Vyhodnotenie súťaže Vianoce s Milkagrom: 13.12.2017-2.1.2018

 

1. cena:  dovolenka pre 2 osoby podľa vlastného výberu v hodnote 1 000,-Eur
1. Štefan Kravianský, Severná 17, Prešov

 

2. cena:  5 dňový pobyt pre dve osoby (Hotel Panoráma) od spoločnosti Fergam
1. Soňa Kleščová, Muránska 7, Spišská Nová Ves

 

20x chladnička s mrazničkou
1. Lucia Blichárová, Čergovská 63/80, Terňa
2. Jozef Pitoňák, Mlynčeky 49
3. Andrea Sloviková, Banícka 221/4, Markušovce
4. Mária Jakubišinová, Záhradná 473, Jaklovce
5. Oxana Vlasáčová, Cottburská 22,Košice
6. Eva Kakaščíková, Lomnícka 18, Prešov
7. Stanislav Franko, SNP 40, Markušovce
8. Mária Maňkošová, Kružlov 5,
9. Denisa Mižikarová, Hliník 62/47, Ľubotín
10. Gábor Hálos, Ohrady, okr. Dunajská Streda
11. Renáta Tóthová, Drienovec 437,
12. Erika Vitikačová, Levočská 127, Harichovce
13. Mária Sedláková, Švábska 44,  Prešov,
14. Dana Kováčová, Rudňany 192, SNV
15. Anna Kurucová, Dénešova 27, Košice,
16. Veronika Kuchárová, Strojárska 3994/91B, Snina,
17. Jesika Šlachtičová, Mníšek nad Hnilcom 175,
18. Anna Januvová, Lipovce 101
19. Erika Bujňáková, Nám. Sv. Martina 44,  Lipany
20. Magda Vaňová, 082 03 Lemešany 84

 

20x umývačka riadu
1. Ľuba Olekšáková, Pod Tepličkou 294, Spišská Nová Ves
2. Katarína Repková, Tehelná 4, Stará Ľubovňa
3. Alexander Odler, Včelince 94,
4. Peter Hanuštiak, Sv. J. Nepomuckého 368/58 Markušovce
5. Melánia Hadbávová, Kostolná 20, Poproč
6. Anna Poráčová, 082 35 Hermanovce 171
7. Gabriela Fričová, Úbrež 39
8. Miroslav Hrubý, Vihorlatská 623, Strážske
9. Monika Kordovánová, Gudernová 1, Košice
10. Jozefína Kuchtová , Prakovce 298
11. Katarína Rovderová, Štúrova 41, Levoča
12. Mgr. Gabriela Staňová, Za Kaštieľom 3/31, Smižany
13. Martin Cenký, Železničná 14, Spišské Vlachy
14. Jana Guľašová, Rožkovany 291, Lipany
15. Anton Rapavý, Žipov 93
16. Mirka Chorvátová, I. Houdeka 38/18, Ružomberok
17. Miroslava Jílková, Lemešany 416,
18. Anna Olexová, Stierova 9, 0040 23 Košice
19. Darina Janečková, K Stanici 509, Podtureň
20. Jozef Talian, Radvanovce 8

 

20x práčka
1. Martina Borženská, Mlynská 7, Krompachy
2. Alena Sabovčíková, Liptovský Peter 401, Liptovský Hrádok
3. Mgr. Zuzana Krivdová, Široké 745,
4. Naďa Vrecková, Trenčianska 1472/72A, Nováky,
5. Kamil Krajčírová, Nepomuckého 274/6, Markušovce
6. Slavko Kolesár, Dúbrava 128,  Žehňa
7. Jana Paľová, Hatalov 200,
8. Alžbeta Kabourková, Veľký Folkmár
9. Alžbeta Čisárová, Pavľany 4,
10. Silvia Vargová, Východná 24, Čečejovce
11.Mária Hudáková, Nová 6, Bardejovská Nová Ves,
12.Jozef Hovanec, Gen. Štefánika 21, Podolínec
13.Rastislav Braja, Duklianska 641/1, Svidník
14.Matúš Štefanič, Kapušianska 18,Ľubotice
15. Ľubomír Výrostek, P. O. Hviedzoslava 13, Veľký Šariš
16. Marko Schmozter, Partizánska 12,Medzev
17. Júlia Centková, Banicka 3,  Markušovce
18. Nikoleta Lengyelová, Mladosť 16, Medzev
19. Mária Lopuchovská, Višňová 10, Prešov
20. Marcela Timková, Kutnohorská 2219/2,Trebišov

 

20x televízor
1. Miroslav Kolesár, Rožňavská 182, Betlia
2. Viktória Futejová, Čerevenica pri Sabinove 223
3. Mária Holotňáková, Za Hornádom 878/6, Spišská Nová Ves
4. Rudolf Krager, Plavnica 123
5. Mária Bujdošová, Marka Čulena 4, Prešov
6. Alena Strihová, Hlavná 67, Družstevná pri Hornáde
7. Mária Čurliková, Petrovce 26,
8. Július Majoroš, Krišovská Liesková
9. Tibor Paňko, Ondavská 5, Stropkov,
10. Katarína Sokolová, Ličartovce 22,
11. Jana Jarjabeková, Ľ. Štúra 430, Važec
12. Timea Sallaiová, Malý Kamenec 85
13. Jozef Kovalčik, Gerlachov 258,
14. Anna Semančíková, Dubovica 325
15. Jana Kevljanin, Študentská 1439, Snina
16. Alena Mikolajová, M. Rázusa 11, Michalovce
17. Peter Janič, Za majerom 756/34, Pečovská Nová Ves
18. Drahomíra Venceľová, Helcmanovce 360
19. Alžbeta Chovanová, Červená Voda,
20. Jarmila Bikárová, L. Svobodu 2604/63, Poprad

 

10x vysávač
1. Milan Ciganoc, Mierová 629, Strážske,
2. Zuzana Bednárová, Nám. Slobody 1237/C, Vranov nad Topľou
3. Katalin Engel, Okružná 28, Rimavská Sobota
4. Magdaléna Királyová, Prihradzany 44,
5.Dominika Gondová, Domaňovce 235
6. Zuzana Bujňáková, Dubovica 113
7. Amira Kevljanin, Študentská 1439 Snina,
8. Tomáš Želinský, Benadová 3, Košice
9. Matilda Svitanová, Mníšek n. Hnilcom 89,
10. Monika Šulíková, Na rovni 321/50, Ľubotín

 

10x NutriBullet
1. Ivana Štupáková, Zimná 54, Stará Ľubovňa
2. Jana Pivovarníková, Kysak 348
3. Slavomír Skladaný, Dubovica 419
4. Lenka Baláková, Lelovská 670/33, Nováky
5. Ivana Peržeľová, Bzenov 53
6. Cyril Matia, Bretejovce 22, Lemešany
7. Ing. Bohumil Bizoň, Kluknava 137,
8. Jana Baumanová, Ľ. Svobodu 2608/37, Poprad,
9. Žófia Maňovová, Českej Lípy 2, Bardejov
10. Mária Lesňáková, Odorín 125

 

10x kosačka
1. Alexander Odler, Včelince 94,
2. Ján Hronec, I. Houdeka 30, Ružomberok
3. Marcela Moricová, Hlinková 8, Košice,
4. Regina Fecková, Štôla 130, bytovka Solisko,
5. Marcela Marcinová, Májová 43, Spišské Podhradie
6. Tomáš Hrinda, Letná 1742/3, Trebišov
7. Monika Činglárová, Čelovce 2
8. Marek Narciš, SNP 605, Dobšiná
9. Stanislava Bašistová, Kysak 379
10. Marieta Fabriciová, Veľký Folkmár 380

 

32x balíček mäsových výrobkov
1. Oľga Ďurašová, L. Svobodu 16 Poprad,
2. Oľga Olajošová, Nižné Valice 14,
3. Mária Litecká, Koceľova 20, Spišská Nová Ves,
4. Andrea Vargová, Lesná 670, Dobšiná
5. Mgr. Martina Maurerová, Ordzovany 35
6. Milan Hudaček, Garbiarska 5, Kežmarok
7. Vladimír Kočiš, ČSA 33,  Moldava nad Bodvou
8. Slavomír Guľatko, Ľ. Štúra 565, Strážske
9. Oľga Botková, Nemcovce 98,
10. Peter Dunaj, Svobodu 7, Rimavská Sobota
11. Michal Bujňák, Czauczika 10, Levoča
12. Štefan Kundrát, Štúrova 37,  Prešov
13. Anna Harčariková, Hviezdoslavova 109, Lipany
14.Iveta Barnová, Nižný Orlík 25,
15. Ľudmila Valenčíková, Koceľová 9, Spišská Nová Ves,
16. Anna Gallová, Puchovská 450/25, Kapušany
17. Martina Tkáčová, Záhradné 116/52
18. Lucia Mikušiaková, M. Rázusa 442/24, Liptovský Hrádok
19. Ing. Jana Dinajová, Ľ. Štúra 561/14, Strážske
20. Jana Olexová, Hlivištia 32, Sobrance
21. Marta Gladišová, Letná 1079/28, Stará Ľubovňa
22.Oxana Vlasáčová, Cottbuská 22, Košice,
23. Mgr. Martina Tomadlíkova, Slovinská 5, Krompachy,
24. Alexander Humar, Mieru 140, Poproč
25. Ing. Jozef Dulin, Záhradná 5, Lipany
26. Marta Rizová, Gemerská Panica 245
27. Valéria Cienka, SNP 19, Rozhanovce
28. Mgr. Dionýz Horváth, Hlavná 178, Kráľovský Chlmec
29. Ľubica Meňovčíková, Komenského 669, Strážske
30. Mária Mažová, Suché 35, Michalovce
31. Anton Leško, Stavbárska 22, Prešov
32. Mária Kuzevičová, Širiava 446/24, Hanušovce nad Topľou

 

30x balíček výrobkov Good Mills Česko
1. Juraj Hmelár, Železničiarska 28, Ľubotín
2. Jarmila Stopková, Smolník 377,
3. Pavol Dribňák, Válavského 364/20,Medzilaborce,
4. Danka Rimská, Zadná 88/17, Granč Petrovce,
5. Igor Španko, Muránska 18,  Spišská Nová Ves,
6. Erika Čurillová, Kaľava 49,
7. Helena Majkrzáková, Lada 139,
8. Ján Olajoš, Nižné Valice 14,
9. Viera Pafková, Na Harte 16, Važec
10. Peter Jagelek, Pod Kútmi 27, Dlhá Lúka,
11. Hedviga Hlodáková, Železničná 237, Jelšava
12. Emil Rozhon, Tyršová 44, Sobrance,
13. Mária Kačuriková, Mládežnícka 30, Košice-Šaca,
14. Miroslava Varechová, Slovinky 175,
15. Terézia Reznická, J. Hollého 192/13 Podolínec,
16. Elena Hadryová,  Kluknava 262
17. Mária Fešovičová, Vinné 485
18. Mária Mišenková, Orlov 141
19. Stanislav Žula, 082 52 Kokošovce 90
20. Miroslav Ďuriška, Nižné Valice 15
21. Gabriela Bernáthová, Slnečná 14, Rožňava
22. Marcela Körösiová, Ľ. Štúra 8, Moldava nad Bodvo
23. Margita Beňačková, Skačany 506,
24. Mária Balonová, Duklianska 206, Zborov
25. Ladislav Hájos, Ohrady 121/43, okres Dunaská Streda
26. Jozef Majer, Braniskova 2, Košice,
27. Mária Spišiaková, Dobšinská 56, Gemerská Poloma
28. Erik Vreskovič, Plavnica 101
29. Júlia Dudrová, Smolník 529
30. Jana Oravcová, Hutnícka 12/35, Spišská Nová Ves

 

20x výrobok v darčekovom balení Old Herold
1. Marta Nyitraiová, Tibavská 8/15, Sobrance,
2. Markéta Ballóková, Severná 24,  Moldava nad Bodvou
3. Mária Vaňová, Rudná 586, Rožňava
4. Renáta Kundľová, Smreková 8, Prešov
5. Ľubica Bubancová, Strojárska 1830, Snina
6. Ivan Kotbus, Nám. SNP 195/39, Dunajská Streda
7. Jana Sakmarová, Trhovisko 51, Spišské Podhradie
8. Anna Siváková, Nemocničná 2334/4, Trebišov
9. Oľga Petriková, Veľký Folkmár 386,
10. Alena Fečová, Ruská Nová Ves 273
11. Anna Damankošová, Moyzesova 83,Sabinov
12. Miroslava Revucká, Šafarikova 230, Gemerská Poloma
13. Stanislav Chovanec, Plavnica 195,
14. Miroslav Poráč, Exnárova 4, Prešov
15. Miroslava Jílková, Lemešany 416,
16. Jana Ďurčíková, Helcmanovce 392,
17. Dominik Hrubovský, Hlavná 13, Plechotice
18. Vojtech Berecz, Kyjevská 42, Rožňava
19. Marcela Dobrotková, 17. Novembra 88, Prešov
20. Monika Grešaková, Tulčík 372

 

20 x balíček výrobkov McCarter
1. Nataša Klemparová, Sv. Jana Nepomuckého 86, Markušovce
2. Pavol Kováč, Okružná 137,
3. Lukáš Gallo, Nová 112,  Štítnik
4. Miriama Solárová, Ražňany 193
5. Zuzana Sohajdová, M. Bela 23,  Kráľovský Chlmec
6. Renáta Kyseľová, Plavnica 118,  Plavnica
7. Lenka Šomjaková, Kamenica 168,Lipany
8. Peter Varali, Dubinné 42,
9. Róbert Boldy, Partizánska 1, Humenné,
10. Eva Blizmanová, Mirka Nešpora, Prešov
11. Janka Kozáková, Horňa 82, Sobrance,
12. Alena Vargová, Športová 1/6,  Gelnic
13. Gabriel Lamanec,  Gerlachov 154,
14. Ján Červeňák, Ľ. Štúra 442/6, Svidník,
15. Branislav Tupta, Prešovská 17, Sabinov
16. Silvia Iľašová, Sládkovičova 8, Spišské Vlachy
17. MUDr. Kornélia Tormová, Muškátová 30, Košice
18. Oľga Jakubová, Breznica 143,
19. Mgr. Mária Komárová, Bretejovce 208,
20.Bibiana Tuptová, Mierova 72, Humenné

 

20 x balíček výrobkov Mokate
1. Márk Očenáš, Centrum 925/17, Veľké Kapušany
2. Eva Mešková, Majakovského 13,  Prešov,
3. Peter Plačko, Domaňovce 107, Spišský Hrhov
4. Emília Ondová, Užhorodská 74, Michalovce,
5. Anna Liptáková, Olše 51,  Margecany
6. Eva Štarková, Letná 8,  Poproč
7. Tatiana Dobranská, Palárikova 3,  Košice,
8. Alena Gregová, Kendice 132,
9. Iveta Bukovinská, Banská 633/5, Dobšiná,
10. Anna Geciová, Vyšná Šebastová 17,
11. Júlia Regecová, Budovateľská 63/B, Prešov
12. Iveta Kráľová, Partizánska 23,Humenné,
13. Helena Cupráková, Moyzesova 32, Lipany
14. Klaudia Fanclíková, Na rovni 329/66, Ľubotín
15. Kveta Varcholáková, Koňuš 83,
16. Veronika Švecová, SNP 34, Humenné,
17. Anna Kotrusová, Mierova 32,  Stará Ľubovňa,
18. Anna Hrivňáková, Červená Voda 47, Sabinov
19. Pavol Sedlák, Francisciho 29/15, Levoča,
20. Petronela Korbová, Hlavná 65 Družstevná pri Hornáde

 

10 x balíček výrobkov M.Ber
1. Mária Feješová, Lesná 453, Betliar
2. Anna Figľarová, Maurerová 45, Krompachy,
3. Mgr. Mária Baluchová, Dlhé Stráže 110, Levoča,
4. Viera Lukáčová, Hôrka 14, Margecany
5.Mária Pillárová, Hubošovce 95,
6. Monika Bukovická, Chyžné 12,
7. Erika Lukáčová, Hlavná 380, Kuzmice
8. Pavol Štieber, Lúčka 205,
9. Ing. Brigita Fecková, Štôla 130, bytovka Solisko, Štôla - Vysoké Tatry
10. Lucia Palková, Papiernická 17/5, Ružomberok

 

10x balíček výrobkov Heineken + darček od spoločnosti MSI  
1. Katarína Kundeková, Slovinska 3, Krompachy
2. Jana Koštrnová, Mierova 74, Svit
3. Monika Hrúzová, J. Czauczika 2, Levoča,
4. Marcel Košalko, Granč-Petrovce 125/2,
5. Marek Blichár, Čergovská 63/80, Terňa
6. Lukáš Pivovarniček, Studenec 16
7. Zuzana Harčárová, Záborské 46
8. Veronika Dudeková, Kvetná 10,  Drienov
9. Monika Krutková, Bašťovanského 3, Košice,
10. Mária Charišová, Čsl. Armády 64, Humenné

 

10x balíček výrobkov Vitana
1. Mária Halušková, Sekčovská 675/36, Raslavice
2. Gabriel Šalata, Dobrianskeho 23, Medzilaborce
3. Slavomír Hužvár, Mieru 147,  Poproč
4. Lukáš Konupka, Bodice 83, Liptovský Mikuláš
5. Katarína Katonová, Nám. Á. Vámberyho 53/9, Dunajská Streda,
6. Peter Ďurica, Štúrova 27, Lipany
7. Darina Segiňová, Kluknava 477
8. Andrea Miklušová, Východná 741
9. Jozef Valečko, Revolučná 19, Drienov
10. Štefan Vojtaš, Slovenská 12, Spišské Vlachy

 

10x balíček výrobkov Syráreň Bel
1. Radoslav Lorko, Dlhé Stráže 43, Levoča,
2. Jozef Fedorišin, Kyjevská 5,  Michalovce
3. Peter Prokšej, Ochtinská 447, Štítnik
4. Alžbeta Polláková, Zelená 19, Spišský Štvrtok,
5. Hedivga Hlodáková, Železničná 237, Jelšava,
6. Eva Podgurná, Vitkovce 98,
7. rodina Bialončíková, Dulová Ves 149
8. Roland Varga, Východná 24, Čečejovce,
9. Tibor Kollár, Ruská Nová Ves 266
10. Katarína Živčáková, Malý Lipník 102

 

10x balíček výrobkov Alfa Bio
1. Mária Dvorčáková, Ružová 17, Levoča,
2. Anna Gregušková, Hlavná 222/101,Štrba,
3. Mgr. Ľuboslava Brendzová, J. A. Komenského 486/20,Šarišské Michaľany
4. Terézia Gazdačková, Kutuzovovova 29, Prešov
5. Jarmila Lapšanská, Švedlár 205,
6. Milan Očenáš, Železničná 139, Čerenčany
7. Renáta Antoničová, Kyjevská 5, Michalovce,
8. Lucia Biesová, Dostojovského 17,  Poprad
9. Ján Kost, Kružlov 70,
10. Silvia Nováková, Koceľova 27, Spišská Nová Ves

 

10x balíček výrobkov Slovenské pramene a žriedla
1. Mikuláš Čornanič, Ševčenkova 619/35, Stakčín
2. Jozef Porvazník, Belanská 1, Košice
3. Jaroslav Havaj, Letná 12, Malá Ida,
4. Eva Šofranková, Letná 340, Plešivec
5. Miroslav Porač, Exnárova 4, Prešov
6. Jožo Chupáč, Žilinská 2/2,  Trenčín
7. Iveta Pitoňáková, Rastislavova 3468/36, Poprad,
8. Iveta Barnová, Nižný Orlík 25,
9. Iveta Pellerová, Hviezdna 146, Topoľníky,
10. Blanka Šarišková, Mníšek nad Hnilcom 419

 

10x balíček výrobkov Movino
1. Ľubov Vasiľková, Cintorínska 657/2, Medzilaborce
2. Júlia Rapavá, Žipov 93,
3. Mária Ivanová, Mlynská 2592, Vranov nad Topľou
4. Martina Krupová, Sabinovská 44, Lipany
5.Zuzan Vencelová, Záhradná 193/9, Čierna nad Tisou
6. Mária Hájosová, 930 12 Ohrady okr. Dunajská Streda
7. Marta Krivanská, Banská 639, Dobšiná
8. Mgr. Gabriela Staňová, Za Kaštieľom 3/31 Smižany
9. Miriam Novotná, Tulčík 251,
10. Marcela Berníková, Banická 26/9 Spišská Nová Ves

 

10x balíček výrobkov Templářske sklepy
1. Mária Csizmadiová, Budovateľská 431/10, Hanušovce nad Topľou
2. Vladislav Lamanec, Gerlachov 46,
3. Nikola Kuchtová, V. Pisana 28, pošta Kapišova
4. Beáta Mudrá, Mieru 82, Čaňa,
5. Anetta Halgašová, Palarikova 1627, Snina
6. Kvetoslava Kicová, Inovec 95
7. Helena Belišová, Kamenica 370
8. Eva Kovalčíková, Štúrova 36, Humenné
9. Marta Mocná, Kokošovce 173,
10. Jarmila Šusterová, Tehelná 6, Gelnica

 

8x balíček výrobkov Podravka  
1. Adam Komora, Slnečná 1, Poproč
2. Daniel Striha, Hlavná 69, Družstevná pri Hornáde,
3. Koutová, Czambelova 2, Košice,
4. Elena Ferenczová, Školská 16, Rožňava
5. Janka Janigová, Fraňa Kráľa 28, Sabinov,
6. Helena Čikovská, Kpt. Nálepku 955/48, Medzilaborce,
7. PhDr. Anna Kravcová, Ďačov 162,
8. Milan Krompigel, 1.mája 46, Harichovce

 

6x výrobok v darčekovom balení Stepanow
1. Ivana Pakesová, Stierova 23, Košice,
2. Antónia Kipikašová, Úhorná 21, Smolník
3. Jana Slaninková, Ražňany 69,
4. Oto Uhrín, Spišská 18, Spišské Vlachy
5. Marcela Kocurová, Švedlár 131
6. Anna Šimková, SNP 303, Prakovce

 

5x balíček výrobkov Prelika  
1. Anna Schmidtová, Švedlár 87
2. Elena Jakubková, Lemešany 36
3. Alena Feriancová, Nábrežná 787, Važec
4. Marta Švejkovská, Henclovce 141
5. Sára Šimoňáková, Tvarožná 158

5x balíček výrobkov Krup+dóza od spoločnosti Slovenské cukrovary
1. Jela Marečaková, Odorín 177,
2. Martina Brinková, Križovany 40
3. Peter Farkaš, Európska trieda 9, Košice
4. Jozef Kovalčik, Gerlachov 258,
5. Anna Havirová, Kračúnovce 110

 

5x balíček výrobkov BM Kávoviny +dóza od spoločnosti Slovenské cukrovary  
1. Ing. Marta Nemčíková, Slovenská 22, Gelnica,
2. Silvia Nováková, Koceľova 27, Spišská Nová Ves,
3. Tatiana Timočková, Námestie slobody 999, Vranov nad Topľou
4. Anna Olejárová, Exnárova 26, Prešov
5. Mária Mroučaková, Pod Tepličkou 15A, Spišská Nová Ves

 

5x balíček výrobkov Unilever  
1. Darina Záhradníková, 082 33 Chmiňany 38
2. Ľubomír Šima, Hviezdoslavova 4, Giraltovce
3. Miroslava Brejčáková, Slovinská 8, Krompachy,
4. Michaela Uhrínová, Spišská 18, Spišské Vlachy
5. Zsolt Gyömbér,  Stavec 95

 

5x balíček výrobkov Jacobs Douwe Egberts Sk
1. Mgr. Eva Tomková, Majova 13, Drienovec,
2. Mart Bajtošová, Zelená 286/4,  Spišský Štvrtok
3. Jozef Litecký, Koceľova 20, Spišská Nová Ves,
4. Renáta Zemanová, Hrhov 74,
5. Alena Medvecová, Kluknava 92

 

5x balíček výrobkov Thymos
1. Róbert Miženko, Kluknava 312,
2. Danka Rimská, Zadná 88/17,  Granč - Petrovce,
3. Viliam Ivanecký, Kuzmányho 1A, Prešov
4. Mária Vavreková, Štúrova 343/1, Hanušovce nad Topľou
5. Martina Remetová, Lužany pri Topli 12

 

5x balíček výrobkov Herba Drug Trade, Tomil
1. Magdaléna Jadvišová, 17. Novembra 20, Sabinov,
2. Šimon Šamudovský, Južná 68/39, Hriadky
3. Mária Šoltisiková, Za vodou 1, Stará Ľubovňa
4. Mária Večeřová, SNP 292, Prakovce
5. Marta Bendiková, Hermanovce nad Topľou 3

 

5x balíček výrobkov Alfabal  
1. Katarína Regrútová, Kluknava 119
2. Mária Kundrátová, Čižmárska 978, Sečovce,
3. Ján Sáreník, Nová 300, Gemerská Poloma,
4. Renáta Milovčíková, Centrum 924/60,Veľký Kapušany
5. Anna Galdunová, Podhorany 11, Kapušany

 

5x poukážka v hodnote 20 EUR od spoločnosti Maspex
1. Mária Čolláková, Helcmanovce 103
2. Miroslava Svätová, Bzenov 8,
3. Petra Očkovičová, Tulčík 40,
4. Žaneta Norková, Na rovni 328/64, Ľubotín
5. Božena Husárová, Sukov 56, Medzilaborce

 

4x balíček výrobkov Tatramel
1. Zuzana Stašenková, Šarišské Jastrabie 279,
2. MUDr. Eva Jacková, Laca Novomeského 5, Košice,
3. Jozefína Širochman, Slovenská 592/6, Trebišov,
4. Ing. Andrea Krifková, 8. Mája 6345/24, Svidník

 

4x balíček výrobkov Slovchips
1. Amalia Pilipová, Hviezdoslavova 5, Gelnica,
2. Lenka Antoliková, Mierova 305/33,Medzilaborce
3. František Gans, Helcmanovce 257
4. Mgr. Mária Riabcová, 1. Mája 50, Sobrance

 

4x darček od spol. Herbex  
1. Lukáš Frič, Gregorovce 23
2. Božena Dzurňaková, Dubovica 113,
3. Mária Matysová, Lúčna 214, Raslavice,
4. Petra Magáčová, Brežany 64

 

4x darček od spol. Encinger  
1. Agáta Gbúrová, Helcmanovce 515,
2. Mgr. Beáta Palacková, Záhradná 736, Dobšiná
3. Zlatica Glogovská, Kalná Roztoka 187
4. Janka Lipjancová, Obrancov mieru 54, Prešov

 

3x balíček výrobkov Pivnica Tibava
1. Anna Faltinová, Chrasť nad Hornádom 162
2. Monika Tišťanová, Zarevúca 250/19, Ružomberok,
3. Silvia Vavreková,  Švedlár 334

 

3x darček od spoločnosti Dr. Oetker
1. Mária Maničeková, Záhradná 5, Lipany
2. Viera Kosturková, Vajanského 236/21, Plaveč,
3. Renáta Gazdačková, Švábska 59, Prešov

 

3x darček od spoločnosti Ovogal Farm
1. Daniela Timková, Kutnohzorská 2219/2, Trebišov
2. Timea Pelegrinová, Východná 64, Čecejovce,
3. Marta Játziková, Naretovická 2144/4, Dunajská Streda

 

3x platobná karta od spoločnosti Mäspoma
1. Matej Bajusz, Čordakova 5, Košice,
2. Miroslava Brejčáková, Slovinská 8, Krompachy
3. Mária Čuchranová, Kolinovce 90

 

2x kávovar od spoločnosti Nestlé
1. Ján Popovič, Sejkov 63,
2. Anna Radačovská, Jakubovanská 5,Sabinov

 

2x kávovar od spoločnosti Tchibo  
1. Mária Grešová, Magurská 13, Prešov
2. Lukáš Joščák, Hrabkov 216

 

2x darček od spoločnosti Abit   
1. Mária Feltovičová, Štúrova 25, Lipany
2. Emil Korpáš, Duchnovičova 583/116, Medzilaborce

 

2x MOP od spoločnosti Mapa Spontex
1. Stanislava Staviarska, S. Chalupku 8, Sabinov
2. Zdena Kleščová, Muránska 7, Spišská Nová Ves

 

2x balíček výrobkov Hamé
1. Mgr. Helena Berdisová, 17. Novembra 381/27, Sabinov
2. Jana Kevljanin, Študentská 1439/2, Snina

 

2x balíček výrobkov St. Nikolaus
1. Klára Čižmárová, Brezovica 144
2. Valentín Lipták, Hrabkov 224

 

2x balíček výrobkov Mondeléz
1. Mária Štramová, Kláštorská 57, Levoča,
2. Katarína Ludrovská, Osloboditeľov 45, Olcnava

 

2x balíček výrobkov Tokaj + darček od spoločnosti SHP
1. Pavlína Diňová, Hlavná 132/148, Ľubotín
2. Eva Čižmárová, Snakov 29,Malcov

 

2x balíček výrobkov Pečivárne Liptovský Hrádok
1. Anna Tomaščinová, Prosačov 42,
2. Marta Rusnáková, Záborské 96

 

2x balíček výrobkov Liana-Golf + darček od spoločnosti Encinger
1. J. Hanušovská, Ľutinská 5, Pečovská Nová Ves,
2. Simona Štromfová, Školská 9, Moldava nad Bodvou

 

1x kamera do auta od spoločnosti Eggro Farm
1. Ľuboslav Lopuchovský, Nám. Sv. Martina 79, Lipany

 

1x mobil od spoločnosti Medas
1. Gabriel Bartók, Gemerská 8, Rožňava

 

1x multifunkčná tlačiareň od spoločnosti Frucona
1. Helena Čuhová, Nová Štvrť 188/50, Kapušany

 

1x pitný režim na celý rok od spoločnosti Vodax
1. Lucia Terrajová, Jarková 342,  Dobšiná

 

1x pitný režim na celý rok od spoločnosti Kúpele Brusno
1. Anna Perháčová, Plavnica 157

 

1x pitný režim na celý rok od spoločnosti Minerálne vody
1. Miroslav Dopirák, Orlov 46

 

1x pitný režim na celý rok od spoločnosti Limo Špes
1. Mária Ovšovková, Stratená 44

 

1x darček od spoločnosti Ravita
1. Ladislav Novotný, Zimná 91,  Spišská Nová Ves

 

1x darček od spoločnosti Kochs
1. Mgr. Mariana Magdová, Nevädzová 19, Košice

 

1x darček od spoločnosti Avita
1. Miriama Solárová, Ražňany 193

 

1x balíček výrobkov  Gurlex
1. Žofia Bendíková, Levočská 128, Harichovce

 

1x balíček výrobkov Celpo
1. Miloš Pinčák, Helcmanovce 217

 

200 x 15 EUR nákupná poukážka Milk Agro
1. Melánia Plachetková, Helcmanovce 525,
2. Agnesa Gondová, Domaňovce 235,
3. Juliana Mitková, Gorkého 67, Sobrance
4. Števka Pavliková, ul. Záhradná 752,  Dobšiná
5. Eva Helcmanová, Komenského 9,  Rožňava,
6. PhDr. Lucia Oravcová, Mlynčeky 49,
7. Zuzana Lopuchovská , Nám. Sv. Martina 79,  Lipany
8. Valéria Gajdošová,  Stará Voda 136,
9. Mária Klempárová, Kováčska 93, Medzev
10. Gertrúda Kovaliková, ul. Grunt 66, Medzev
11. Imrich Varga, Lesná 670,  Dobšiná,
12. Matej Bajusz, Čondákova 5, Košice,
13.  Katarína Ďurišková, Nižné Valice 15,
14. Kamila Sidimáková, Kružlov 240
15. Zuzana Dzuríčková, Ružová 37, Košice
16. Paula Španková, Muranská 18, Spišská Nová Ves
17. Eva Šlachtičová, Mníšek nad Hnilcom 175
18. Emília Petríková, Komenského 22,  Rožňava
19. Viera Lutašová, Vydraň 105,  Medzilaborce,
20. Janka Rindošová, Fulianka 25,
21.  Iveta Pekárová Hudáková, Janka Kráľa 411/3, Plaveč
22. Miroslav Porač, Exnárova 4,   Prešov,
23.  Ida Hudáková, 065 45  Plavnica 402,
24. / Vendelína Plachetková, Mníšek nad Hnilcom,
25. Ing. Mária Baculáková, Šmidkého 53,Humenné
26. Nikola Maťová, Edelenyská 2, Rožňava,
27. Veronika Frajkorová, 17. Novembra 55,  Sabinov
28.  Božena Benčičová, Šrobárova 8, Prešov,
29. Jakub Botko, Lada 82,
30. Slavomíra Hlebová, Mníšek nad Hnilcom 356,
31. Michaela Žovincová, Duklianska 45,Skačany,
32. František Gans, Helcmanovce 257,
33. Erika Lukáčová, Letná 33, Rožňava,
34. Monika Balogová, Kluknava 399,
35. Jana Šefčíková, Pisarovská 68,  Spišský hrhov,
36. Mária Žakarovská, V. Folkmar 327
37. Rudolf Škovira, Záhradná 856/5,  Svit
38. Viera Smreková, Nová 141/92, Veľké Ozorovce,
39. Katarína Tarbajová, Federátov 13,  Prešov,
40. Silvia Štullerová, Stránska 41,  p. Figa,
41. Jozef Porvazník, Nemessányiho 5,  Šaca,
42. Jozef Porvazník, Nemessányiho 5,  Šaca
43. Dušan Botko, Lada 82,
44. Jakub Horizral, Karpatská 6,  Prešov,
45. Lýdia Lovasová, Richnava 74,  Kluknava
46. Ľudmila Pechová,  Rudňany 510
47. Noemi Pálenčiková,  Medzianky 55,
48. Dušan Kostráb, Exnárova 17, Prešov
49. Anna Bekečová, Lada 142,
50. Peter Gužiak, Houdeka 51/1, Ružomberok
51. Jana Benková, Karpatská 3, Prešov
52. Gabriela Marcziová, Slovenské Nové Mesto č. 149/33,
53. Lenka Opremčáková, Pajorova 2, Košice
54. Juraj Koporec, Mníšek nad Hnnilcom 535
55. Jozefína Surmová, Ľudvikov Dvor 18, Košice – Šaca,
56. Monika Urdová, Čirč 73,
57. Jana Mrugova, Plavnica 189,
58. Adriána Urbanová, Třebičská 12,  Humenné
59. Adriana Oláhová, Zimná 1538/15, Trebišov
60. Dagmar Juhásová, Kladzany 115, Nižný Hrabovec
61. Jaroslava Černajová, Mierová 1, Rožňava,
62. Kamila Budíková, Tulčík 42,
63. Helena Bernátová, Mlynská 49/2,  Šarišské Michaľany
64. Zdena Havašová, Družstevná 275/20, Štrba,
65. Miroslava Bukovičová, Liptovská Kokava 53,
66. Mária Pavlíková, Pribinová 27,  Smižany,
67. Mária Gazdíková, Jurkovičova 13, Prešov,
68. Vladimír Novotný, Hlavná 4/10, Raslavice,
69. Mária Hájosová, Lapšárska 121/43,  Ohrady,
70. Martina Brinková, Križovany 40,
71. Emília Bujdošová, Chotča 19,
72. Péter Fekete, Nám. Ármina Vámbéryho  53/8, Dunajská Streda,
73. Daniela Kuchárová, Okružná 16,   Rožňava,
74. Martina Skokanová, Remeselnícka 33, Ľubica,
75. Patrik Iľaš, Sládkovičova 8, Spišské Vlachy,
76. Justína Horšuláková, Kluknava 331,
77. Petronela Jadvišová,  Rozvoj 29, Levoča,
78. Mária Damaňkošová, Moyzesova 83, Sabinov,
79. Ľudmila Diňová, Železničiarska 286,  Ľubotín,
80. Silvia Garnerová, Zimná 51, Stará Ľubovňa,
81. Mária Buchalová, Železničiarska 291/11, Ľubotín,
82. Mária Bodnárová, Ibrányiho 6/21, Kráľovský Chlmec,
83. Alena Mokrá, Duklianska 732/10, Nováky,
84. Zuzana Horká, Nová 392, Betliar,
85. Jarmila Šusterová, Tehelná 6, Gelnica
86. Mária Maníková, Šalgovická 45, Ľubotice,
87. Lucia Martoňaková, Ďurkova 21, p. Ľubotín,
88. Ľudmila Solecká, Plavnica 345,
89. Jana Mihaličková, ul. Lesná 26, Gelnica,
90. Mária Molnárová, Komenského 2222/87, Trebišov,
91. Mirko Tarabčak, Bžany 36,Turany nad Ondavou
92. Jarmila Repková, Zimná 47, Stará Ľubovňa,
93. Anna Hrivňáková, Červená Voda 48,
94. Renáta Brennerová, Železničná 142, Betliar,
95. Ján Hudák, Nová 6, Bardejovská  Nová Ves,
96. Ľubomír Brejčák, Slovinská 8, Krompachy,
97. Alena Hanáková, Helcmanovce 461,
98. Veria Štefanková, Exnárova 23, Prešov,
99. Nataša Nemcová, Kpt. Nálepku 45,  Svit
100. Ján Komora, Slnečná 1, Poproč,
101. Miloš Simščák, ul. Dovčíkova 561, Gemerská Poloma
102. Mária Macejová, Bencúrova 4,Prešov
103. Anna Gumanová, Medzianky 69,
104. Mária Stredánská, P. J. Šafárika 665, Dobšina,
105. Eva Gurunczová, Vieska 78,  Orechová Potoň
106. Mária Kožárová, Kluknava 394,
107. Michal Talian, Radvanovce 83,
108. Alena Hamdanová, Berlínska 9,  Košice,
109. Ľubomíra Lesňáková, Včelná 13,  Spišské Vlachy,
110. Lucia Franková, Maurerova 26, Krompachy,
111. Marta Mocná, Kokošovce,
112. Renáta Dzimková, Slovenská 41, Markušovce
113. Bc. Veronika Kaminská, Červenica pri Sabinove 12,
114. Janka Grajcárová, Lipova 3, Gelnica
115. Patrícia Kubaliaková, Rožňavská 8, Košice,
116. Terézia Bujňáková, Za Kúpaliskom 10,  Lipany
117. Amália Jacková, Vodárenská, Slov. Nové Mesto,
118. Martina Gdovinová, Čelovce 4, Pušovce,
119. Jozef Čižmár, Brezovica 144,
120. Adamko Müller, Stará Osada 2, Nižná Slaná
121. Vojtech Szabó, Z. Fábryho 1250/6,  Kráľovský Chlmec
122. Jana Farkašovská, Mierová 525,  Betliar,
123. Mária Poťmáková, ul. Pokroku 329,  Betliar
124. Silvia Kapová, Vihorlatská 624, Strážske,
125. Peter Brutovský, Cesta pod Hradovou 35,  Košice
126. Dana Naščáková, Laborecká 11, Humenné
127. Marcela Timková, Kutnohorská 2219/2, Trebišov
128. Pavol Kováč, Okružná 137,Kapušany,
129. Radko Klempar, Kováčska 135/95, Medzev
130. Nikola Hovan, Drienovec 361
131. Jozef Matis, Zlatá 28, Rožňava,
132. Erika Rudiková, Pasienková 35, Borša
133. Rastislava Daňko, Kružlov 194,
134. Timea Fazekášová, Jovice 151,
135. Adriana Mydliarová, Za Kaštieľom 2/4,  Smižany
136. Mária Stredánska, P. J. Šafárika 665, Dobšina
137. Ing. Lucia Hronyeczová, Šafárikova 33, Rožňava,
138. Eva Bartoššíková, Švábska  4/A, Prešov,
139. Katarína Tokarčiková, Exnárova 20, Prešov
140. Monika Kliková, Ukrajinská 2,  Košice  - Krásna
141. Alena Pivovarničková, Medza 2117/6, Spišská Nová Ves,
142. Miroslav Zborovjan, Purhovská 24/480,  Kapušany,
143. Gabriela Bernáthová, Slnečná 14, 048 01Rožňava,
144. Štefan Jurek, Beniakovce 61,
145. Alena Holoďaková, Lada 125,
146. Helena Guľašová, Sibírska 22, Prešov
147. Lenka Štefaničová, Kapušianska 18,  Ľubotice
148. Jozef Jopek, Nezábudova 31,  Sabinov
149. Karolína Mönschová, Banícka 24/20,  Spišská Nová Ves
150. Mária Fröhlichová  Plavnica 223,
151. Elena Dvoráková, Dénešova 11 Košice,
152. Anna Štítnická, Letná 343,  Plešivec,
153. Martina Brinková, Križovany 40,
154. Ľuboslav Peržel,  Bzenov 53,
155. Zuzana Bombíková,  Záborské 62
156. Tamara Gardošová, ul. 17. Novembra 70, Sabinov,
157. Eva Štovčíková, Východná 29,  Poproč,
158. Emília Gnapová, Lúčna 417,  Parchovany,
159. Helena Verčimáková, Jarmočná 378/13,  Hanušovce nad Toľou
160. Alena Foľvarská, Hlavná 223/102, Štrba,
161. Anton Mihálik, Jarkova 32,  Lipany
162. Mária Volčková, Makarenková 100, Ľubotice,
163. Peter Cábocký, ul. Školská 191/53 Borša
164. Ľudmila Nováková, Štúrova 16/7, Spišské Podhradie,
165. Marieta Fritzová, Vihorlatská 6, Prešov,
166. Peter Klim, Štúrova 14/5,  Spišské Podhradie,
167. Štefan Kundrát, Štúrova 37,  Prešov,
168. Jozefína Surmová, Ľudvikov dvor 18,  Košice –Šaca
169. Katarína Trembová, Obrancov mieru 5, Kežmarok
170. Tomáš Mláka, 065 45 Plavnica 403,
171. Iveta Milá, Komenského 2210/23,  Trebišov,
172. Marta Dzurčaninová, Lipníky 109,
173. AnnaKročková, Tulčík 237
174. Renáta Kočišová, Magurská 14,   Prešov
175. Daniela Durdiková, I. Houdeka 53,  Ružomberok,
176. Denis Korfant, Z. Fábryho 1250/6,   Kráľovský Chlmec,
177. Petra Kubovčíková, Morušová 522/1, Liptovský  Mikuláš,
178. Mária Vaňová, Hlavná 43, Čečejovce
179. Barbara Bortňáková, Jakubovanská 6, Sabinov
180. Anna Suchá, Kružlov 62,
181. Ľubomír Diňa, Hlavná 129/142,  Ľubotín,
182. Vierka Bujňáková, Torysa 297,
183. Alena Vasiľová, Egreš 4,Trebišov,
184. Zdenka Horváthová, Za tehelňou 12, Markušovce,
185. Peter Kožuško, Hviezdna 15, Spišské Podhradie
186. Terézia Demjanová, Tulčík 9
187. Lenka Štefanová, T.G. Masaryka 1523/9, Trebišov
188. Vladimír Kurtý, Pod Hradom 254,  Kapušany,
189. Peter Mlynarčík, Studenec 100, Spišské Podhradie,
190. Kornélia Rajnová, Ibrányho 26, Kráľovský Chlmec,
191. Agnesa Ivanová, Jurkovičova 5, Prešov,
192. Jana Joščáková, Hrabkov 216,
193. Bibiana Suchárová, Lesnícka 527, Prešov,
194. Marta Mihaliková, Royova 41, Prešov
195. Helena Rimská, Moyzesova 47, Lipany
196. Mgr. Daniela Horňáková, Nám. Slobody 582, Sobrance
197. Danica Chovančeková, Čierna Lehota 297
198. Peter Ondrejička, ul. Bernolákova 419/39, Plaveč,
199. Jana Guľašová, Rožkovany 291,
200. Mgr. Marián Pokorný, Hlinkovce 40, Ladomírova


Výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do 20.03. 2018
Nákupné poukážky budú výhercom zaslané poštou.
Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

    
Výhercom srdečne blahoželáme

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET