Výhercovia mikulášskej súťaže: 22.11.-5.12.2017

 

10 x balenie integráčik 90g:

  1. Linda Dubinská, Moldava n/Bodvou  
  2. Mária, Marta, Bukové
  3. Tamara Kuchárová, Rožňava,
  4. Erika Zabavniková, Košice  
  5. Sandra a Sárka Mattesové, Tulčík
  6. Natália Andášová, Spišská Belá
  7. Vaneska Nagyová, Kežmarok
  8. Nelka Šeptáková, Jovsa
  9. Laura Pavelová, Vyšná Šebastová
  10. MŠ Družstevná

 

10 x Elektrická kolobežka :

  1. Nina Tkáčová, Petrovany
  2. Marko Palguta, Spišská Belá
  3. Dávid Kuruc, Stará Ľubovňa
  4. súrodenci Švedoví, Veľký Šariš
  5. Alessandro Fogliaro, Trebišov
  6. Natália  Blažejčíková, Šiba
  7. Marienka Poliščáková, Prešov –Haniska
  8. Stanka Novická, Torysa
  9. Filip Bábel, Jelšava
  10. Dávid Václav, Liptovský Mikuláš

10 x Tablet :

  1. Peter Kraučák, Poprad
  2. Detský domov, SVS NÁDEJ, Dobšiná
  3. Laura Štofaniková, Pečovská Nová Ves
  4. Jakubko Jamroškovič, Okrúhle
  5. Roland Lazorík, Prešov
  6. Martin Barkoci, Plavnica  
  7. súrodenci Grešákovi, Tulčík
  8. súrodenci Kozubjakoví, Podolinec  
  9. Sárka a Emka Horoščákové, Fintice
  10. Lucka Škutová, Prešov

 

10 x Bicykel :

  1. Alžbeta Piškaninová, Dlhé nad Cirochou
  2. Adam Timko, Sedlice
  3. Ema Balogová, Prešov
  4. Peter Kočiščák, Sedlice
  5. Samko Štofaník, Pečovská Nová Ves
  6. Tomáš Šoltýs, Gregorovce
  7. Kristínka a Ľubka Kovaľové, Nižné Ružbachy
  8. Kika Komárová, Prešov  
  9. Marek Bujňák, Prešov
  10. Johanka Kontrová, Plavnica

 

10 x kolieskové korčule :

  1. Daniela Gardošová, Prešov
  2. Samuel Šlachtovský, Jarabina
  3. Mirka Očipová, Veľký Šariš
  4. Šimon Cesnek, Bratislava
  5. Lenka Fabianová, Prešov
  6. Nina Gerbová, Ružomberok
  7. Samuel Hitrík, Nižná Šebastová
  8. Ester a Barbora Dubovcové, Ružomberok
  9. Martin Bortňák, Kendice
  10. Adela Gumanová, Prešov

 

20x spol.hra TIC-TAC bum :

  1. Natálka Krupárová, Prešov
  2. Martin Ličák, Prešov
  3. Antónia Bérešová, Veľký Folkmar
  4. Filip Koniar, Ružomberok
  5. ZŠ s MŠ Svinia, žiaci 4.C
  6. súrodenci Zimmermannoví, Kluknava
  7. Natálka Rímska, Lipany
  8. Viktória Lindvajová, Košice
  9. Lukáško Hrinkanič, Nižná Rybnica
  10. Kristiánko Pekárik, Dulová Ves
  11. Laura Oravcová, Vojčice  
  12. Nikola Horovská, Trebišov
  13. Matúš Ondrejíčka, Plaveč
  14. Beátka Beľová, Vinné
  15. Patrik Portella, Košice
  16. Marián Kapolka, Kežmarok
  17. Veronika Olearníkova, Prešov
  18. Riško Novák, Prešov
  19. Jakub Balčák, Prešov
  20. Laura Fecková, Štôla

 

20x spol.hra Hádaj kto:

  1. MŠ Vaniškovce
  2. MŠ Okrúhle
  3. Petra Vaňová, Topoľčany
  4. Adrianka Plotas, Skačany
  5. MŠ Košická Belá, trieda slimáčikovia
  6. Patrícia Andraščíková, Košice
  7. Alžbeta Pribulová, Kapušany  
  8. súrodenci Peľákovi, Čečejovce
  9. Barborka Marchevková, Trenčianske Teplice
  10. Detský domov, Dobšiná
  11. Vivien Gogová, Skačany
  12. Nikolka Ramšaková, Milhostov
  13. Timea Čačková, Michalovce
  14. Jarka Hurajová, Sabinov
  15. Zuzka Frohlichová, Torysa
  16. Timotej Vyparina, Plavnica
  17. Nella Gregová, Drienovec
  18. Klaudia Imrichová, Sabinov  
  19. Miška Kundeková, Prešov
  20. Jakub Serečum, Prešov

 

50x Stavebnica Lego:

  1. Kristiánko Cuprák, Lipany
  2. Alan Laubert, Prešov
  3. Radoslav Geroč, Sečovce
  4. Paľko Cuprák, Ďačov
  5. Filipko Štvarták, Drienica
  6. Juraj Kuzmiak, Stará Ľubovňa
  7. Jozef Bocko, Ružomberok-Černová
  8. Kristián Autal, Sobrance
  9. Ján Urda, Čirč
  10. Michal Muskolay, Podolinec
  11. Samuel Ďuráš, Poprad
  12. Jozef Benedikt Bandžák, Kračúnovce
  13. Marko Ladislav Merganič, Sobrance  
  14. Radko Čulaga, Bardejov
  15. Oliver Abounassit, Tulčík
  16. Adrían Laxar, Rožňava
  17. Jakub Onofrej, Prešov
  18. Matúš Śtefanič, Ľubotice
  19. Juraj Béreš, Sečovce
  20. Jakub Šesták, Kojatice
  21. Matúš Starigazda, Svit
  22. Slávko Obšašnik, Raslavice
  23. súrodenci Novickí, Pečovská Nová Ves
  24. Martin Knapík, Ľubotín  
  25. Dominik Balik, Fulianka
  26. Mário Vira, Stará Ľubovňa
  27. Samko Pitoňák, Kežmarok
  28. Martinko Cisko, Prešov
  29. Daliborko Vašák, Poloma
  30. Tomáš Čopian, Iliašovce
  31. Filipko Šimko, Strážske
  32. Ján Kolesár, Koceľovce
  33. Dávid Raščák, Poproč
  34. Pavol Fedorko, Plavnica
  35. Filip Šveda, Pečovská Nová Ves
  36. Martin Manduľák, Okrúhle
  37. Bc. Marianna Kmeťová, MŠ Závada
  38. Maxim Gonos, Braznica
  39. Tobias Laubert, Prešov
  40. Adrián Budovský, Mokrance
  41. Nikolas Chovanec, Plavnica
  42. Dávid Šoltýs, Gregorovce
  43. Róbert Guspan, Košice
  44. Šimon Krišta, Vranov nad Topľou
  45. Jozef Mašlej, Proč
  46. Denis Kloc, Šarišské Michaľany  
  47. Michal Revický, Kokošovce
  48. Tobias Sklenár, Strážske  
  49. Maroš Zubrický, Pečovská Nová Ves  
  50. Ondrej Urda, Čirč

 

50x sada na výrobu tetovačiek:

  1. Emese Martonová, Tornaľa
  2. Ester Vasiľová, Egreš
  3. sestry Ondiskové, Humenné
  4. Zuzka Hadbavná, Gelnica
  5. Emmka Vyrosteková, Veľký Šariš
  6. Natália Durdiková, Ružomberok  
  7. Viera Siváková, Medzilaborce
  8. Timea Jánošíková, Gelnica
  9. Lina a Gréta Kelecsényi, Rožňava  
  10. Lucia Vrábeľová, Levoča
  11. Sonička Zápotocká, Stropkov
  12. Valéria Blašková, Hanušovce n. T.
  13. Dana Dzurňáková, Spišská Nová Ves
  14. Simona Forgáčová, Spišské Vlachy
  15. Laura Marchevková, Trenčianske Teplice
  16. Erika Šlesingerová, Šarišská Poruba  
  17. Lenka a Darinka Milčové, Humenné
  18. Andrea Fedorová, Krížová Ves
  19. Paulínka Čupková, Ploštín
  20. Jana Šimunková, Východná
  21. Adela Fedorová, Skačany
  22. Julianka Majerová, Giraltovce
  23. Silvia a Patrícia Micajové, Prešov
  24. Tamarka Bánová, Chlmec
  25. Karinka Ibošová, Nováky
  26. Marianna Sojčáková, Kamenica nad Cirochou
  27. Monika Zifcsaková, Podolínec
  28. Ema Gondová, Levoča
  29. Laura Sándorová, Drienovec
  30. Baška Komárová, Družstevná  pri Hornáde
  31. Eliška Cisková, Prešov
  32. Lianka Melníková, Breznica
  33. Lucia Stajančová, Pečovská Nová Ves
  34. Mária Harničárová, Chminianská Nová Ves
  35. Števka Tomaščinová, Prosačov
  36. Danka Jeleňová, Stará Ľubovňa
  37. Patrícia Kubaliaková, Košice
  38. Natália Hamráková, Nová Ľubovňa
  39. Monika Čajková, Hniezdne
  40. Mária Drapová, Hanušovce n/T.
  41. Dorotka Muncnerová, 060 01 Kežmarok
  42. Liana Rubovičová, Stará Ľubovňa
  43. Karin Budovská, Mokrance
  44. Klárka Tuptová, Sabinov
  45. Dominika Pardonová, Rožňava
  46. Ninka Sobeková, MIhaľov
  47. Lucia Gáborová, Prešov
  48. Monika Rosenbergerová, Levoča
  49. Lenka Baliková, Fulianka
  50. Helena Rímska, Lipany

 

20x balíček výrobkov od firmy Mc.Carter:

  1. Ondrejko Kolesár, Slavoška
  2. Beátka Podolská, Kežmarok
  3. Miriama Solárová, Ražňany
  4. Nikola Botošová, Moldava nad Bodvou  
  5. Miroslava Šucová, Kluknava
  6. Stela Daňková, Družstevná  pri Hornáde
  7. Majka Šlepecká, Ľubiša
  8. Ondrej Mézeš, Michalovce
  9. Katarína Šebrová, Prešov
  10. Marko Peľák, Čečejovce
  11. Martina Zarycká, Trebišov
  12. Michaela Saterová, Spišské Vlachy
  13. Ján Gumulák, Stará Ľubovňa
  14. Lukáš Fritš, Prakovce
  15. Tamarka Malastová, Plavnica
  16. Daška Zápotocká, Stropkov
  17. Matej Jurčišin, Lopúchov
  18. Viktória Galová, Spišské Podhradie  
  19. Timotea Komárová, Bretejovce
  20. Ela a Stela Voščekové, Svit

 

20x balíček od firmy Bape Food :

  1. MŠ Vaniškovce
  2. Adrián Kalvin,  Sobrance
  3. Denis Romančák, Trebišov
  4. Julianka Dzurová, Odorín
  5. Mirko Obšašnik, Raslavice
  6. Adam Štapinský, Lúčka
  7. Matúš Bittner, Pečovská Nová Ves
  8. Vlado Augustín, Snina
  9. Matej Snášel, Poprad
  10. Andrea Kokošková, Kapušany
  11. Lukaško Gállik, Kežmarok  
  12. Martina Schlimbachová, Lackovce
  13. Zara Farkašová, Prešov
  14. Pavel Sakač, Helcmanovce
  15. Marek Gajdoš, Podhorany
  16. Martinko Kurila, Svidník
  17. Stela Čopianová, Iliašovce
  18. Sandra Capcarová,Roškovce
  19. Dorotka Kakaščíková, Záborské
  20. Karolína Mikitová, Sabinov

 

20x balíček od firmy Maspex Slovakia Trade :

  1. Daniel Kuruc, Stará Ľubovňa
  2. Mária Pružinska, Podolinec
  3. Marko Sedlák, Prešov
  4. Nelka a Tamarka Horňákové, Lipt. Mikuláš
  5. Mária Kakaščíková, Záborské
  6. Veronika Zoľáková, Kružlov
  7. Patrik Fabrici, Veľký Folkmár
  8. Ela Revická, Kokošovce
  9. Jakub Kontra, Plavnica
  10. Michaela Mikitová, Sabinov
  11. Dávid Farkaš, Stará Ľubovňa
  12. Evka Ollerová, Mníšek n/ Hnilcom
  13. Zuzana Knapíková, Ďurková
  14. Oliver Varga, Plavnica
  15. Gabriel Muskolay, Podolinec
  16. Majko Kosár, Lúčka
  17. Karolínka Drapová, Hanušovce n/T
  18. Lacko Halkovič, Tulčík
  19. Emma Lukáčová,  Malý Šariš
  20. Jakub Lendacký, Prešov

 

20x výrobky od firmy Perfetti Van Melle Slovakia :

  1. Dianka Fecková, Pečovská Nová Ves
  2. Nelka Hajdu, Dlhé nad Cirochou
  3. súrodenci Gašparoví, Záhradné
  4. Tereza Ladžinská, Humenné
  5. Jakub Feckanin, Svidník
  6. Eva Koreňová, Kežmarok
  7. Tatiana Zavadská, Podolínec  
  8. Marián Bašta, Kysak   
  9. Katarína Šebrová, Prešov
  10. Katka Krivanská, Dobšiná
  11. Miško Jurčišin, Lopuchov
  12. Michal Vyparina, Plavnica
  13. Dušanko Kiss, Čečejovce
  14. Nikolas Kuruc, Spišská Bela
  15. Janík Bialobok, Komárov
  16. Maťko Žiak, Stropkov
  17. Sofia Fritšová, Prakovce
  18. Adelka a Erik Valkovičoví, Sabinov
  19. Danielka a Karolínka Galeštokové, Víťaz
  20. Adamko a Kristínka Bujňákoví, Uloža

 

12x Balíček ústnej hygieny od firmy GlaxoSmithKlineSlovakia:

  1. Daniela Galliková, Spišská Belá  
  2. Emma Stajančová, Pečovská Nová Ves
  3. Ivetka Bialková, Podolínec
  4. Matúš Matys, Spišská Nová Ves
  5. Darina Vinčalková, Liptovský Mikuláš
  6. Dominika Fabianová, Prešov
  7. Tobiasko Semanek, Vaniškovce
  8. Adriana Kupková, Líbeznice
  9. Olívia Čižmariková, Kuková
  10. Katarína Kolesárová, Koceľovce   
  11. Richard Sabadšág, Dulová Ves
  12. Anna Bánociová, Prešov  

 

10x balíček výrobkov od firmyHaribo SK :

  1. Katarína Kraučáková, Poprad
  2. Viktória Šinaľová, Osikov
  3. Nikolasko Pavlenko, Hanušovce n/T
  4. Anetka Tekeľová, P.Bystrica  
  5. Klaudia Vašáková, Poloma  
  6. Danka Očipová, Veľký Šariš
  7. Petra Pazdičová, Lada
  8. Oskarko Bastians, Prešov
  9. Lenka Valenčínová, Prešov
  10. Andrea Mišáková,  Trenčín

 

10x balíček výrobkov od firmy Chocoland :

  1. Števka Tomaščinová, Prosačov
  2. Laura Karpáčová, Michalovce
  3. Mária Muchová, Veľké Bedzany
  4. Júlia Tureková, Prešov
  5. Katarína Śuťáková, Prešov
  6. Adriána Klejová, Podolinec
  7. Gabriel Kažimír, Kapušany
  8. Nikolka Žulevičová, Habura
  9. Jozef Dlugoš, Kežmarok
  10. Simonka a Martin Uliční, Sabinov  

 

10x metrová čokoláda :

  1. Tamara a Michael Mesarčoví, Prešov
  2. AnnaMária Gulyasová, Fiľakovo  
  3. Valéria Kunková, Chynorany  
  4. Šimon Šamudovský, Hriadky  
  5. Zuzka Kučerková, Dolné Chlebany
  6. Branislav Kubovčík, L.Mikuláš
  7. Magdaléna Kočišová, Beharovce
  8. Beáta Múdra, Čaňa
  9. Jana Fričová, Š.Michaľany
  10. Jana Benková, Prešov

 

5x balíček výrobkov Nestle:

  1. Viktória Gazdová, Dlhé Nad Cirochou  
  2. rod. Tkačuková, Stakčín
  3. Katarína Faltysová, Topoľčany
  4. Lenka Behúnová, Humenné
  5. Zdenka Bujňáková, Lipany

 

5x balíček výrobkov od firmy Bonavita servis:

  1. Margita Štofirová, Bela nad Cirochou  
  2. Daniela Šandorová, Stupava
  3. Lucia Bittnerová, Pečovská Nová Ves
  4. Olinka Očipová, Prešov
  5. Samuel Ferko, Humenné

 

5x balíček výrobkov od firmy Toma Anton :

  1. Monika Vančová, Plavnica  
  2. Patrik Čupka, Ploštín
  3. Diana Turčeková, Partizánske
  4. Filipko a Janík Kravcoví, Ruská Voľa nad Popradom
  5. Lucia Farkašová, Košice

 

3x balíček výrobkov od firmy Top Nitra:

  1. Alica Prestlová, Prešov
  2. Peter Gazda, Dlhé nad Cirochou
  3. Alenka Kaľavská, Veľký Folkmár    

 

3x balíček výrobkov od firmy Mondelez Slovakia:

  1. MŠ Družstevná
  2. Terezka Micheľová, Gerlachov
  3. Kristian Stachoň, Chmiňany

 

3x balíček výrobkov od firmy I.D.C.Holding :

  1. Dávid Repák, Hýľov  
  2. Samko Vrábeľ, Poráč  
  3. Lenka Fričová, Prešov

 

3x balíček výrobkov od spol. Tekmar Slovensko:

  1. Adrianka Plotas, Skačany
  2. Radka Kačuriková, Košice- Šaca
  3. Filip Halász, Košice

 

 

 

Výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do 30.1.2018

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

Výhercom srdečne blahoželáme !

 

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie