Veľkonočná súťaž 2017

Veľkonočná súťaž

5.4-25.4.2017

500x nákupná poukážka v hodnote 20€

 

 

 

Výsledky žrebovania sú nasledujúce:

 

 

1. Peter Paučula, Tatranská 6, 064 01 Stará Ľubovňa

2. Alena Kalabová, Červenica pri Sabinove 230, 082 56 Červenica pri Sabinove

3. Ľudovít Lipták, Kúpeľná 1022, 049 25 Dobšina

4. Ľubica Miškufová, Chmiňany 34, 082 33, Chmiňany

5. Anna Bednáriková, Veľký Folkmár č.50, 055 51 Veľký Folkmár

6. Janka Jánošíková, Mlynská 7, 053 42, Krompachy

7. Božena Košutová, Trsťany 53, 053 63 Trsťany

8. T. Čekelská, Miňovce, 090 32 Miňovce

9. Mária Jenčáková, Trieda 1. mája 19/6, 052 01 Spišská Nová Ves

10. Mária Žakarovská, Veľký Folkmár 327, 055 51 Veľký Folkmár

11. Monika Kiššová, Župčany 142, 080 01, Prešov

12. Jana Vojtková, Široké 542, 082 37, Široké

13. Mgr. Tomáš Tóth, Kvetná 6, 048 01, Rožňava

14. Mária Pasternaková, Hlavná 226, 082 12 Kapušany

15. Ondrej Paločko, Prešovská 1/266, 053 04 Spišské Podhradie

16. Mária Lopuchovská, Višňová 10, 080 01 Prešov

17. Margita Gmucová, Vojkovce 29, 053 61

18. Mária Vimpľová, Helcmanovce 359, 055 63 Helcmanovce

19. Ľubov Pisová, Nagov 66, 068 01 Medzilaborce

20. Mgr. Jozef Bialončik, Dulová Ves 149, 082 52 Dulová Ves

21. Hanka Balogová, Kluknava 325, 053 51, Kluknava

22. Jozef Olejár, Fintice 19, 082 16 Fintice

23. Anna Motyľová, Prostejovská 39, 080 01 Prešov

24. Zuzana Baranová, Kapišova 2, 090 01 Svidník

25. Gabriela Müllerová, Tehelná 5/10, 056 01 Gelnica

26. Eva Štovčíková, ul. Kostolná 38, 044 24 Poproč

27. Mgr. Jozef Bortňák, Jakubovanska 6, 083 01 Sabinov

28. Jozef Bujňák, Pod Kopaninou 11, 082 71 Lipany

29. Marta Dzurčaninová, Lipníky 109, 082 12 Lipníky

30. Dorota Michaliková, Francisciho 4, 053 02 Levoča

31. Anna Luščáková, Kružlov 25, 084 06 Kružlov

32. Božena Fabiánová, Plavnica 182, 065 45 Plavnica

33. Božena Švabenská, Gajdoš 18, 072 43 Veľké Revištia

34. Zuzana Harazin, Matie Slovenskej 14, 083 01 Sabinov

35. Beáta Hamráková, Hornádska 16, 053 21 Markušovce

36. Viera Karabášová, Jilemnického 28, 059 21 Svit

37. Veronika Dudeková, Kvetna 10, 082 04 Drienov

38. Miroslava Takačová, Tatranská 17, 040 01 Košice

39. Mária Zakopalová, Kružlov 118, 086 04 Kružlov

40. MVDr. Daniel Holova, Stebnáík 103, 086 33 Zborov

41. Anna Vančová, Plavnica 104, 065 45 Plavnica

42. Jana Škapurová, Ďurková 70, 065 41 Ďurková

43. Andrea Cinkaničová, Bernolákova 16, 073 01 Sobrance

44. Jana Lascsáková, Edelényska 10, 048 01 Rožňava

45. Katarína Fiamčík-Valková, Župčany 448, 080 01 Prešov

46. Stanislav Žula, Kokošovce 90, 082 52 Kokošovce

47. Katarína Mečiarová, Račice 191, 972 22 Nitrica

48. Mgr. Anna Jakubíková, Májová 744/30, 068 01 Medzilaborce

49. Eva Štovčíková , ul. Kostolná 38, 044 24 Poproč

50. František Sasarák, Lada 236, 082 12 Kapušany

51. Dana Gotthardtová, Hlavná 249, 059 38 Štrba

52. Lenka Franková, SNP 17, 066 01 Humenné

53. Janka Zoľáková, Kružlov 89, 086 04 Kružlov

54. Eva Rothmajerová, Tehelná 3/36, 056 01 Gelnica

55. Iveta Perželová, Bzenov 53, 082 42 Bzenov

56. Ing. Lukáš Priščák , Jégého 12, 821 08 Bratislava

57. Mária Pakaličová, Plavnica 418, 065 45 Plavnica

58. Valeria Karchová, Kristy 78, 072 55 Porostov

59. Eva Šnauková, Partizánska 38, 066 01 Humenné

60. Emília Čajková, Plavnica 127, 065 45 Plavnica

61. Eva Magáčová, Brežňany 64, 082 41 Prešov

62. Valéria Martonová, Gen. Svobodu 12, 080 01 Prešov

63. Ľudmila Macejková, Nová 29, 055 61 Jaklovce

64. Jozef Žoldák, ul. Hlavná 182, 059 11 Hozelec

65. Alena Gregová, Kendice 132, 082 01 Prešov

66. Mária Kytková, Nitrianske Sučany 297, 972 21 Prievidza

67. Bianka Magyarová, Záhradná 18, 079 01 Veľké Kapušany

68. Viera Kacinová, Cintorínska 850/3, 075 01 Trebišov

69. Lucia Sušková, Prostëjovská 32, 080 01 Prešov

70. Marta Kundeková, Široké 545, 082 37 Široké

71. Vierka Miklošová, Komenského 669, 072 22 Strážske

72. Marta Chuťková, Družstevná 642/10, 958 01 Partizánske

73. Martin Kožuško, Hviezdoslavová 15, 053 04 Spišské Podhradie

74. Anna Bukatová, Bugľovce 49, 053 04 Spišské Podhradie

75. Vojtech Borodáč, Kukučinova 13, 053 61 Spišské Vlachy

76. Dominika Jurčiková, Mierová 628/81, 072 22 Strážske

77. Iveta Grossová, Mníšek nad Hnilcom 183, 055 64 Mníšek nad Hnilcom

78. Ladislav Novotný, Zimná 91, 052 01 Spišská Nová Ves

79. Jana Fričová, Michalská 43, 082 22 Šarišské Michaľany

80. Lenka Krompigelová, 1. mája 46, 053 01 Harichovce

81. Lucia Peštová, Hlavná 159/55, 059 38 Štrba

82. Jakub Ciganoc, Mierová 629, 072 22 Stražske

83. Jarmila Lešková, Kojšov 363, 055 52 Kojšov

84. Mgr. Helena Berdisová, ul. 17. novembra 381/27, 083 01 Sabinov

85. Tatiana Rihanová, Koňuš 134, 072 63 Koňuš

86. Mikuláš Čornanič, Stakčín 619, 067 61 Stakčín

87. Katarína Holotňáková, Francisciho 3, 054 01 Levoča

88. Vladimír Koblížek, Prekážka 725/15, 033 01 Liptovský Hrádok

89. Marta Pasternáková, Hlavná 226, 082 12 Kapušany

90. Mária Čurliková, Petrovce 26, 094 31 Petrovce

91. Anna Galicová, Pusté Čemerné 144, 072 22 Pusté Čemerné

92. Milan Ilavský, Urbárska 96, 032 61 Važec

93. Zuzana Ondrisová, Prekážka 722/1, 033 01Liptovský Hrádok

94. Martin Gregar, Matice Slovenskej 13, 083 01 Sabinov

95. Milada Jarkovská, Dulova Ves 153, 082 52 Kokošovce

96. Margita Ondeková, Chmeľovec 21, 082 12 Kapušany

97. Tatiana Hudáková, Stierová 23, 040 11 Košice

98. Adam Milan, Vojčice 196/34, 076 22 Vojčice

99. Ján Komora, Slnečná 1, 044 24 Poproč

100. Klára Vajsová, Třebíčska 10, 066 01 Humenné

101. Lucia Durkáčová, Ondavské Matiášovce 84, 094 01 Ondavské Matiašovce

102. Katarína Maceková, P. Horova 2, 080 01 Prešov

103. Alena Foľvarská, Hlavná 223, 059 38 Štrba

104. Anna Botková, Lada 82, 082 12 Kapušany

105. Gabika Šariová, Remetské Hámre 199, 072 41 Remetské Hámre

106. Marta Pustá, Záborské 113, 082 53 Záborské

107. Matej Seman, Tyršová 47, 073 01 Sobrance

108. Alexander Odler, Včelince 94, 980 50 Včelince

109. Mária Pavolková, Družstevná 504, 072 22 Strážske

110. Štefan Bakaľár, Štúrová 339/9, 094 31 Hanušovce nad Topľou

111. Darina Janečková, K stanici 509, 033 01 Podtureň

112. Eva Majkrzáková, Lada 274, 082 12 Kapušany

113. Zuzana Kozáková, SNP 8, 053 21 Markušovce

114. Soňa Priščáková, Prostejovská 5, 080 01 Prešov

115. Daniela Matysová, Ďumbierska 15, 080 01 Prešov

116. Sabinova Hovančíková, Torysa 54, 082 76 Torysa

117. Daniela Belišová, Lomnická 26, 080 05 Prešov

118. Mária Nemcová, Plavnica 266, 065 45 Plavnica

119. Juraj Namešpetra, Pušovce 46, 082 14 Pušovce

120. Peťka Topitzerová, Smolnícka Huta 193, 055 65 Smolnícka Huta

121. Ivana Buková, Údol 132, 065 45 Údol

122. Roman Zdenek, Exnárová 3 080 01 Prešov

123. Peter Pituch, Kružlov 138, 086 04 Kružlov

124. Daniela Babejová, Pri Strelnici 4, 054 01 Levoča

125. Štefan Treľo, Priekopa 110, 072 61 Sobrance

126. Mária Pardusová, Hniezdne 400, 065 01 Hniezdne

127. Adriana Hrubá, Vihorlatská 623, 072 22 Stražske

128. Jana Bucková, Rožkovany 141, 082 71 Lipany

129. Renáta Kyseľová, Plavnica 118, 065 45 Plavnica

130. Peter Ferenc, Prostějovská 43, 080 01 Prešov

131. Erika Lukáčová, Hlavná 380, 076 12 Kuzmice

132. Andrea Smezková, Športová 3, 056 01 Gelnica

133. Anna Patlevičová, Malý Šariš 54, 080 01 Prešov

134. Eva Volk- Hudáková, Hlavná 402/39, 065 41 Ľubotín

135. Maximilián Černický, Jarková 633, 049 22 Gemerská Poloma

136. Katarína Katonová, Námestie Vámberyho 53/9, 929 01 Dunajská Streda

137. Katarína Luterančíková, Tesárska 12, 080 01 Haniska

138. Ján Andráši, Titogradská 15, 040 23 Košice

139. Dominika Jurčiková, Mierova 628/81 072 22 Strážske

140. Marta Rusnáková, Záborské 96, 082 53 Záborské

141. Silvia Hirková, Malý Šariš 551, 080 01 Prešov

142. Ján Sojčák, Štúrová 289/7, 067 83 Kamenica nad Cirochou

143. Ingrid Tkáčová, Kpt. Nálepku 109/49, 087 01 Giraltovce

144. Iveta Perželová, Bzenov 53, 082 42 Bzenov

145. Alena Belišová, Bzenov 79, 082 42 Prešov

146. Gabriela Cenká, Klunava 433, 053 51 Kluknava

147. Betusová, Veľký Folkmár 136, 055 51 Veľký Folkmár

148. Zdenka Lepáková, Tulčík 40, 082 13 Tulčík

149. Jana Mrugová, Plavnica 189, 065 45 Plavnica

150. Ján Maselníček, Podzamok 454, 065 44 Plaveč

151. Stanislav Capcaka, Roškovce 72, 067 02 Čabiny

152. Milan Jurčik, Mierova 628/ 81, 072 22 Strážske

153. Ľubica Slebodníková, Kluknava 108, 053 51 Kluknava

154. Jaroslav Širila, Helcmanovce 428, 055 63 Helcmanovce

155. Ľubomír Olearník, Wolkerova 25, 080 01 Prešov

156. Marianna Sojčáková, Štúrová 289/7, 067 83 Kamenica nad Cirochou

157. Ján Nemec, kpt. Nálepku 45, 059 21 Svit

158. Mária Gurčiková, Sv. J. Nepomockého 36, 053 21 Markušovce

159. Jozef Kovalčik, Gerlachov 258, 086 04 Kružlov

160. Ing. Marta Bujnáková, Pod Kopaninou 11, 082 71 Lipany

161. Alena Pojezdálová, Sady M.R. Štefánika 111/2, 033 01 Liptovský Hrádok

162. Imrich Drabik, Slnečná 65, 044 24 Poproč

163. Ingrid Krestianová, Berehovská 2171/7, 075 01 Trebišov

164. Lýdia Lavasová, Richnava 74, 053 51 Kluknava

165. Františka Czéreová, Pentelská 11, 930 13 Trhová Hradská

166. Veronika Tatarková, Potočná 10, 053 01 Harichovce

167. Agnesa Pribulová, Bardejovská 218/14, 082 12 Kapušany

168. Ine Minarčiková, Švábska 30, 080 05 Prešov

169. Jana Fričová, Michalská 43, 082 22 Šarišské Michaľany

170. Anna Andraščíková, Kamenica 337, 082 71 Lipany

171. Terézia Tokarčíková, Štúrová 19, 053 61 Spišské Vlachy

172. Jana Jurčiková, Mierova 628/81, 072 22 Strážske

173. Danka Bartošová, Malý Šariš 569, 080 01 Prešov,

174. Anna Lechmanová, Železník 21, 087 01 Giraltovce

175. Roman Piso, Nágov 66, 068 01 Medzilaborce

176. Ivana Fröhlichová, Plavnica 223, 065 45 Plavnica

177. Peter Ďurica, Štúrová 27, 082 71 Lipany

178. Miroslav Horenský, Šarišské Bohdanovce 223, 082 05 Šarišské Bohdanovce

179. Vierka Paločková, Prešovská, 053 04 Spišské Podhradie

180. Ján Komora, Slnečná 1, 044 24 Poproč

181. Viera Labudová, Prešovská 4, 054 01 Levoča

182. Irenka Plachetková, Švedlár 345, 053 34 Švedlár

183. Anna Dittrichová, Veľký Šariš, 082 21 Veľký Šariš

184. Štefánia Kožárová, Nám. Sv. Martina 22, 082 71 Lipany

185. Ján Andráši, Titogradská 15, 040 23 Košice,

186. Oľga Mištinová, Trenčianksa 604/54, 972 71 Nováky

187. Katarína Bakaľárová, Kračúnovce 48, 087 01 Kračúnovce

188. Martina Vargová, Komenského 18, 040 01 Košice

189. Ján Červeňak, Ľ. Štúra 442/6, 089 01 Svidník

190. Emil Fabuľa, Podhorany 1, 082 12 Kapušany

191. Anna Morcková, Plavnica 50, 065 45 Plavnica

192. Ružena Gáborová, Gramantíka 1, 971 01 Prievidza

193. František Iľo, Buzická 35, 044 71 Čečejovce

194. Sylvia Migášová, Pušovce 120, 082 14 Pušovce

195. Eva Koreňová, Kpt. Nálepku 277/11, 073 01 Sobrance

196. Juraj Nakata, Cintorínska 100/16, 082 16 Záhradné

197. Roman Miškuf, Chmiňany 169, 082 33 Chminianska Nová Ves

198. Anna Turčeková, Malá Okružná 927/ 52, 958 01 Partizánske

199. Antónia Uebersaxová, Horárska 28 A, 080 01 Prešov

200. Beáta Vargošková, Dubova 4, 080 01 Prešov

201. Ľubomír Bovan, Štúrová 42, 066 01 Humenné

202. Mária Novotná, Zimná 91, 052 01 Spišská Nová Ves

203. Iveta Mertinková, Moyzesová 50, 082 71 Lipany

204. Iveta Perželová, Bzenov 53, 082 42 Bzenov

205. Marianna Sojčáková, Štúrova 289/7, 067 83 Kamenica nad Cirochou

206. Daša Sedlačková, Malý Lipník 132, 065 46 Malý Lipník

207. Anna Macková, Slnečná 395, 049 25 Dobšiná

208. Adriana Klingová, Nová 8, 054 01 Levoča

209. Zuzana Jonasová, M. Janoška 372/ 15, 059 38 Štrba

210. Dianka Turčeková, Malá Okružná 927/ 52, 958 01 Partizánske

211. Silvia Nováková, Májová 9, 053 04 Spišské Podhradie

212. František Mesarč, Kuková 121, 086 44 Kuková

213. Mgr. Marián Pokorný, Hlinkovce 40, 090 03 Ladomirová

214. Mgr. Veronika Diňová, Rovinky – Za domom č. 56, 082 71 Lipany

215. Janka Pavúková, Tehelná 7, 087 01 Giraltovce

216. Helena Sabolová, Pod kaštieľom 6, 086 41 Raslavice

217. Rudolf Krajger, Plavnica 123, 065 45 Plavnica

218. Helena Lešková, Údol 154, 065 45 Údol

219. Kamila Lupjanová, Ostrov 110, 072 55 Porostov

220. Mgr. Zuzana Onderova, Lada 59, 082 12 Kapušany

221. Jana Fričová, Michalská 43, 082 22 Šarišské Michaľany

222. Katarína Tabišová, Prostejovská 113, 080 07 Prešov

223. Jana Knapová, Komenského 270/19, 073 01 Sobrance

224. Tatiana Geľatková, Ľ. Štúra 565, 072 22 Strážske

225. Erika Tomková, Čirč 286, 065 42 Čirč

226. Beáta Bencková, Veľký Folkmar 48, 055 51 Veľký Folkmar

227. Lenka Dobrovičová, Ražnany 51, 082 61 Ražnany

228. Eva Baluchová, Slnečná 411, 049 25 Dobšiná

229. Jakub Gallik, Kalná Roztoka 194, 067 72 Klenová

230. Jozef Kovalík, Komenského 21, 083 01 Sabinov

231. Jožko Vojčík, Úvozná 154, 055 61 Jaklovce

232. Drahoslava Repaská, Námestie Majstra Pavla 38, 054 01 Levoča

233. Margita Weiserová, Hlavná 21, 045 01 Mokrance

234. Štefan Fodor, Krátka 2200/24, 929 01 Dunajská Streda

235. Mária Košalková, Pod Sobotiskom, 053 05 Granč-Petrovce

236. Ľudovít Pirč, Štefaniková 23A5/f, 071 01 Michalovce

237. Slavomír Geľatko, Ľ.Štúra 565, 072 22 Strážske

238. Adriana Štupáková, Zimná 54, 064 01 Stará Ľubovňa

239. Marek Sabol, Župčany 234, 080 01 Prešov

240. Ján Palkov, Veĺký Folkmár 340 055 51 Veĺký Folkmár

241. Peter Seliga, Šar. Bohdanovce 224, 082 05 Prešov

242. Silvia Nováková, Májová 9, 054 04 Spišské Podhradie

243. Marek Heteš, Letná 603/3, 065 44 Plaveč

244. Anna Schmidová, 053 34 Švedlár 87

245. Anna Triščíková, Krivianska 20, 082 71 Lipany

246. Alica Jurčová, 29. Januára 668/47, 059 38 Štrba

247. Zuzana Harazin, Matice Slovenskej 14, 083 01 Sabinov

248. Nataša Horvátová, Petorocke 376, 053 23 Rudňany

249. Lýdia Skybová, Nižné .Nemecké 92, 072 52 Nižné Nemecké

250. Ing .Imrich Orlovský, Baldovce 20, 053 04 Sp. Podhradie

251. Iveta Kolarčíková, Lada 151, 082 12 Kapušany

252. Ľubica Meňovčíková, Komenského 669, 072 22 Strážske

253. Andrea Vargová, Májová 46, 053 04 Sp.Podhradie

254. Anna Kozáková, Sabinovská 13/Fp, 080 03 Prešov

255. Martina Horovská, Lučna 2182/8, 075 01 Trebišov

256. Mária Fechová, Drienica 204, 083 01 Sabinov

257. Zuzana Blutovská, Prakovce 199, 055 62 Prakovce

258. Jana Paľová, Hatalov 200, 072 16 Hatalov

259. Valéria Blašková, Bukovské 97, 094 314 Hanušovce n./T,

260. Mgr.Andrea Miklošová, Tulčík 166, 082 13 Tulčík

261. René Žoldák, Hlavná 182, 059 11 Hozelec

262. Ján Urda, Vajanského 229/4, 065 44 Plaveč

263. Danka Káliková, Partizánska 6, 044 24 Poproč

264. Jozef Dulin, Záhradná 5, 082 71 Lipany

265. Žófia Haňovová, Českej lípy 21, 085 01 Bardejov

266. Lukáš Griger, Czauczika 1, 054 01 Levoča

267. Ján Majerníček, Podzámok 454, 065 44 Plaveč

268. Anna Andraščíková, Kamenica 337, 082 71 Lipany

269. Eva Černická, Jarková 341, 049 25 Dobšiná

270. Radovan Kliment, Lichardova 525/3, 033 01 Lipt. Hrádok

271. MUDr.Ľubomír Stripaj, Dúhová 6, 040 01 Košice

272. Veronika Migáčová, Vrbov 93, 059 72 Vrbov

273. Renáta Gidová, Francisciho 19, 054 01 Levoča

274. Ľubomír Korbeľ, Radničná námestie 5863/20, 929 01 D.Streda

275. Mgr. Lenka Fryželková, Jarná 17, 056 01 Gelnica

276. Gabriela Šalamonová, Hviezdoslavova 117/13, 065 44 Plaveč

277. Adela Koscelníková, Kvetná 29, 082 56 Pečovská Nová Ves

278. Lenka Zaletová, Olejníkov 50, 082 57 Olejníkov

279. Denisa Martonová, Janoušková 18, 080 01 Prešov

280. Marek Pavel, Hervartov 125, 086 22 Kľušov

281. Alena Majeríková, Vavrišovo 335, 032 42 Vavrišovo

282. Ida Hudáková, Plavnica 402, 065 45 Plavnica

283. Peter Semančík, Levočská 16, 080 01 Prešov,

284. Marián Mikolaj, Jarková 2, 082 04 Drienov

285. Antónia Mikolajová, Jarková 2, 082 04 Drienov

286. Lenka Pivovarničková, Studenec 16, 053 04 Studenec

287. Ing. Jana Bujňáková, Pod Kopaninou 11, 082 71 Lipany

288. Zdenka Mariňáková, Lada 173, 082 12 Lada

289. Martina Žifčáková, Mengušovská 5A, 054 01 Levoča

290. Ján Sedlák, Kvetná 5, 083 01 Sabinov

291. Mária Vadovská, Družstevná 2, 059 01 Spišská Bela

292. Stanislava Servillová, Mlynská 145, 059 14 Sp. Štiavnik

293. Zuzana Kalafutová, F.Urbánka 45, 052 01 SNV

294. Irena Kočíková, Veľký Folkmár 331, 055 51 Veľký Folkmár

295. Renáta Šumáková, Jarná 10, 055 01 Margecany

296. Ján Matta, Pri Hati 15, 080 01 Prešov

297. Lenka Marcinová, Májová 43, 053 04 Spišské Podhradie

298. Slávka Bačenková, Chmin. Nová Ves 136, 082 33 Chmin. Nová Ves

299. Michaela Myšiaková, Duklianska 45, 958 53 Skačany

300. Monika Bryndzová, Bijacovce 151, 053 06 Bijacovce

301. Renáta Klejová, Bernoláková 13, 065 03 Podolinec

302. Lenka Grabanová, Mieru 14, 044 24 Poproč

303. Mária Hálosová, Lapšanská 121/43, 930 12 Ohrady

304. Magdaléna Kostúrová, Lada 117, 082 12 Lada

305. Radoslav Chovanec, Jurkovičová 1, 080 01 Prešov

306. Pavol Kováč, Okružná 137, 082 12 Kapušany

307. Anna Radačovská, Jakubovanská 5, 083 01 Sabinov

308. Ingrid Redžepovičová, Bukovské 88/76, 094 31 Hanušovce n /T

309. Peter Chmelo, Jarková 344, 049 25 Dobšiná

310. Štefánia Perháčová, Poštová 5, 053 42 Krompachy

311. Alica Fodorová, Krátka 2200/24, 929 01 Dunajská Streda

312. Anna Pružinská, Jarková 221/ 61, 065 41 Ľubotín

313. Andrea Hocnicková, Grescnika 8A, 054 01 Levoča

314. Ľubomír Joščák, Hrabkov 216, 082 33 Chmin.Nová Ves

315. Beáta Vancová, Letná 17A, 082 04 Drienov

316. Eva Jurčová, M.Rázusa 441, 033 01 Lipt. Hrádok

317. Jozef Zaleta, Majdan 111, Lutina 082 57 Sabinov

318. Lukáš Pivovarniček, Studenec 16, 053 01 Studenec

319. Božena Hlavatá, Prostejovská 37, 080 01 Prešov

320. Jana Krivošová, Liptovský Peter 255, 033 01 Lipt. Hrádok

321. Ján Andráši, Titogradská 15, 040 23 Košice

322. Anna Vančová, Plavnica 184, 065 45 Plavnica

323. Jakub Ciganoc, Mierova 629, 072 22 Strážske

324. Justína Vašková, Čapajevova 33, 080 01 Prešov

325. Miroslava Svatová, Bzenov 8, 082 42 Bzenov

326. Mária Harčárová, Tyršová 4, 066 01 Humenné

327. Mária Kyseľová, Wolkerová 35/14, 052 05 SNV

328. Barbora Kesliová, Zakarpatská 16, 048 01 Rožňava

329. Lenka Birošová, Lorencová 10, 053 42 Krompachy

330. Jana Zubajová, Kvetová 25, 972 01 Bojnice

331. Peter Kožuško, Hviezdoslavová 15, 053 04 Spišské Podhradie

332. Adriana Engeľová, Čelovce 71, 082 14 Čelovce

333. Oľga Petričková, Helcmanovce 420, 055 63 Helcmanovce

334. Štefánia Priščáková, Prostejovská 5, 0800 01 Prešov

335. Jozef Kaperák, Kukučinová 36, 082 71 Lipany

336. Martin Sulír, Tatranská 8, 065 03 Podolínec

337. Jarmila Lapšanská, Švedlár 205, 053 34 Švedlár

338. Marián Červenický, Lemešany 350, 082 03

339. Miroslav Tarabčák, Bžany 36, 090 33 Turany n/O

340. Monika Holomaniová, Kovaľská 12/C, 040 15 Košice- Poľov

341. Monika Bryndzová, Bijacovce 151, 053 06 Bijacovce

342. Adriana Hrubá, Vihorlatská 623/12, 072 22 Strážske

343. Mária Birošová, Vodná 1, 044 20 Malá Ida

344. Katarína Grečková, Slovenská 26, 053 21 Markušovce

345. Katarína Luterančíková, Tesarska 6, 080 01 Haniska

346. Helena Kacvinská, Tulčík 218, 082 13 Tulčík

347.Jana Mníchová, Ttranská 3398/3, 052 01 SNV

348. Mária Ferencová, Lada 185, 082 12 Kapušany

349. Želmíra Haňovová, Českej lípy 21, 085 01 Bardejov

350. Jozef Talian, Radvanovce 8, 094 31 Hanušovce

351. Erika Januvová, Lada 152, 082 12 Lada

352. Lucia Velčková, Petrovce 93, 094 31 Hanušovce nad Topľou

353. Eva Gazdačková, Hlavna 234/31, 082 12 Kapušany

354. Štefan Guľaš, Rožkovany 291, 082 71 Lipany

355. Anna Petarčíková, Štefaniková 21, 071 01 Michalovce

356. Jana Kovaľová, Žakarovská 1, 056 01 Gelnica

357. František Mertinko, Moyzesová 50, 082 71 Lipany

358. Iveta Šoltésová, Železničná 311/29, 082 12 Kapušany

359. Naďa Tomaschová, Revolučná 24, 044 25 Medzev

360. Anna Patlevičová, Malý Śariš 54, 080 01 Prešov

361. Ľuboslav Lopuchovský, Nám. Sv. Martina 79, 082 71 Lipany

362. Zuzana Ďurišková, Nižné Valice 15, 982 52 Káloša

363. Mgr. Mária Pavlenková, Kukorelliho 413/52, 094 33 Hanušovce n/T

364. Ing. Lukáš Ondrej, Murgašová 7 083 01 Sabinov

365. Pavol Marchevsky, Vydumanec 67,080 01 Prešov

366. Katarína Sukovská, Lada 163, 082 12 Lada

367. Peter Mžigot, Vajanského 18, 080 01 Prešov

368. Mária Prokopčáková, Orechová 98/35, 044 31 Družstevná pri Hornáde

369. Viera Plachetková, Švedlár 418, 053 34 Švedlár

370. Diana +Anna Turčekové, Malá Okružná 927/52, 958 01 Partizánske

371. Mária Ivančová, Konštantínová 670/41, 091 01 Stropkov

372. Antónia Kaščáková, Gen .Svobodu 24, 080 01 Prešov

373. Mgr. Beáta Mitriková, Prešovská 69/4, 055 01 Margecany

374. Daniel Sladkovský, Pod Hrádkom 7A, 0800 01 Prešov

375. Alžbeta Pribulová, Slánska 52/13, 082 12 Kapušany

376. Marek Pojezdál, Sady M.R.Štefánika 111/2, 033 01 Lipt. Hrádok

377. Monika Bryndzová, Bijacovce 151, 053 06 Bijacovce

378. Mária Kosťová, Rožkovany 90, 082 71 Rožkovany

379. Mária Feketeová, nám. Sv. Martina 63, 082 71 Lipany

380. Ján Foltin, Plavnica 421, 065 45 Plavnica

381. Hudáková, Stierová 23, 040 23 Košice

382. Jakub Cignoc, Mierová 629, 072 22 Stážske

383. Marián Priščák, Kojatice 86, 082 32 Kojatice

384. Miroslav Hrubý, Vihorlatská 623, 072 22 Strážske

385. Štefan Fodor, Krátka 2200/24, 929 01 Dunajská Streda

386. Martina Brinková, Križovany 40, 082 38 Prešov

387. Beata Vancová, Letná 17A, 082 04 Drienov

388. Kamila Krjcerová, Nepomuckého 274/6, 053 21 Markušovce

389. Ľubomír Diňa, Hlavná 129/142, 065 41 Ľubotín

390. Ing. Matúš Cinkanič, Bernoláková 16, 073 01 Sobrance

391. Mária Marinicová, Na Brehu 43, 080 01 Prešov

392. Dušan Garbarčík, Záborské 179, 082 53 Záborské

393. Katarína Vilková, Za potokom 4, 053 04 Granč- Petrovce

394. Eva Raďáková, Bardejovská 10, 082 12 Kapušany

395. František Kunovský, Okružná 581, 972 26 Nitrianské Rudno

396. Zuzana Lopuchovská, Nám. Sv. Martina 79, 082 71 Lipany

397. Daniela Belišová, Lomnická 26, 080 01 Prešov

398. Emília Fabinyová, Javorová 15/5, 052 01 SNV

399. Juraj Vetrecin, Nad Laborcom 8, 071 01 Michalovce

400. Daniela Timková, Kutnohorská 2219/2, 072 01 Trebišov

401. Magdaléna Kočišová, 053 05 Beharovce 62

402. Alžbeta Dudová, Zimná 43, 64 01 S.Ľubovňa

403. Alena Pojezdálová, Sady M.R.Štefánika 111/2, 033 01 Liptovský Hrádok

404. Slavomír Očipa, Štefana Očipa, 082 21 Veľký Šariš

405. Andrejko Rimský, Zadná 88/17, 053 05 Granč- Petrovce

406. Edvín Kotán, Rožňavská 21/2, 982 01 Tornaľa

407. Róbert Sarváš, Janošíková 62, 080 01 Prešov

408. Ondrej Pivovarniček, 053 04 Studenec 16

409. Mgr. Alexandra Trusová, Sibírska 21, 080 01 Prešov

410. Mária Kusurdová, Čerlinská 20, 091 01 Stropkov

411. Mária Ivanová, Nová 294/ 78, 044 10 Geča

412. Jaroslava Lecová, SNP 41, 073 01 Sobrance

413. Natália Orolínová, Stierová 3, 040 23 Košice

414. Ján Bovan, Śtúrová 42, 066 01 Humenné

415. Beáta Neubellerová, Veterná 34, 053 42 Krompachy

416. Pavol Host, Kurov 94, 086 04 Kružlov

417. Anna Pružinská, Jarková 221/61, 065 41 Ľubotín

418. Anna Petríková, Belanská 559, 033 01 Liptovský Hrádok

419. Emília Dulinová, Záhradná 631/5, 082 71 Lipany

420. Emil Gál, Vlachovo, 049 24 Vlachovo

421. Marcela Korosiová, Ľ.Štúra 8, 045 01 Moldava n/Bodvou

422. Mária Očipová, Š.Rómera 5, 082 21 Veľký Šariš

423. J.Zavillová, Branisková 24, 040 01 Košice

424. Monika Semanová, Tichá 17, 044 11 Trstené pri Hornáde

425. Ľubomíra Mesarčiková, Bernoláková 13, 065 03 Podolínec

426. Helena Urdová, Volgogradská 62, 080 01 Prešov

427. Mária Lišková, Duklianská 722, 972 71 Nováky

428. Katarína Gimecká, Korabinského 16, 080 06 Ľubotice

429. Ĺudmila Vangorová, Vyšná Kamenica 15,044 45 Bidovce

430. Magdaléna Slebodníková, Palešovo námestie 22, 053 04 Spišské Podhradie

431. Lenka Hededusová, P.Gojdiča 1, 083 01 Sabinov

432. Marianna Olbertová, Francisciho 32, 054 01 Levoča

433. Monika Kačírová, J.Wolkera 17/5, 052 05 SNV

434. Anetta Sekeráková, Krčava 168, 072 51 Krčava

434. Anna Španirová, Trnkov 8, 082 12 Kapušany

435. Ing. Milan Kuzmiak, Letná 36, 064 01 Stará Ľubovňa

436. Vierka Plaočková, Prešovská 1/266, Sp. Podhradie

437. Mgr.Monika Fechová, Drienica 204, 083 01 Sabinov

438. Lenka Gavalčíková, Vihorlatská 622, 072 22 Strážske

439. Margita Bloščičáková, Berehovská 2213, 075 01 Trebišov

440. Helena Bačovčinová, Laborecká 4, 066 01 Humenné

441. Matilda Labisová, Družstevná 12, 065 03 Podolinec

442. Iveta Kajlová, Haniska 172, 044 57 Haniska

443. Elena Profantová, Śportová 860, 032 61 Važec

444. Justína Murhanová, Záborské 81, 082 53 Záborské

445. Mária Vrabľová, Poráč 142, 053 23 Poráč

446. Alena Pojezdálová, Sady M.R.Štefánika 111/2, 033 01 Liptovský Hrádok

447. Marcela Komárová, Śkolská 43, 082 33, Chmin.Nová Ves

448. Patrik Griger, Francisciho 46, 054 01 Levoča

449. Daniela Matysová, Ďumbierska 15, 08001 Prešov

450. Juraj Tomosváry, Rubárska 4/10, 979 01 Rimavská Sobota

451. Magda Galeštoková, Chmiňany 134, 082 33 Prešov

452. Daniela Vojčeková, M.Slovenskej 907/30, 091 01 Stropkov

453. Janka Krupová, Lada 215, 082 12 Lada

454. Alena Prokopovičová, Michala Bónu 4, 071 01 Michalovce

455. Marek Ślezinger, Šarišská Poruba 98, 082 12 Kapušany

456. Jozef Fedorišin, Kyjevská 5, 071 01 Michalovce

457. Daniela Simáková, Zimná 77, 064 01 Stará Ľubovňa

458. Ľubomír Brejčák, Slovinská 8, 053 42 Krompachy

459. Katarína Dzuricová, Kováčska 13/69, 082 12 Kapušany

460. Barbora Ondisová, Vojkovce 29, 053 61 Vojkovce

461. Božena Makkayová, Priekopa 66, 07301 , Sobrance

462. Marcela Gondová, Slatvina 40, 053 61 Spišské Vlachy

463. Viera Muchová, Orlov 354, 065 43 Orlov

464. Roland Uhrín, Spišská 18, 053 61 Spišské Vlachy

465. Eva Tkáčová, Široké 568, 082 37 Široké

466. Dáša Kopčíková, Na Rovni 333/74, 065 41 Ľubotín

467. Jana Joščáková, Hrabkov 216, 082 33 Chmin.Nová Ves

468. Tibor Váczy, Tatranská 7, 040 01 Košice

469. Renáta Kyseľová, Plavnica 118, 065 45 Plavnica

470. Ľudmila Diňová, Železničiarska 286, 065 41 Ľubotín

471. Anna Vančová, Plavnica 184, 065 45 Plavnica

472. Eva Orolinová, Vernár 226, 052 17 Vernár

473. Jozef Kaperák, Kukučinová 36, 082 71 Lipany

474. Alžbeta Hamšíková, Drtábová 16, 040 23 Košice

475. Júlia Hollová, Francisciho 18, 054 01 Levoča

476. Mgr. Danka Amrichová, Sibírska 22, 080 01 Prešov

477. Beáta Urbanová, Potočná 25, 053 01 Harichovce

478. Ema Kujnischová, Mníšek Nad Hnilcom 392, 055 64 Mníšek Nad Hnilcom

479. Štefan Novysedlák, SNP 23A, 053 01 Harichovce

480. Silvia Hendrichovská, Fričovce 121, 082 37 Fričovce

481. Monika Engeľová, Demjata 293, 082 13 Tulčík

482. Milena Kakalejčíková, Dubová 11, 056 01 Gelnica

483. Ján Urda, Vajanského 229/4, 065 44 Plaveč

484. Ján Knapík, Na Rovni 318/44, 065 41 Ľubotín

485. Anna Patlevičová, Malý Šariš 54, 080 01 Prešov

486. Oľga Mištinová, Trenčianska 604/54, 972 71 Nováky

487. Frederik Gallik, Kalná Roztoka 194, 067 72 Kalná Roztoka

488. Zuzana Bombíková, Záborské 62, 082 53 Záborské

489. Ján Sojčák, Štúrová 289/7, 067 83 Kamenica nad /Cirochou

490. Slavomír Gurský, Nábrežná 5, 085 01 Bardejov

491. Peter Žažo, Exnárová 27, 080 01 Prešov

492. Renáta Jarzebowská, P.Gojdiča 3, 083 01 Sabinov

493. Michaela Varechová, Kojšov 363, 055 52 Kojšov

494. Ružena Radvánska, Dargovská 1, 040 01 Košice

495. Beáta Pivovrničková, Studenec 16, 063 04 Studenec

496. Anna Capcarová, Zubné 95, 067 33 Papin

497. Anton Kaščák, Gen. Svobodu 24, 080 01 Prešov

498. Ján Andráši, Titogradská 15, 040 23 Košice

499. Viera Príhoda, Vislanka 81, 065 41 Ľubotín

500. Mária Kopnická, Slovinky 604, 053 40 Slovinky


 

Nákupné poukážky budú výhercom zaslané poštou.

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

Výhercom srdečne blahoželáme

 

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET