany

2. Mia Janičová, Za Majerom 756/ 34,Pečovská Nová Ves

3. Natália Durdiková, I.Houdeka 53/7, Ružomberok

4. Jakub Gaboš, Dubová 5, Prešov,

5. Šimon Tkáč, Močarmany 191, Petrovany,

6. Melánia Horváthová, Buzulucká 17, Košice,

7. Miriama Ramšaková, Milhostov 93, Trebišov

8. Tomáško Śoltýs, Gregorovce 64,

9. Jakub Kontra, Plavnica 140,

10. Samuel Ferko, Laborecká 72, Humenné

 

10 x Elektrická kolobežka :

1. Laura Śtofaniková, Kostolná 335/7, Pečovská Nová Ves,

2. Mirka Očipová, Š.Romera 5, V.Šariš,

3. súrodenci Gardošovci, Dubová 5, Prešov,

4.Natália Krupáková, Ku Surdoku 48/A Prešov

5.Jozef Steinhubel, Trnavská 55, Modra

6.Monika Fučová, Prostejovská Prešov

7.Tomáš Mašlej, Proč 117, Pušovce,

8.Tobias Sklenár, Krivošťanská 640,Strážske

9.súrodenci Potášovci, Lesná 42, Prešov,

10.Andrej Fedurco, F.Kráľa 465, Liptovský Hrádok

 

10 x Tablet :

1.Viktória Piškaninová, Splavová 534, Dlhé nad Cirochou

2.Riško Sabadžág, Dulová Ves 57,

3.Venesa Štofková, Štúrová 15, Prešov

4.Denisa Kolumberová, Zimná 133, S. Ľubovňa,

5.Helena Harčárová, Tomášiková 22, Prešov

6. Viktória a Nelka Jaškové, Murgašová 14, Sabinov

7.Klára Hanečáková, Sv. Anny 2, Podolínec

8.Laura Sándorová, Drienovec 227,

9.Šimon Krišta, Okulka 14/26, Vranov nad Topľou

10.Vladimír Hudy, Župčany 135, Prešov

 

10 x Bicykel :

1.Nelka Hajdú, Hlavná 111, Dlhé nad Cirochou

2.Dianka Fecková, Kvetná 209/10 , Pečovská Nová ves

3.Johanka Kontrová, Plavnica 140,

4. Samuel Hitrík, Rybárska 4, Nižná Śebastová

5. Emília Vooková, M.Nešpora 3, Prešov,

6.Baška Komárová, Slnečná 27, Družstevná pri Hornáde,

7.David Václav, Okoličné 373, L.Mikuláš,

8.Pavol Lazorík, 082 37 Fričovce 115,

9.Ľubomír Vavrek, Štúrová 343/1, Hanušovce n/T,

10.Mirko Palonder, Podzámková 14/409, Spišské Podhradie,

 

10 x Kolieskové korčule:

1.Katarína Kačmárová, Na Odálke 106/37, Fintice,

2.Ingrid Mesarošová, Kvetná 472/39, Dlhé nad Cirochou,

3.Dávid Kuruc, Budovateľská 29, S.Ľubovňa

4 Emmka Vyrosteková, P.O.Hviezdoslava 13, V. Šariš,

5.Janka Rimská, Moyzesová 32,Lipany

6.Liliana Mershynets, Nová Ľubovňa 847

7.Matej Kontra, 065 45 Plavnica 140,

8.Lenka Śtefanová, T.G.Masaryka 1523/9, Trebišov,

9.Samuel Vojtašek, Lanškrounská 4, Kežmarok,

10.Gabriel Kalvin, Michalovská 74/13, Sobrance,

 

10x Frozen kabelka:

1.Juliana Václavová, Staničná 373/3, Okoličné,

2.Lucia Jacková, Malý Śariš 470, Prešov

3.Lenka Andraščíková, Donská 7, Košice,

4.Viktória Galová, Trhovisko 71, Spišské Podhradie

5.Veronika Šimčáková, Kpt.nálepku 72, Svit,

6. Ninka Gerbová, Nám. Slobody 8,Ružomberok

7.Ema Tuptová, Prešovská 17, Sabinov

8.Linduška Galová, 082 61 Ražňany 10,

9.Terka Michalíková, SNP 20, Sabinov,

10.Danielka a Nelka Široké, Dvorníky 55,

 

10 x NERF:

1.Nikolas Kuruc, Petzvalova 2, Spišská Belá,

2.Denis Romančák, 17. Novembra 23, Trebišov,

3. Lukas Chovanec, 065 45 Plavnica 417,

4.Šimon Feňák, Drienovská Nová Ves 222,

5.Dávid Pavlík, Chalupkova 72, Prešov

6.Alex Gonos, Breznica 56, Stropkov

7. Lukáš Pivovarníček, Studenec 16,

8.Marcel Matz, Kluknava 70,

9. Andrej Vyrostek, P.O.Hviezdoslava 13, V. Šariš,

10.Šimonko Štvarták, Drienica 131

 

10x Chrono Bomb:

1.Lukaško Stančák, Dostojevského, Poprad

2.súrodenci Švedoví, Prešovská 27/A, V.Šariš,

3.Kristián Kuchárik, Orgovánova 32, Pečovská Nová Ves,

4. Jakub Lendacký, Dulová Ves 34,

5.Patrik a Tomáš Kundrátovci, Śtúrová 37, Prešov

6.Anna Michalová, Mlynská 700/8, Stropkov,

7. Eliška Śoltýsová, Komenského 33, Sabinov,

8.Mária Śtefaničová, Fintická 67,Prešov

9.Michaela Tomašková, G.Bartscha 515/5, Spišské Tomášovce,

10.Laurinka Tropová, Budovateľská 7, Ľubica,

 

10x spoločenská hra:

1.Alica Priestlová, Októbrová 67, Prešov,

2.súrodenci Cuprákovci, Moyzesová 32, Lipany

3.Ester Vasiľová, Egreš 4, Trebišov,

4.Karin Jadlovská, Topoľovka 182 ,

5.Miško Voskár, 1.mája 1336/137, L.Mikuláš

6.Oliver Cuker, 17.novembra 57, Sabinov,

7.Miško Stančák, Dostojevského 2514/5, Poprad

8. Eva Sedláková, Kvetná 5, Sabinov,

9.Lenka Milčová, Kudlovská 27,Humenné,

10.Saška Bajusová, Hlavná 4/21, Dargov,

50x Stavebnica Lego:

1.Šimon Michalský, Gregorovce

2.Dávid Butkovič, Nová 376, Betliar

3.Ján Dzurov, Odorín 137,

4.Slavomír Obšašník, Dujavská 212/27, Raslavice,

5.Filipko Śtvarták, Drienica 131,

6.Matuško Štefanič, Kapušianska 18,Ľubotice

7.Dominik Kalvin, Michalovská 74/13, Sobrance,

8.Śimonko a Dávidko Novysedlákovci, Levická 20, Košice,

9.Jakub Onofrej, Hollanderova 11, Prešov,

10.Pavel a Šimon Uebersaxovci, Horárska 28/A, Prešov,

11.Jozef Tarhanič, Požiarnická 194/9, Šarišské Michaľany,

12.Lukaško Hrinkaničová, Koňuš 118,

13.Matej Kundek, Slovinská 3, Krompachy

14.Nikolasko Pavlenko, Kukoreliho 416/52, Hanušovce,

15.Matúš Bittner, Hlavná 130/50, Pečovská Nová Ves,

16.súrodenci Vašákovci, Poloma 5, Šar. Dravce,

17.Pavol Pinka, Kamenica 403, Lipany,

18.Marek Ondrija, Za Majerom 800/12, Pečovská Nová Ves,

19.Roman Gális, G. Svobodu 852/19, Partizánske,

20.Damián Śimonov, Zimná 102/4, SNV

21.Martin Śtupák, Zimná 54, Stará Ľubovňa,

22.Richard Kolesár, Koceľovce 60,

23.Juraj Dzurišin, Levočská 4701/73, Prešov,

24.Marko Huňady, Terchovská 1, Prešov

25.Tobias Schonwiesner, Slnečná 39, Ľubica,

26.Timko Vyparina, 065 45 Plavnica 430,

27.Jakubko Reľovský, 1.mája 36, Spišská Belá,

28.Michael Mershynets, Nová Ľubovňa 847,

29.Peťko Pitoňák, 059 76 Mlynčeky 49,

30.Marko Sedlák, Jurkovičová 7, Prešov,

31.Matúš Pustay, Ľutinská 57, Pečovská Nová Ves,

32.Maxim Gonos, Breznica 56, Stropkov

33.Martinko Cisko, Janouškova 13, Prešov,

34.Peter Jadlovský, Topoľovka 182,

35.Lukáš Baran, Záborské 380,

36. Paskal Chovanec, Plavnica 417,

37.Śimon Kyšeľa, Plavnica 85,

38.René a Hugo Bulinskí, Železničiarska 373/9, Plaveč,

39.Matuško Švenk, Budkovce 129,Michalovce

40.Timurko Bondra, Jakubovany 154,

41. Andrej Marcin, Májová 43, Spišské Podhradie,

42.Matin Kožuško, Hviezdoslavova 15, Sp. Podhradie,

43.Martin Štefanko, Mukačevská 51, Prešov,

44. Simon Fabrici, Veľký Folkmár 273,

45.Tomothy Ján Fecko, Záborské 212,

46.Kristián Stachoň, Chmiňany 83,

47.Gabriel Piškanin, Hlavná 503/48, Dlhé n/Cirochou,

48.Florián Kubičko, Bernolákova 13, Prešov,

49.Kamil Mojčák, Matice Slovenskej 6, Prešov

50.Adamko Bilišňanský, Groner 27, 085 01 Bardejov,

 

50x sada na výrobu náramkov:

1.Emmka Červeňáková, Murgašová 7, Sabinov

2.Lucia Vojtašeková, Lanškrounská 4, Kežmarok,

3.Mária Tekeľová, Komenského 32, Sabinov

4. Martina Kušnírová, Malý Šariš 364, Prešov,

5.Klára Tuptová, Prešovská 17, Sabinov,

6.Libuša Steinhublová, Trnavská 55, Modra,

7.Katarína Mihaľaková, Slnečná 78,Spišské Vlachy

8.Jasmína Pustaiová, Kpt.Jaroša 4, Košice

9.Lenka Štefanová, T.G.Masaryka 1523/9, Trebišov,

10.Jarmila Hurajová, Gen.Svobodu 4, Sabinov

11.AnnaMária Gulyasová, Bélu Bartóka 1067/2 Fiľakovo,

12.Anastázia Tkačuková, Sadová 611/42, Stakčín

13.Jana Križanová, M.Benku 1729, Vranov n/T

14.Diana Jadlovská, TopoĽovka 182,

15.Monika Gašparová, Majerovce 11,

16.Emmka Vyrosteková, P.O.Hviezdoslava 13, Veľký Šariš,

17.Mária Drapová, Štúrova 338/11, Hanušovce n/ T,

18.Viktória Okresová, Brezová 12, SNV,

19.Alica Bráňová, Markušovského 501,Štrba,

20.Natália Durdíková, I.Houdeka 53/7, Ružomberok,

21.Beáta Pitoňáková, K.Kuzmányho 7, Kežmarok,

22.Esterka Dudovcová, Roveň 2, Ružomberok 3,

23.Sandra Capcarová, Roškovce 72,

24.Kristína Majtnerová, Plavnica 156,

25.Tamarka Krajčová, Skačany 416,

26.Miriam Ondrušová, Dostojevského 2514/5,Poprad,

27.Veronika Zoľáková, Kružlov 89,

28.Dorotea Pjataková, Jarná 214/25, Margecany

29.Alžbetka Piškaninová, Hlavná 503/48, Dlhé n/Cirochou,

30.Natália Nalevanková, Na Dujave 3, Pečovská Nová Ves

31.Silvia Micajová, Švábska 51, Prešov,

32.Laura Pavelová, Tomášiková 38, Prešov,

33.Laurika Fecková, Štôla 130, Vysoké Tatry,

34.Vaneska Jílková, Lemešany 416,

35.Gabriela Sedláková, Kvetná 5, Sabinov

36.Gabriela Jusková, Uzovský Šalgov 142,

37.Kristínka Matijová, Jarková 311/61A, Sabinov,

38.Nikolka Žulevičová, Habura 111,

39.Ninka Sobeková, Mihaľov 86, Bardejov

40.Nikola Botošová, Severná 18/22, Moldava nad Bodvou,

41.Lydia Marchevská, Vydumanec 67, Prešov,

42.Agátka Zimmermannová, Kluknava 39,

43.Ninka Čižmárová, Rázusová 6, Michalovce,

44.Jana Kurillova, Karpatská 743/6, Svidník,

45.Lucia Stajančová, Školská 521/15, Pečovská Nová Ves,

46.Dominika Pardonová, Rudná 244, Rožňava

47.Mária Gulová, Soboš 51,

48.Alena Barnokyová, Nám. SNP 191/25, Dunajská Streda,

49.Adrianka Ďurišová, Partizánska 347, Skačany,

50.Nikola Uhrinová, Starý Jarok 591/1, Spišské Podhradie,

20x balíček výrobkov od firmy Mc.Carter:

1.Katarína Kolesárová, Koceľovce 60,

2.Martin Mikolaj, Jarková 2,Drienov,

3.Martin Miškuf, Tulčík 353,

4.Matúš Zavadský, Sv. Anny 2, Podolínec

5.Dorotka a Grétka Mlakové, Plavnica 267,

6.Katarína Sabolová, Hlavná 202/67, Raslavice,

7.Emma Mária Pavlíková, Chalupkova 72, Prešov

8.Mária Lutzu Kuchtová, Melčice- Lieskové 522,

9.Helena Orinčáková, Čajaka 15, SNV,

10.Patrik Portella, Irkutská 11, Košice,

11.Sárka Ella Petrušová, Duchnovičova 473/1, Medzilaborce,

12.Katarína Hudáková, Kukučinová 40, Gelnica

13. Monika Farkasová, Abovská 45, Košice,

14.Monika a Patrik Gašparoví, Zadná 6, Záhradné ,

15.Súrodenci Kuzmiakoví, Vsetínska 8, S.Ľubovňa,

16.Jakub Glitta, Lesná 24A, Bardejov,

17.Zuzana Čintalová, Krátka 4, Stropkov,

18.Karen a Marko Peľákovi, Dúhová 34, Čečejovce

19.sestry Hrabčákové, Novomeského 19, Sabinov,

20.Margita Molnárová, Mateja Béla 14, K.Chlmec,

15x balíček od firmy Bape Food :

1.Monika Mintálová, Za kaštielom 2/12, Smižany,

2.Michaela Kundeková, Dubová 1, Prešov,

3.Ester Križalkovičová, Torysa 49,

4.Adrián Budovský, Nová 384/7, Mokrance,

5.Danko Jamnický, Prakovce 298,

6.Lenka Balintová, Fejova 10, Košice

7.Karin Korpášová, Duchnovičová 583/ 116, Medzilaborce

8.Isabel Garajová, Mukačevská 7, Prešov,

9.Iveta Hanzalová, Trebíčska 12, Humenné,

10.Emese Marton, Južná 7, Tornaľa,

11.Timea Babjaková, ul. 1 mája 1302/ 9A, Strážske,

12.Martinko Baláž, Gorkého 7, Sobrance,

13.Alessandro Fogliaro, Hodvabná 1291/11, Trebišov,

14.Agáta Legátová, Spišská 13, Spišské Vlachy,

15.Alexander Bratko, Gemerská Hôrka, 334,

10x výrobky od firmy Haribo SK:

1.Frederik Hovančák, Śarišská Poruba 67,

2.Lívia Kubíková, Bodice 77/8,

3.Tobiasko Semanek, Vaniškovce 91,Raslavice,

4.Laurinka Karpáčová, Humenská 7, Michalovce,

5.Stanislava Žovincová, Duklianska 45, Skačany,

6.Jozef Furák, Veľká Okružná 1106/ 83,Partizánske,

7.Júlia Tureková, Gápľová 2, Prešov,

8.Śimon Fabrici, Veľký Folkmár 273,

9.Juditka Baluchová, Víťaz 33,

10.Mária Vargová, nám. Ľ.Štúra 10, Moldava nad Bodvou

10x výrobky od firmy Perfetti Van Melle Slovakia :

1.Miška Palková, Papirnická 17, Ružomberok,

2.Adamko a Kristínka Bujňákoví, Uloža 28, Vyšné Repáje,

3.Martinka Grešáková, 082 13 Tulčík 372,

4.Liana Bujková, Záborské 215,

5.Alexinka Gogová, Duklianska 43,Skačany,

6.Rolandko Hudaček, Magurská 19, Prešov,

7.Zuzka Hadbavná, Turzovská 28, Gelnica,

8.Danielka Sipková, Kamienka 226

9.Adelka Valkovičová, Ružová 53, Sabinov,

10.Zdenka Blažejčíková, Šiba 1, Kľušov,

10x výrobky od firmy Chocoland :

1.Dianka Turčeková, Malá Okružná 927/ 52, Partizánske,

2.sestry Košťanské, Železiarenská 36, Košice,

3.Natálka Rímska, Moyzesová 32, Lipany,

4.Tatiana Bondrová, Nová Ľubovňa 368,

5.Slávka Koláriková, Mnoheľova 830/15, Poprad,

6.Hanka Knapíková, Tatranská 2, Stará Ľubovňa,

7.Ellka Krompaščíková, Pod Lesom 1427/5 Kežmarok,

8.Jakubko Jamroškovič,Okrúhle 12,

9.Filip Adamjak, Garbiarska 13, Kežmarok

10.Adrianka Nagyová, Slančická 78, Ruskov,

7x metrová čokoláda :

1.Alexandra Pancuráková, Jegorovovo nám.4, Košice,

2.Daniel Tomaščín, Prosačov 42 Hanušovce n /T.

3.Alžbeta Puchmelterová, Partizánska12, Krompachy,

4.Katka a Anetka Tekeľové, SNP 1459/84, Považská Bystrica,

5.Nina Tkáčová, Močarmany 191,

6.Lianka Melníková, Breznica, Stropkov,

7.Kaudia a Oliver Imrichoví, J.Borodača 9, Sabinov,

6x Balíček ústnej hygieny od firmy GlaxoSmithKlineSlovakia:

1.Florián Juhads, Rázusová 4, K.Chlmec,

2.Dana Spišáková, Dulová Ves 197,

3.Marek Tóth, Drienovec,

4.Sára Hollaarová, Zimná 91, SNV,

5.Margita Schlimbachová, Lackovce 118, Humenné,

6.Kristínka Komárová, Tomášiková 44, Prešov

5x balíček výrobkov Nestle :

1.Emmka Stajančová, Śkolská 15/521, Pečovská Nová ves

2.Katka Krivanská, Zimná 254, Dobšiná

3.Helena Olšavská, Hlavná 88, Hrabušice,

4.Matejko Urda, 065 42 Čirč,

5.Laura Magdová, Nevädzová 19, Košice

5x balíček výrobkov od firmy Chipita:

1.Viktória Švedová, Ľutinská Pečovská Nová Ves,

2.Stella Daňková, Trebejovská 23/52,Družstevná pri Hornád

3.Miška Bačovčinová, Košická 16, Humenné,

4.Viktória Admjaková, Slávkovská 64, Kežmarok,

5.Alica Macejková, Šarišská 30, Svinia,

5x balíček výrobkov od firmy Maspex:

1.Erika Zabavníková, nám. L.Novomeského 5, Košice

2.Marek Kolcun, Štefanikova 48/8, Plaveč

3.Adrián Lazár, Zakarpatská 3, Rožňava,

4.Jozef Nadžady, Nová Ľubovňa 230,

5.Daša Svinčiaková, Komenského 2137/61, Trebišov,

5x balíček výrobkov od firmy Bonavita:

1.Samko Ďuráš, Cintorínska 379, Sp. Bystré,

2.Julianka Majerová, Tehelná 603/ 13, Giraltovce,

3.Zuzka Frohlichová, Torysa 306,

4.Anna Pankuchová, 082 13 Tulčík 293,

5.Samuel Pitoňák, K.Kuzmányho 7, Kežmarok,

4x balíček výrobkov od firmy Anton Toma:

1.Laura Kopcová, Ž.Silbigera 6001/2, Ružomberok

2.Liana Rybovičová, Letná 8, Stará Ľubovňa,

3.Amelie Baliková, Fulianka 146,

4.Ondrej Škorňák, R.Jašíka 165/63, Patizánske,

3x balíček výrobkov od firmy Top Nitra:

1.Marianna Sojčáková, Štúrová 289/7, Kamnica nad Cirochou

2.Martin Bortňák, Kendice 40

3.Rebeka a Emma Rončákové, Čergovská 12 Prešov

3x balíček výrobkov od firmy Mondelez Slovakia:ň

1.MŠ Vaniškovce, Raslavice

2.Detský domov, Záhradná 749, Dobšiná

3Michael Mesarč, Zápotockého 8, Prešov

3x balíček výrobkov od firmy I.D.C.Holding a.s:

1.Miroslav Béreš, Veľký Folkmár 398,

2.Lenka Telehaničová, Helsinská 6, Košice,

3.Matúš Šimon, Kpt. Nálepku 5, Bardejov,

 

Výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do 30.1.2017

 

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

 

Výhercom srdečne blahoželáme !

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET