06. 04. 2021

Zrekonštruovali sme pre vás vašu obľúbenú predajňu v Ľubici

Spoločnosť MILK-AGRO upriamuje svoju pozornosť nielen na otváranie nových predajní. Zaujíma sa aj o staršie predajne, ktoré potrebujú vynovenie. Preto plnohodnotne pracuje aj na renovácii svojich malých či veľkých predajní v obciach aj mestách. Jednu z prvých rekonštrukcií sa podarilo zrealizovať za menej ako tri týždne a už 24. 3. 2021 sa otvorila vynovená predajňa v obci Ľubica.

Obyvatelia Ľubice sa môžu tešiť vynoveným priestorom vo svojej obľúbenej predajni MILK-AGRO. Predajňa nachádzajúca sa na Vrbovskej ulici č. 32 je k dispozícii svojim zákazníkom už 13 rokov. Dôvodov pre rekonštrukciu bolo hneď niekoľko. No za hlavný dôvod považuje spoločnosť najmä potrebu zväčšiť nákupné priestory, čím dá svojim zákazníkom lepší komfort a vyšší štandard pri nákupe.

Predajňu sme zatvorili v pondelok 8. 3. 2021, kedy sa začalo s kompletnou interiérovou rekonštrukciou. Vďaka väčším priestorom bolo možné umiestniť v predajni predĺženú mliečnu vitrínu, čím sa zabezpečí lepší prehľad širokej škály SABI mliečnych produktov. Zároveň sa do predajne doplnil zeleninový kútik, v ktorom si budú môcť naši zákazníci zakúpiť kvalitné a cenovo dostupné ovocie a zeleninu.

Predajňu v Ľubici máme otvorenú už 13 rokov, čo sa samozrejme podpísalo aj na jej vzhľade. Dnes zákazníci nakupujú najmä očami, preto sme vedeli, že bude potrebné ju v čo najbližšom čase zmodernizovať. Som veľmi rada, že sa to podarilo. Veľmi ma teší aj fakt, že zákazníci z okolia zmenu vítajú a vynovené priestory sa im veľmi páčia. Nie je nič lepšie ako počuť pochvalu od tých najdôležitejších, a to našich zákazníkov,“ uviedla zodpovedná manažérka predajne, pani Mária Kozubjaková.

Rekonštrukciou a samotným zväčšením predajne sa zabezpečilo lepšie rozmiestnenie produktov, lepší prehľad a dostupnosť SABI mliečnych výrobkov ako aj možnosť druhotného vyloženia. Na predajni ponúkame aj čerstvé, voňavé pečivo upečené v našom dopeku, ako aj chutné mäsové výrobky v mäsovom kútiku, prevádzkovanom firmou Tauris. Veríme, že sme rekonštrukciou potešili nejedného zákazníka. ĎAKUJEM patrí všetkým zúčastneným na rekonštrukcii, či už išlo o stavebné práce, reklamu či management. V neposlednom rade patrí veľké ďakujem nášmu skvelému tímu predavačiek, nebyť ktorého by naša predajňa nemohla tak dobre fungovať.

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2021 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore