VIANOČNÁ SÚŤAŽ

VIANOČNÁ SUŤAŽ 9.12.2015 - 5.1.2016

Výsledky žrebovania sú následujúce:

 

-1. cena:  dovolenka pre 2 osoby podľa vlastného výberu v hodnote 1 000,-Eur

-1./ Mgr. Lucia Lyková, Revúca

 

-2. cena:  týždenný pobyt pre 2 osoby (hotel Panoráma, Štrbské pleso) od spol. Fergam

-1./ Ing. Brigita Fecková, Štôla

 

-3. cena: víkendový pobyt  pre 2 osoby spojený s ochutnávkou vín (hotel Zámek Čejkovice) od spol. Temlářske Sklepy

-1./ Eduard Fabian, Hermanovce

 

-20x chladnička s mrazničkou

-1./ Ingrid Migrová, Ružomberok

-2./ Helena Makarová, Prešov

-3./ Anna Zajacová, Zborov

-4./ Denisa Kalapošová, Strážske

-5./ Anna Blichárová,Prešov,

-6./ Anna Hvizdošová, Kluknava

-7./ Jana Dlugošová, Sabinov,

-8./ Mária Hlaváčová,Strážske

-9./ Anna Ištvaníková, Spišská Nová Ves

-10./ Anna Bialešová,  Nováky

-11./ Júlia Grešková, Gemerská Poloma

-12./ Igor Huňady, Lipany

-13./ Mária Murmanová, Záborské

-14./ Helena Zubrická, Pečovská Nová Ves

-15./ Vilma Petrociová, Harichovce

-16./ Hanka Duchová, Mníšek nad Hnilcom

-17./ Štefan Havira, Kračúnovce

-18./ Zuzana Madáčová, Gemerská Poloma 

-19./ Andrea Kokošková, Kapušany

-20./ Magdaléna Liptáková, Spišská Nová Ves

 

-20x umývačka riadu:

-1./ Ján Marcin, Lučina

-2./ Jožo Chupáč, Trenčín

-3./ Tamara Kočišová, Spišský Hrušov

-4./ Silvia Eliašová, Nemcovce

-5./ Ľuba Lorková, Levoča

-6./ Štefan Čorba, Prešov

-7./ Anna Jeníková, Gelnica

-8./ Dianka+Lukáško+Peter Turčekoví, Partizánske

-9./ Ľudmila Tóthová, Medzev

-10./ Božena Grofová Prešov

-11./ Zuzana Jurová, Vinné

-12./ Ivana Ižariková, Pečovská Nová Ves

-13./ Miroslava Hadbavná, Hrabkov

-14./ Irena Berenteová, Lidince

-15./ Monika Urdová, Čirč

-16./ Inna Tkačuková, Stakčín

-17./ Richard Píš, Levoča

-18./ Mária Ivančová, Matejovce

-19./ Vladimír Sedlák, Prešov

-20./ František Mesarč, Kuková

 

-20x práčka:

-1./ Matej Seman, Sobrance

-2./ Matúš Štefanič, Ľubotice

-3./ Pavol Germuška, Prešov

-4./ Magda Gregová, Malý Šariš

-5./ Marián Sobota, Prešov

-6./ Gabriela Šestáková, Kojatice

-7./ Lukáš Poláček, Malý Šariš

-8./ Mária Maňková, Kružlov

-9./ Zuzana Lazorová, Kružlov

-10./ Tatiana Chapčáková, Medzilaborce

-11./ Anna Sedliaková Prešov

-12./ Ing. Zuzana Gmitrová, Košice

-13./ Daniel Mihok, Hrabkov

-14./ Jaroslav Tomaško, Gelnica

-15./ Erika Urbanová, Harichovce

-16./ Anna Dolhá, Lemešany

-17./ Jozef Prokopčák, Družstevná pri Hornáde

-18./ Pavol Kušnier, Betliar

-19./ Sabina Kanašová, Tulčík

-20./ Adriana Kalinová, Gemerská Poloma

 

-20x televízor

-1./ Andrej Hruk, Podolínec

-2./ Marek Tomko, Drienov

-3./ Mária Peržeľová, Prešov

-4./ Regína Balogová, Drienov

-5./ Milan Straka, Kysak

-6./ Kosťa Dujava, Sabinov

-7./ Eva Petrová, Uzovské Pekľany

-8./ Pavol Škvarek, Pečovská Nová Ves

-9./ Jana Kolačkovská, Šarišské Dravce

-10./ Viera Olexová, Gemerská Poloma

-11./ Martina Pavanová, Levoča

-12./ Marek Pramuka, Harichovc

-13./ Lenka Štefanová,Trebišov

-14./ Katarína Focková, Drienovec

-15./ Mária Dzimková, Spišská Nová Ves

-16./ Ľubica Nehilová, Lipany

-17./ Marcela Švecová,Kapušany

-18./ Alena Krendželáková, Spišské Podhradie

-19./ Katarína Farkašová, Stará Ľubovňa

-20./ Andrea Vargová, Spišské Podhradie

 

-10x vysávač:

-1./ Mária Pirniková, Vydraň

-2./ Mgr. Mária Adamčíková, Michalovce

-3./ Irena Hudáková, Lada

-4./ Mária Promčáková, Podolínec

-5./ Petra Vargová, Gelnica

-6./ Emília Butvinová, Kaľava

-7./ Gréta Kancírová,Prešov

-8./ Iveta Gargušová, Gemerská Poloma

-9./ Ing. Zuzana Gmitrová,Košice

-10./ Františka Kallová,Margecany

 

-10x sodastream:

-1./ Lucia Tomášová, Vyšná Šebastová

-2./ Ladislav Ondrik, Vinné

-3./ Viera Gallová, Spišská Nová ves

-4./ Gabriela Wencelová, Mníšek nad Hnilcom

-5./ Jordan Al Alawin, Spišské Podhradie

-6./ Ján Urda, Plaveč

-7./ Ladislav Szegedy, Prešov

-8./ Margita Tomašková, Švedlár

-9./Božena Gregová, Gelnica

-10./ Mária Ondrejová, Sabinov

 

--10x krovinorez:

-1./ Lenka Štefanová, Trebišov

-2./ Adrián Jendrák, Spišská Nová Ves

-3./ Daniel Kolesár, Liptovský Hrádok

-4./ Manuela Benediková, Medzev

-5./ Štefánia Centková, Hendrichovce

-6./ Dana Horňáková, Komarovce

-7./ Jana Beličáková, Markušovce

-8./ Ing. Juliana Šurkovská, Komárov

-9./ David Gomulec Sabinov

-10./ Eva Dovičáková, Harichovce

 

--11x kávovar:

-1./ Ján Stanislav, Markušovce

-2./ Tatiana Matulová, Dobšiná

-3./ Mária Poliščáková, Haniska

-4./Ľudmila Macejková, Jaklovce

-5./ Mária Petríková, Veľký Folkmár

-6./ Juraj Harkulič, Prešov

-7./ Ján Komora, Poproč

-8./ Eva Morozová,Trebišov

-9./ Jaroslav Klempár,Markušovce

-10./ Erik Vrabeľ, Breznica

-11./ Gitka Konderová, Košice

 

--2x notebook:

-1./ Oto Uhrín, Spišské Vlachy

-2./  Štefan Hronec, Rožňava

 

--28x balíček mäsových výrobkov:

-1./ Jozef Kravčak, Kručov

-2./ Tatiana Jalčová, Ňagov

-3./ Margita Sulírová, Podolínec

-4./ Mária Škovranková,  Kojatice

-5./  Eva Blizmanová, Prešov

-6./ Jana Kollačkovská, Šarišské Dravce

-7./ Mária Radvanská, Bardejov

-8./ Peter Ďurica, Lipany

-9./ Jana Dulajová, Spišská Nová Ves

-10./ Ing. Martina Gondová, Košice

-11./ Vladimír Kočiš, Moldava nad Bodvou

-12./ Ján Ščavnický, Harichovce

-13./ Marta Širilová, Šaca

-14./Štefan Guľáš, Rožkovany

-15./ Maximilián Černický, Gemerská Poloma

-16./ Mirka Chorvátová, Ružomberok

-17./ Terézia Tomková, Prešov

-18./ Ľudmila Leščinská, Chmiňany

-19./ Zdena Štupáková, Plavnica

-20./ Valéria Blahútová Harichovce

-21./ Mária Horváthová, Drienovec

-22./ Ing. Dušan Staško, Porúbka

-23./ Mária Pačnárová, Markušovce

-24./ Eva Pechová, Markušovce

-25./ Ing. Vladimír Džačko, Vinné

-26./ Rodina Gálisová, Partizánske

-27./ Štefánia Centková, Hendrichovce

-28./ Ing. Lukáš Ondrej, Sabinov

 

--20x výrobky v darčekovom balení Old Herold:

-1./ Ján Cirbus, Gemerská Poloma

-2./ Ján Urda, Plaveč

-3./ PhDr. Richard Pirč, Michalovce

-4./ Anna Vančová, Plavnica

-5./ Roland Varga, Čečejovce

-6./ Mária Luxová, Betliar

-7./ Ján Andráši, Košice

-8./ Alena Huňadyová, Lipany

-9./ Eva Mačáková,  Košice

-10./ Ján Bachleda,  Ľubica

-11./ František Gans, Helcmanovce

-12./ Mária Bončíková, Dlhé nad Cirochou

-13./ Mária Kuzmiaková, Stará Ľubovňa

-14./ Zuzana Pinková, Kamenica

-15./ Jozef Nadaždy, Nová Ľubovňa

-16./ Anna Krupinská, Harichovce

-17./ Jana Bednárová, Hermanovce

-18./ Zuzana Bombíková, Záborské

-19./ Anna Cvengrošová, Markušovce

-20./ Mirka Gmitter, Spišská Nová Ves

 

--10x taška výrobkov Vitana:

-1./ Eva Mihaliková, Humenné

-2./ Simona Milovčíková, Veľké Kapušany

-3./ Valéria Bujňáková, Kamenica

-4./ Ján Mezenský, Mníšek nad Hnilcom

-5./ Slavomír Čuj, Harichovce

-6./ Ľubica Rusinková, Vyšný Komárnik

-7./ Mária Feketeová, Lipany

-8./ Roman Berky, Rudňany

-9./ Peter Vresilovič, Plavnica

-10./ Andrea Lechanová, Lemešany

 

--10x taška výrobkov Tatramel:

-1./ Vlasta Podobová, Plešivec

-2./ Jana Jagelková, Dlhá Lúka

-3./ Juraj Kirnág,  Markušovce

-4./ Štefan Šereg, Sukov

-5./ Zuzana Sroková,  Markušovce

-6./ Vlasta Poláková, Gočovo

-7./  Martina Haneková, Lemešany

-8./ Janka Pavolová,  Krompachy

-9./ Antónia Mikolajová, Drienov

-10./ Ing. Mária Folvarčíková, Nová Ľubovňa

 

--10x darček od spoločnosti Heineken Slovensko

-1./ Lucia Bosaková, Svidník

-2./ Pavol Hudačko, Drienov

-3./ Anna Šucová, Kluknava

-4./ Vladimír Geletka, Nálepkovo

-5./ Helena Pazdičová, Lada

-6./ Ľudovít Hudec, Mokrance

-7./ Marek Hvozdík, Parchovany

-8./ Oľga Klimková, Veľký Šariš

-9./ Marta Pavlinská, Kamenica

-10./ Gabriela Pavelková, Šarišské Lužianky

 

--6x balíček výrobkov Coffe Partners

-1./ Dianka+Lukáš+Anna Turčekoví, Partizánske

-2./ Jana Bednárová, Hermanovce

-3./ Peter Veľký, Rožkovany

-4./Jana Szaniszlóová, Gemerská Poloma

-5./ Dana Pencáková,Košice

-6./ Eva Blizmanová, Prešov

 

--6x balíček výrobkov B.M. Kávoviny

-1./ Katarína Sedláková, Prešov

-2./ Mária Sauerová, Gelnica

-3./ Andrea Lechanová, Lemešany

-4./ Anna Nováková, Spišské Podhradie

-5./ Monika Ajdinoská, Moldava nad Bodvou

-6./ Mária Pasternáková, Kapušany

 

-- 5x balíček výrobkov M.Ber

-1./ Stanislava Hrušovská, Harichovce

-2./ Veronika Škovranová,Medzilaborce

-3./ Helena Varcholová, Stropkov  

-4./ Jozefína Kušnierová, Betliar

-5./ Marián Šimco, Gerlachov

 

-- 5x balíček výrobkov Bonavita

-1./Anna Botková, Lada

-2./ Mária Hlaváčová,Strážske

-3./ Anna Labašová, Kružlov

-4./Mária Tóthová, Drienovec

-5./ Lukáš Palonder, Spišské Podhradie

 

-- 5x balíček výrobkov Prelika

-1./Oľga Šusterová, Kluknava

-2./ Martin Kundrát, Prešov

-3./Beáta Urbanová, Harichovce

-4./ Marieta Fabriciová, Veľký Folkmár

-5./ Štefan Revický, Prešov

 

-- 5x balíček výrobkov Herba Drug Trade, Podravka

-1./ František Šoltýs, Prešov

-2./ Marieta Fabriciová, Veľký Folkmár

-3./ Ľubomír Trop, Ľubica

-4./ Milada Kočišová, Plavnica

-5./ Andrea Ladická, Skačany

 

-- 5x balíček výrobkov Tatrachema, Abit

-1./ Erik Görcsös, Košice

-2./ Mária Vrabľová,  Poráč

-3./ Iveta Očkovičová, Tulčík

-4./ Jaroslav Molitoris, Spišské Podhradie

-5./ Darina Lišuchová, Gemerská Poloma

 

-- 5x balíček výrobkov Novofruct

-1./ Andrejko Rimský, Granč-Petrovce

-2./ Ing. Jaroslav Keresteš, Chmeľov

-3./ Dana Blažovská, Gelnica

-4./ Alžbeta Stehlíková, Krompachy

-5./ Lenka Petrovičová, Bardejov

 

-- 5x darček od spol. Dr. Oetker

-1./ Gabriela Kochanová, Betliar

-2./Jarmila Snopková, Harichovce

-3./Alena Šimonová, Bardejov

-4./ Štefan Lietava, Prakovce

-5./ Mária Hudáková, Švedlár

 

--4x balíček výrobkov Koliba trade, Doma Prešov

-1./ Matúš Kulik, Strážske

-2./ Danka Mervová, Betliar

-3./ Eva Zalomová, Sobrance

-4./ Marián Benko, Prešov

 

--3x varná konvica od spol. Herbex

-1./ Jozef Hadbavný, Hrabkov

-2./Katarína Leššová, Lada

-3./ Gabriela Široká, Dvorníky

 

--3x darček od spol. Ján Machovič, Eden

-1./ Igor Zatroch, Gemerská Poloma

-2./ Ján Mašlej, Vyšná Olšava

-3./ Eva Petrovičová, Bardejov

 

--3 x balíček výrobkov Alfa Sorti, Tomil

-1./ Marta Bujanská, Drienovec 319

-2./ Zlatica Arendáčová, Prešov

-3./ Zuzana Petrovičová, Levoča

 

--3x darček od spol. Ovogal farm

-1./ Mária Mingáčová, Spišská Nová Ves

-2./ Alexander Humar, Poproč

-3./ Miloš Görcsös, Košice

 

--3 x balíček francúzskej kozmetiky od spol. Encinger

-1./Richard Volák, Gelnica

-2./ Anežka Dzurendová, Gelnica

-3./ Helena Gornalová, Breznica

 

--3xplatobná karta od spol. Mäspoma

-1./ Mgr. Gabriela Spodniaková, Lúčenec

-2./ Gabriel Czeto, Čierna nad Tisou

-3./ Beáta Ježková,Prešov

 

--3x taška výrobkov Thymos + vinná sada od spol. SHP

-1./ Miro Palonder, Spišské Podhradie

-2./ Milan Kluknavský, Gelnica

-3./ Filip Gallik, Kalná Roztoka

 

--3x taška výrobkov Krup

-1./ Iveta Gargušová, Gemerská Poloma

-2./ Dana Runčaková, Kolinovce

-3./ Zuzana Almášiová, Poproč

 

--2x balíček výrobkov Pivnica Tibava

-1./ Beáta Csécsiová, Moldava nad Bodvou

-2./ Viera Godušová, Štítnik

 

--2x balíček výrobkov Pečivárne Liptovský Hrádok

-1./ Ján Kozub,  Podolinec

-2./ Melana Hadvabová, Poproč

 

--2x balíček výrobkov Karička, Alfa Bio

-1./ Mária Šulanová, Sečovce

-2./ Eva Martonová, Tornaľa

 

--1x tablet Lenovo od spol. Eggro Farm

-1./ Dominika Laubertová, 080 01 Prešov

 

--1x parný generátor Tefal od spol. Trenčianske minerálne vody

-1./ Anna Schmidová, Švedlár

 

--1x pitný režim na celý rok od spol. Vodax

-1./ Iveta Oravcová, Gelnica

 

--1x MOP od spol. Mapa Spontex

-1./ Štefan Hronec, Rožňava

 

--1x darček od spol. Kochs

-1./ Ing. Daniela Ivanková, Kapušany

 

--1x darček od spol. Frucona

-1./ Mária Psárová, Dlhé nad Cirochou

 

--1x darček od spol. Ravita

-1./ Helena Michalíková, Župčany

 

--1x balíček výrobkov Tokaj

-1./ Peter Varali, Dubinné

 

--1x balíček výrobkov Liana - Golf

-1./ Martin Bujňák, Lipany

 

--200 x 15 eur nákupná poukážka Milk Agro

- 1./ Mária Bolčáková,  Gemerská Poloma

- 2./ Viera Cinová, Šarišská Poruba

- 3./ Ladislav Balogh, Svit

- 4./ Henrieta Halásová,  Košice

- 5./ Marta Rusnáková,  Záborské

- 6./ Anna Tomaškovičová,  Markušovce

- 7./ Ladislav Balogh, Svit

- 8./ Martin Sulík, Podolínec

- 9./ Zuzana Andrašková, Lipany

- 10./ Zuzana Gajdošová, Lada

- 11./ Daniela Kováčová, Nováky

- 12./ Jarmila Moskaľová, Breznica

- 13./ Jana Hrčková, Vyšná Slaná

- 14./ Marta Marušová, Lipany

- 15./ Martina Mačeková, Plaveč

- 16./ Oľga Zelinková, Ružomberok

- 17./  Jozef Talian, Radvanovce

- 18./ Ing. Róbert Heredoš, Prešov

- 19./ Veronika Tatarková, Harichovce

- 20./ Gabriel Šalata, Medzilaborce

- 21./ Božena Ondrejčíková, Vlachovo

- 22./  Dianka + Lukáško Turčekoví, Partizánske

- 23./ Pavla Horváthová, Poproč

- 24./ Martina Kocúreková,  Lipany

- 25./ Danka Mervová, Betlia

- 26./ Terka Kuzmiaková, Stará Ľubovňa

- 27./ Pavel Čisárik, Lipníky

- 28./ Marta Vargová, Tibava

- 29./ Ing. Marián Jacko, Malý Šariš

- 30./ Mária Ivančová, Matejovce

- 31./ Agáta Vansačová,  Rudňany

- 32./ Ján Kozub,Podolínec

- 33./ Helena Kumičáková, Humenné

- 34./ Milan Šalata, Humenné

- 35./ Elena Profantová, Važec

- 36./ Ivana Miroľová, Lada

- 37./ Marcel Lamanec,  Gerlachov

- 38./ Adriana Simová,Humenné

- 39./ Martina Pavanová,  Levoča

- 40./ Miroslava Svatová, Bzenov

- 41./ Anna Ondriková, Vinné

- 42./ Bc. Gabriela Pekáriková, Prešov

- 43./ Gabriela Chovanová, Sabinov

- 44./ Olena Fabriciová,  Veľký Folkmar

- 45./ Nikola Zatlkajová, Nitrianske Rudno

- 46./ Margita Novysedláková, Krásna Lúka

- 47./ Ladislav Šando, Margecany,

- 48./ Alžbeta Szakácsová, Streda nad Bodrogom

- 49./ Lucia Tomášová, Vyšná Šebastová

- 50./ Vladimír Danko, Ľubiša

 

- 51./ Agnesa Danková, Ľubiša

- 52./ Michal Jurčak, Čertižné

- 53./ Mgr. Mária Bakošová,   Poráč

- 54./ Mária Vrábľová,Poráč

- 55./ Anna Bujnovská,  Fintice

- 56./ Margita Broščichová, Trebišov

- 57./ Jaroslav Keresteš, Chmeľov

- 58./ Zuzana Slebodníková, Drienov

- 59./ Renáta Tóthová,  Drienovec

- 60./ Antónia Mikolajová, Drienov

- 61./ Alena Romžová, Humenné

- 62./ Sabina Hovančíková, Torysa

- 63./ Ing. Imrich Orlovský,  Spišské Podhradie

- 64./ Margita Nemergutová, Plaveč

- 65./ Iveta Perželová, Bzenov

- 66./ František Daňko,  Družstevná pri Hornáde

- 67./ Kamila Kupjanová, Ostrov

- 68./ Maroš Mirda, Ostrov

- 69./ Danka Šlosárová, Plaveč

- 70./ Silvia Nováková, Spišské Podhradie

- 71./ Marta Mertová, Lemešany

- 72./ Iveta Perželová, Bzenov

- 73./ Gabriela Bajgerová, Prešov

- 74./ Miroslav Bialko, Podolínec

- 75./  Silvia Nováková,Spišské Podhradie

- 76./ Zuzana Ďuricová,  Lipany

- 77./ Miriam Leščáková, Lipany

- 78./ Róbert Andraščík, Kamenica

- 79./ Júlia Mihaliková, Sabinov

- 80./  Marika Pištejová, Malá Ida

- 81./ Beáta Škripková,  Prešov

- 82./ Alena Ciganocová, Strážske

- 83./ Ján Marcin, Lučina

- 84./ Mgr. Jana Pekáriková, Prešov

- 85./ Marta Krajňáková, Prešov

- 86./ Miriama Dolhyová, Prešov

- 87./ Ľudmila Rolíková, Bzenov

- 88./ Anna Szarvasová, Ľubotín

- 89./ Anna Ondriková, Vinné

- 90./Anna Španírová,  Kapušany

- 91./ Anna Kozáková,Prešov

- 92./ Ján Marcin, Lučina

- 93./ Matúš Šveda, Veľký Šariš

- 94./ Terézia Dolná, Lemešany

- 95./ Lenka Rumanová, Gemerská Poloma

- 96./ Anna Rusinková,  Prešov

- 97./ Anna Bončíková, Dlhé nad Cirochou

- 98./ Eva Sedláková,Spišské Podhradie

- 99./ Michal Maruščák,  Prešov

- 100./ PhDr. Monika Szántová,  Kapušany

 

- 101./ Ing. Pavol Sučko, Kapušany

- 102./ Gabriela Hrabčíková, Prešov

- 103./ Iveta Reposká,  Gelnica

- 104./  Mária Kolcunová, Čirč

- 105./ Anna Bončíková,  Dlhé nad Cirochou

- 106./ Helena Kravcová, Čirč

- 107./ Eva Oczeaková,Čaňa

- 108./ Gabriela Pastírová,Prešov

- 109./ Peter Tkáč, Víťaz

- 110./ František Fedor, Sedlice

- 111./ Ladislav Demko,Medzilaborce

- 112./ Mária Kyšeľová,  Plavnica

- 113./ Mgr. Martina Poniková, Humenné

- 114./ Attila Szúcs,  Dlhá Ves

- 115./ Ing. Eva Sulírová, Stará Ľubovňa

- 116./ Eva Tomková, Spišské Podhradie

- 117./ Mária Ondilová, Sejkov

- 118./ Jakub Ciganoc, Strážske

- 119./ Jaroslav Mahdal, Trebišov

- 120./ Veronika Antoliková, Babie

- 121./ Antónia Mikolajová, Drienov

- 122./ Sarka Mydlová,Sobrance

- 123./ Janka Kiššová, Betliar

- 124./ Mária Piskurová, Svinia

- 125./ Bernarda Čubová, Plavnica

- 126./ Nataša Suchá, Gemerská Poloma

- 127./ Ing. Peter Hegedüš, Sabinov

- 128./ Radoslav Tomčo,  Košice

- 129./ Zuzana Puškášová, Gemerská Poloma

- 130./ Vierka Cholvadková, Betliar

- 131./ Ľudmila Kandráčová, Lipany

- 132./ Marta Zifcsaková,  Podolínec

- 133./ Eva Tomková, Spišské Podhradie

- 134./ Jozef Hovanec, Podolínec

- 135./ Dagmar Mezenská, Mníšek nad Hnilcom

- 136./ Irma Krassová, Švedlár

- 137./ Peter Ďurka, Lipany

- 138./ Anna Hamráková,  Markušovce

- 139./ Daniela Belišová, Prešov

- 140./ Ľudmila Vargová, Prešov

- 141./ Zuzana Kuzmová, Gelnica

 -142./ Ľudmila Balážová, Sabinov

- 143./ Anna Ondášová, Krompachy

- 144./  Božena Kutarňová, Spišská Nová Ves

- 145./ František Rus, Košice

- 146./ Mária Ščecinová, Kamenica

- 147./ Danka Hovancová, Podolínec

- 148./ Marta Čechová,  Mníšek nad Hnilcom

- 149./ Ing. František Šoltýs, Prešov

- 150./ Michal Jarina, Harichovce

 

- 151./ Peter Janič, Pečovská Nová Ves

- 152./ Anna Sučková,  Lada

- 153./ Jana Kaščáková,  Záhradné

- 154./ František Pavan,  Levoča

- 155./ Nikola Janečková, Podtureň

- 156./ Slavomír Fábry, Bijacovce

- 157./ Marián Moravič,  Sečovce

- 158./ Lucia Závacká, Harichovce

- 159./ Mgr. Anna Onačilová, Medzilaborce

- 160./ Jozef Miško, Lemešany

- 161./ Miriama Petrášová, Poproč

- 162./ Ľubov Pisová, Majová , Medzilaborce

- 163./ Vladislav Lamanec, Gerlachov

- 164./  Ing. Milan Kuzmiak, Stará Ľubovňa

- 165./ Eva Štovčíková, Poproč

- 166./ Pavol Kaššovic, Melčice Lieskové

- 167./ Juraj Sústrik,  Gemerská Poloma

- 168./ Zoltán Šveda, Veľký Folkmar

- 169./ Katarína Grešová, Veľká Folkmar

- 170./ Katka Heligmanová, Poprad

- 171./ Martin Holinga, Kapušany

- 172./ Miloš  Görcsös. Košice

- 173./ Eva Kalafutová, Spišská Nová Ves

- 174./ Ivana Baková, Údol

- 175./ Janka Gunárová, Gemerská Poloma

- 176./  Marek Lamenec, Gerlachov

- 177./ Ingrid Schmotzerová, Medzev

- 178./ Mária Zatrochová,  Betliar

- 179./ Gabriela Pastírová, Prešov

- 180./ Janka Panulinová, Spišská Nová Ves

- 181./ Danka Králiková

- 182./ Janka Novotná,Krompachy

- 183./ Mária  Kaňúrová,  Betliar

- 184./ Lenka Rumanová, Gemerská Poloma

- 185./ Jozef Jakubkovič, Ľubotín

- 186./ Anna Ondriková,Vinné

- 187./  Ján Magdoško,  Prešov

- 188./ Marcela Jurková, Kračúnovce

- 189./ Jarmila Görcsösová,Košice

- 190./ Dominika Jurčiková, Strážske

- 191./  Peter Ďurica, Lipany

- 192./ Edita Štefaniková,  Spišská Nová Ves

- 193./ Dana Vasková,Harichovce

- 194./ Irena Švedová, Kružlov

- 195./ Eva Petrovičová, Bardejov

- 196./ Monika Čmeľová, Harichovce

- 197./ Mária Petríková, Veľký Folkmar

- 198./ Anna Červená,  Moldava nad Bodvou

- 199./ Danka Rimská, Granč – Petrovce

- 200./ Veronika Mitríková, Jaklovce

 

Výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do 15.03.2016.

Nákupné poukážky budú výhercom zaslané poštou.

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk  

     Výhercom srdečne blahoželáme

© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET