Veľkonočná súťaž 2016

Výhry budú výhercom odovzdané najneskôr do 15.05.2016.

 

Nákupné poukážky budú výhercom zaslané poštou.

 

Bližšie inf.: 0915 735 181, alebo marketing@milkagro.sk

 

Výhercom srdečne blahoželáme

 

Výsledky žrebovania sú nasledujúce:

  1. Dominika Jurčiková, Strážske
  2. Marta Žulová, Záborske
  3. M. Uhrínová, Spišské Vlachy
  4. Irena Sopková, Poproč
  5. Mgr. Zuzana Fedáková, Drienovec
  6. Kosťa Dujava, Sabinov
  7. Imrich Kelemen,Pečovská Nová Ves
  8. Janka Šikudová, Melčice-Lieskové
  9. Lucia Poráčová,  Prešov
  10. Mária Ferencová, Prešov
  11. Mária Želinská,  Pečovská Nová Ves
  12. Miroslav Fabiny, Spišská Nová Ves
  13. Janka Maťová, Gemerská Poloma
  14. Janka Panulinová, Spišská Nová Ves
  15. Jozef Kaperák, Lipany
  16. Peter Kubičko, Prešov
  17. Ing. Vladimír Fedorko, Raslavice
  18. Lenka Gajdošová, Nováky
  19. Rastislav Hoza,  Lipany
  20. Anastázia Bačinská,  Prešov,
  21. Mária Angelovičová, Sabinov
  22. Irma Olschlägerová Mníšek nad Hnilcom
  23. Lukaš+ Dianka+ Peter Turčekoví, Partizánske
  24. Anna Vašková, Breznica
  25. Tatiana Iglaiová,  Ždaňa
  26. Martina Vozárová, Prakovce
  27. Mária Drapová, Hanušovce nad Topľou
  28. Ing. Milan Kuzmiak, Stará Ľubovňa
  29. Daniela Pásztorová, Skároš
  30. Monika Trechova,  Spišské Vlachy
  31. Ján Žilka,Lipany
  32. Martina Tabačeková, Kluknava
  33. Oľga Šusterová, Kluknava
  34. Ladislav Varganai, Slovenské Nové Mesto
  35. Peter Lech, Prešov
  36. Peter Jadlovský, Topoľovka
  37. Mgr. Miriam Liptáková, Dobšiná
  38. Helena Mlaková, Plavnica
  39. Peter Šesták, Prešov
  40. Mgr. Eva Chovancová, Kendice
  41. Dušan Ondrejčík,  Vlachovo
  42. Milena Vargová, Sobrance
  43. Mgr. Patrícia Tomková,Košice
  44. Adriana Hrubá, Strážske
  45. Pavol Pavlík, Spišská Nová Ves
  46. Andrej Hudák, Lada
  47. Vieroslava Kučeráková, Gemerská Poloma
  48. Mária Bačová, Spišská Nová Ves
  49. Ing. Martina Gondová , Košice
  50. Suchá Nataša, Gemerská Poloma
  51. Peter Ferenc,  Prešov
  52. Andrea Vargová , Spišské Podhradie
  53. Renáta Botošová, Moldava nad Bodvou
  54. Darina Kočiščáková,  Pečovská Nová Ves
  55. Mária Vaňová, Levoča
  56. Juliána Kurucová, Prešov – Solivar
  57. Helena Rohaľová, Kružlov
  58. Peter Varga Gelnica
  59. Ondrej Mézeš, Michalovce
  60. Eva Sedláková,Sabinov
  61. Ľudmila Šramková, Dubovica
  62. Ing. Monika Norková, Prešov
  63. Nataša Nemcová,  Svit
  64. Viera Kočiščáková, Červená voda
  65. Marieta  Fabriciová, Veľký Folkmár
  66. Anna Pankuchová, Hanušovce nad Topľou
  67. Martin Kočka, Tulčik
  68. Marián Tirpák, Medzilaborce
  69. Edita Štefaniková,  Spišská Nová Ves
  70. Elena Longauerová, Bystrany
  71. J. Pončáková, Záborské
  72. Jozef Lituin, Stará Ľubovňa
  73. Erika Bujňáková, Lipany
  74. Marta Berecová,  Plešivec
  75. Katarína Strambová, Košice
  76. Rudolf Varga, Čečejovce
  77. Ľudovít Lipták, Dobšiná
  78. Anna Spodníková, Levoča
  79. Stanislav Chovanec, Plavnica
  80. Anna Sučková, Lada
  81. Mgr. Helena Berdisová, Sabinov
  82. Jozefína Širochmanová,  Trebišov
  83. Andrej Rimský, Granč- Petrovce
  84. Anna Harčariková, Lipany
  85. Roland Varga, Čečejovce
  86. Renáta Rušinová, Novoveská Huta
  87. Viera Godušová,  Štítnik
  88. Erika Bujňáková, Lipany
  89. Dušan Antolik, Hanušovce
  90. Vladimír Štieber, Kamenica
  91. Lydia Mudráková, Prešov
  92. Pavol Rimský ml. Granč-Petrovce
  93. Agnesa Iványová ,  Rožňava,
  94. Miriama Derevjaníková, Stará Ľubovňa
  95. Anna Petergáčová, Rožňava
  96. Jozef Talian, Hanušovce nad Topľou
  97. Eva Andrášiová, Šaca
  98. Ján Juščák, Dulova Ves
  99. Miroslav Kilik, Rimavská Sobota
  100.  Peter Talian, Včelince
  101. Oľga Filičková, Lipany
  102. Mária Bilišňanská, Bardejov
  103. Mária Hudáková,Sabinov
  104.  Matej Seman, Sobrance
  105. Emília Ižariková, Pečovská Nová Ves
  106. Andrea Vargová, Spišské Podhradie
  107. Peter Talian, Včelince
  108. Elena Tomašiková, Gemerská Poloma
  109. Pomikala, Prešov
  110. Ing. Miloš Paštrnák, Liptovský Hrádok
  111.  Daniela Durdiková, Ružomberok,
  112. Mária Vargová, Ľubotín
  113. Júlia Lišuchová,Gemerská Poloma
  114. Marián Ďuratný, Veľký Folkmár
  115. Iveta Pituchová, Kružlov
  116. Irena Hudáková, Lada
  117. Zdenka Bučková, Gerlachov
  118. Renáta Botošová, Moldava nad Bodvou
  119. Matej Seman, Sobrance
  120. Andrej Čekan, Lipany
  121. Katarína Sivačková, Spišská Nová Ves
  122. Božena Kvašňáková, Humenné
  123. Helena Urdová, Prešov
  124. Silvia Nováková,  Spišská Nová Ves
  125. Adriana Kelesárová, Prešov
  126.  Ľuboš Okresa,  Spišská Nová Ves
  127. Mgr. Erika Kozmová, Košice
  128. Žofia Hnátová,Košice,
  129.  Helena Zamboryová, Strážske
  130.  Kamila Pankuchová, Lada
  131. Mgr.Mária Pavlenková, Hanušovce n. Topľou
  132. Anna Sakmárová, Plavnica
  133. Martin Gregar, Sabinov
  134. Gabriela Mišenková, Šarišské Dravce
  135. Ján Kuľbaga, Sabinov
  136. Juraj Milo, Roškovce
  137. Martina Ivanková, Prešov
  138. Helena Kravcová, Ruská Voľa nad Popradom
  139. Vladimir Krvaz, Lipany
  140. Tatiana Hrušovská Harichovce
  141. Dominika Jurčiková, Strážske
  142. Marek Palašta, Hrubov
  143. Mgr. Jozef Bialončík, Dulová Ves
  144. Irena Sopková ,Poproč
  145. Maximilián Černický, Gemerská Poloma
  146. Mgr. Zuzana Onderová, Lada
  147. Lenka Šaková, Roškovce
  148. Marianna Sojčáková, Kamenica nad Cirochou
  149.  Anna Radačovská ,  Sabinov
  150. Šimon Juris, Bernoláková, Nováky
  151. Mária Bačová, Spišská Nová Ves
  152. Miriama Dolhyová,  Prešov Šalgovík,
  153. Rastislav Bobovský Gerlachov
  154.  Jozef Hadbavný, Hrabkov
  155. Martina Štieberová, Kamenica
  156. Pavol Sirotňák,  Pečovská Nová Ves
  157. Zuzana Bombíková, Záborske
  158. Anna Brietúrová, Nováky
  159. Monika Vesselényiová, Švedlár
  160. Ladislav Sabol, Gelnica,
  161. Ing. Dorota Olšavská  Poprad
  162. Eva Šlachtičová, Mníšek nad Hnilcom
  163. Mária Imrichová, Rožkovany
  164. Denis Jurčik, Mierova, Strážske
  165. Peter Žažo,  Prešov
  166. Jarmila Bartošová, Prešov
  167. Mária Mátheová, Ruská Nová Ves
  168. Janka Rybarčáková,  Družstevná pri Hornáde
  169. Jana Lesníková,  Plaveč
  170. Ivana Frohlichová, Plavnica
  171. Oto Uhrín, Spišské Vlachy
  172. Yaser Al Alawin, Spišské Podhradie
  173. Marián Mikolaj, Drienov
  174. Valéria Blašková , Hanušovce nad Topľou
  175. Roman Palidrab, Stropkov
  176. Adriana Kolesarová, Prešov
  177. Mirko Tarabčák, Bžany
  178. Jaroslav Borsuk, Prešov
  179. Kamila Kupjanová, Ostrov
  180. Sára Šariná,  Prešov
  181. Viera Guľašová, Ľubotín
  182. Jozef Ščarnický, Prešov
  183. Katarína Murmanová, Záborské
  184. Jana Mrugova, Plavnica
  185. Mária Kunderová, Sobrance
  186. Anna Španirová,  Kapušany
  187. Jarmila Mézešová,Michalovce
  188.  Zuzana Kiliková, Nižné Valice
  189. Andrea Sloviková,  Markušovce
  190.  Valeria Plachetková, Švedlár
  191.  Alžbeta Stehlíková, Krompachy
  192. Renáta Pavelová, Hervartov
  193. Marta Buzogáňová,Prešov
  194. Anna Hromjáková, Poprad
  195. Alena Firmentová, Ľubotín
  196. Mgr. Jozef Štovčík, Poproč
  197.  Mária Wúrschnerová, Gemerská Poloma
  198. Veronika Tatarková, Harichovce
  199. Marcel Košalko, Granč- Petrovce
  200. Edita Staneková, Plavnica
  201. Daniela Chovancová,Spišské Vlachy
  202. Peter Chmelo, Dobšiná
  203. Slavomíra Mrúzová, Prešov
  204. Daniela Manduľová, Breznica
  205. Martin Miškuf, Chmiňany
  206. Veronika Antoliková, Hanušovce nad Topľou
  207. Monika Pavlovská,Kružlov
  208.  Štefánia Priščáková ,  Prešov
  209.  Patrik Griger,  Levoča
  210.  Anna Oravcová, Záhradné
  211. Mária Mihaličová , Medzilaborce
  212. Martina Lukáčová, Koceľovce
  213. Miroslava Hadbavná, Hrabkov
  214. Ing. Alena Nalevanková, Pečovská Nová Ves
  215. Zuzana Knapíková, Ľubotín
  216. Ján Kost, Kružlov
  217.  Alena Vasiľová, Egreš
  218.  Darina Čekanová, Lipany
  219. Helena Verčimáková, Hanušovce nad Topľou
  220.  Peter Daňo, Okružná
  221.  Božena Joščáková, Prešov
  222.  Marcela Surová, Plavnica
  223. Mária Bačová, Spišská Nová Ves
  224.  Ing. Martina Toplanská, Pača
  225. Mária Radvanská, Bardejov
  226. Adriana Mydliarová, Smižany
  227. Marián Šimco, Gerlachov
  228.  Alica Fodorová, Dunajská Streda
  229.  Jana Zatlkajová, Nitrianske Rudno
  230. Miriama Derevjaniková Stará Ľubovňa
  231. Mária Lopuchovská, Prešov
  232. Mária Klemporová, Medzev
  233.  Zuzana Kuzmová, Gelnica
  234.  Mária Vrabľová, Poráč
  235. Martina Horovská, Trebišov
  236.  Anna Vošková, Bardejov
  237. Mária Filinská,  Harichovce
  238. Anna Vančová , Plavnica
  239. Zuzana Barkociová, Plavnica
  240. Mgr. Jozef Štovčík, Poproč
  241.  Vlasta Chudá, Liptovský Hrádok
  242. Marta Špačková, Prešov
  243. Marcela Čontofalská, Šarišské Bohdanovce
  244. Ingrid Gallová , Červenica pri Sabinove
  245. Magda Dulovičová, Markušovce
  246. Vladimír Bulko, Ivanovce
  247. Alena Gregová, Kendice
  248. Ružena Radvánska, Košice
  249. Mária Žakarovská, Veľký Folkmar
  250. Anna Mihaliková, Gelnica
  251. Mária Kotelešová, Moldava nad Bodvou
  252.  Marcela Čontofalská, Šarišské Bohdanovce
  253. Božena Kontrádyová, Levoča
  254.  Jozef Heteš, Plaveč
  255. Mária Ondková, Prešov
  256. Marcela Gondová,  Spišské Vlachy
  257. Katarína Petrovková, Košice
  258. Iveta Podracká, Pongrácovce
  259. Iveta Kmecová, Kendice
  260.  František Fedor, Sedlice
  261. Dana Horňakova, Komarovce
  262. Anna Gočová, Breznica
  263. Lenka Uhrinová, Krompachy
  264. Slavomír Gurský ,Bardejov
  265. Eva Štefaniková, Rožňava,
  266. Iveta Oravcová, Gelnica
  267. Jana Čajbíková, Košice
  268. Mária Radvanská, Bardejov
  269. Alena Gregová, Kendice
  270. Vladimír Kočiš, Moldava nad Bodvou
  271. Adriana Mydliarová, Smižany
  272.  Pavol Marchevsky,  Prešov
  273. Beátka Vilková, Granč – Petrovce
  274.  Mária Jenčáková, Harichovce
  275. Mgr. Tatiana Hrebíková, Prešov
  276. Mária Očipová,  Veľký Šariš
  277.  Gabriela Matysová, Prešov
  278. Marta Knižková,  Markušovce
  279. Marta Chuťková, Partizánske
  280. Júlia Matisová,  Spišská Nová Ves
  281. Milan Jurčik, Strážske
  282.  Božena Kutarňová, Spišská Nová Ves
  283. Andrej Trojanovič , Prešov
  284. Katarína Leššová , Lada
  285. Martina Sobeková, Bardejov
  286. Ján Bovan, Štúrová , Humenné
  287.  Miroslava Litecká, Spišská Nová Ves
  288. Marta Knižovská, Markušovce
  289. Ľubomír Sedlák, Sabinov
  290. Margita Kenderová, Košice
  291. Božena Sirotňáková, Prešov
  292.  Zdenka  Kupčiková, Sedlice
  293. Andrea Vargová, Spišské Podhradie
  294. Irena Šuleková, Vyšné Valice
  295. Martina Marchevská , Prešov
  296. Gabriel Lamanec, Gerlachov
  297. Regina Millá, Záborské
  298. Ján Komora,  Poproč
  299. Mária Lutzukuchtová, Melčice-Lieskové
  300. Peter Talian, Včelince
  301. Adriana Kleinová, Veľký Folkmar
  302. Zuzana Barkociová, Plavnica
  303. Eva Hrušovská,  Harichovce
  304. Ing. Lukáš Ondrej, Sabinov
  305. Anna Stašková Prešov
  306. Darina Vargušová, Kalnište
  307. Zdenka Lepáková, Tulčík
  308. Júlia Grešková. Gemerská Poloma
  309. Jana Kerpčárová, Šarišské Jastrabie
  310. Deniska Magáčová, Brežany
  311. Mária Hlaváčová, Strážske
  312. Regina Millá, Záborské
  313. Mária Vozárová, Prakovce
  314. Evelína Karaffová, Mníšek nad Hnilcom
  315. Jozef Hronec Rožňava
  316. Ján Kender,  Košice
  317. Mária Berčová, Prešov
  318.  Anna Holodňáková, Plavnica
  319.  Jaroslav Mruk, Podolínec
  320. Marta Kravianska, Prešov
  321. Klára Vnenčáková Poprad
  322. Ivetka Podracká, Pongrácovce
  323. Mária Drapová, Hanušovce nad Topľou
  324. Marián Vavra, Spišské Podhradie
  325. Martina Bottová, Muráň
  326. Marta Beličáková, Košice
  327. Veronika Luptáková, Sobrance
  328. Lenka Dobroničová, Ražňany
  329. Alexandra Capcarová, Roškovce,
  330. Ľudmila Vangorová, Vyšná Kamenica
  331. Gabriela Široká, Dvorníky
  332.  Pavol Kušnier, Betliar
  333. František Kollár, Sabinov
  334.  Max+ Anna+ Lenka Černickí, Gemerská Poloma
  335.  Mária Nemcová, Plavnica
  336. Zuzana Mrúzová, Prešov
  337.  Lillian Zmijová, Dulová Ves
  338.  Mgr. Marta Tureková, Spišské Podhradie
  339. Anna Dzurková, Dlhé nad Cirochou
  340.  Mikuláš Haščák, Prešov
  341. Mária Radvanská, Bardejov
  342.  Milan Kandráč, Krásna Lúka
  343.  Alžbeta Dudová, Stará Ľubovňa
  344. Mária Lopuchovská, Prešov
  345.  Jozef Peľak,  Čečejovce
  346.  Lenka Maňáková,  Sabinov
  347. Jana Argalášová, Krompachy
  348. Viera Kleinová, Arnutovce
  349.  Jana Sýkorová , Markušovce
  350. Mária Vargová, Ľubotín
  351.  Gabriela Pastírová , Prešov
  352.  Silvia Mochnaská, Krivé
  353.  Ľuboslav Lopuchovský, Lipany
  354.  Lucia Sirotňaková , Ľubotice
  355.  Júlia Filipová, Levoča
  356.  Mária Kováčová. Gemerská Poloma
  357. Zuzana Ililijová, Valice
  358.  Róbert Miženko, Kluknava
  359.  Anna Boguská, Pečovská Nová Ves
  360.  Peter Ďurica, Lipany
  361.  Eva Rothmajerová, Gelnica
  362. Mária Feketeová,Lipany
  363. Božena Šukaľová,  Sobrance
  364. Anna Sedlacká,  Prešov
  365.  Eva Timková, Poproč
  366.  Martin Brhlík, Prešov
  367.  Božena Bovanová, Humenné
  368. Štefan Bakaľár, Hanušovce nad Topľou
  369.  Tatiana Trebunová, Hozelec
  370. Miroslava Revúcka, Gemerská Poloma
  371.  Ingrid, Schmotzerová, Medzev
  372. Ján Kuzmiak, Stará Ľubovňa
  373.  Anna Pankuchová, Hanušovce nad Topľou
  374.  Andrea Moravszká,   Spišská Nová Ves
  375. Anna Faltinová, Chrasť nad Hornádom
  376.  Mária Kipikašová, Jaklovce
  377. Mgr. Lenka Krupová, Pavlovce
  378.  Jakub Ciganoc, Strážske
  379.  Ján Tomčišák, Víťaz
  380.  Mgr. Gabriela Pavelková, Šarišské Lužianky
  381. Mária Suslová, Prešov
  382.  Mária Michalíková, Pečovská Nová Ves
  383.  Slavomír Frohlich, Plavnica
  384.  Ľudmila Konrádová, Mníšek nad Hnilcom 
  385.  Cecília Moňoková, Geča
  386.  Daniel Sladkovský, Prešov
  387.  Gabriela Punková,  Tornaľa
  388.  Tibor Machevka, Rožkovany
  389.  Monika Juhászová, Kráľovský Chlmec
  390.  Silvia Nováková,  Sp. Podhradie
  391. Mariana Čintalová,  Stropkov
  392.  Agáta Reištetterová, Prešov
  393.  Ján Magdoško , Prešov
  394.  Lukáš  Kollár, Sabinov
  395.  Ľudmila Balážová, Sabinov
  396. Milan Kropko, Švedlár
  397. Alena Fabriciová, Veľký Folkmar
  398.  Ing. Peter Hegeduš Sabinov
  399.  Stanislav Andraščik , Kamenica
  400.  Martin Sulír,  Podolínec
  401.  Mgr.Zuzana Onderová, Lada
  402.  Viera Pankuchová, Lada
  403.  Ľudmila Vangorová, Vyšná Kamenica
  404.  Ján  Kuľbaga,  Sabinov
  405.  Ing. Eva Sulírová, Stará Ľubovňa
  406.  Viera Ferencová,  Gemerská Poloma
  407.  Slavomir Kurilla,  Svidník
  408.  Mária Angelovičová, Nižný Slávkov
  409.  Emil Hanušovský,Čaňa
  410.  Oliver Žoldák, Hozelec
  411.  Ľudmila Macejková,Jaklovce
  412.  Ľubka Stanková, Jarovnice
  413.  Marta Papcunová,  Jaklovce
  414.  Mária Daňková,  Družstevná pri Hornáde
  415. Katarína Jasaňová, Poproč
  416.  Andrea Šalapová, Vinné
  417.   Marta Sabolová, Ruská Nová Ves
  418.  Oľga Schmiedtová, Medzev
  419.  Vlasta Sorgerová, Štos
  420.  Pavol Sedlák,  Levoča
  421.  Justína Murmanová, Záborské
  422. Marian Balaž, Sobrance
  423.  Mária Krištofová, Pezinok
  424. Anna Richnavská , Poráč
  425.  Barbora Ondiszová, Vojkovce
  426.  Peter Magáč, Brežany
  427.  Mária Piskurová, Svinia
  428.  Ivana Prhmuková, Markušovce
  429.  Beatka Ďuričeková,Gemerská Poloma
  430.  Zdenka Antoliková, Hanušovce nad Topľou
  431.  Ľudmila Dancáková , Prešov
  432.  Miroslav Tarabčák, Bžany
  433. Mária Adamjaková, Kežmarok
  434.  Ladislav Balogh, Svit
  435.  Oľga Šebeoková,  Trebišov
  436.  Ján Urda,Plaveč
  437.  Kristína Geľatková, Strážske
  438.  Iveta Jergová, Lada
  439.  Ľubica Onuferová, Kružlov
  440.  Mária Promčáková, Podolínec
  441.  Ľubomíra Kenderová, Košice
  442.  Milka Gondžurová, Lada
  443.  Gabriela Pastírová, Prešov
  444.  Marián Kudrik, Streda nad Bodrogom
  445.  Gabriela Jusková, Raslavice
  446. Ľudmila Diňová, Ľubotín
  447.   Helena Urdová, Prešov
  448.  Milan Sucháň, Svit
  449. Ján Komora,Poproč
  450.  Jarmila Čechová,  Prešov
  451.  Mária Rimská, Jakubova Voľa
  452.  Mária Očipová, Veľký Šariš
  453.  Monika Sedláková, Nálepkovo
  454.  Hegeduš, Čaňa,
  455.  Iveta Jergová, Lada
  456.  Pavol Rouder, Dulova Ves
  457.  Silvia Sačková, Moldava nad Bodvou
  458.  Ladislav Šando, Margecany
  459.  Júlia Ištoková,  Prešov
  460.  Mgr. Peter Tatarko, Harichovce
  461.  Anna Čorbová,  Prešov
  462.  Anna Liesenerová,  Prešov
  463.  Jaroslav Keresteš, Chmeľov
  464.  Anna Jakubiková,Medzilaborce
  465. Antónia Laščáková, Prešov
  466.  Anna Dzurková, Dlhé nad Cirochou
  467.   Jozef  Bačovčin, Humenné
  468.  Terézia Geľatková,  Strážske
  469.  Ľubica Butkovičová Betliar
  470.  Mgr. Gabriela Pavelková, Šarišské Lužianky
  471.  Marta Zulová, Záborské
  472.  Mária Nemcová, Plavnica
  473.  Štefan Kundrát, Prešov
  474.  Viera Drabiková, Poproč
  475.  Edita Vendeľová, Breznica
  476.  Terézia Petrová, Prešov
  477.  Mária Kováčová, Tulčík
  478.  Mária Pavlovová, Levoča
  479.  Irena Molčonová, Kružlov
  480.  Katarína Sukovská, Lada
  481.  Antónia Mikolajová, Drienov
  482.  Tatiana Geľatková, Strážske
  483.  Stanislava Gallová, Melčice-Lieskové,
  484.  Alena Sabovčíková, Liptovský Peter
  485.  Marcela Bandžaková, Kračúnovce
  486.  Mária Kyseľová,  Spišská Nová Ves
  487.  Karin Jadlovská,  Topoľovka
  488.  Galina Guľašová,  Plaveč
  489.  Eva Rothmajerová,  Gelnica,
  490.  Andrej Gmuca, Vojkovce
  491.  Zuzana Lopuchovská, Lipany
  492.  Zuzana Bombíková, Záborské
  493.  Valéria Mikluščaková, Hervartov
  494.  Mária Drapová, Hanušovce nad Topľou
  495.  Daniel Jančuška, Prešov
  496.  Mária Mihaličová, Medzilaborce
  497.  Jozef Lituin, Stará Ľubovňa
  498.  Miroslava Baranová, Prešov
  499.  Veronika Tatarková, Harichovce
  500.  Anna Saksová, Jaklovce
© 2018 MILK - AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie