11. 03. 2020

SABI jogurt piškóty, patrí medzi dobroty!

Pre svojich stálych, ale aj nových zákazníkov, sme pripravili limitku, jogurt s ochutením piškóty, ktorý je v predaji už od polovice marca 2020. Tak ako každý rok, ani teraz nechceme zaostávať, a preto vám prinášame zdravý no najmä kvalitný produkt. Jogurt piškóty je určený pre malých aj veľkých a už teraz sa tešíme, ako si na ňom pochutíte.

Určite poznáte tie vynikajúce detské piškóty, ktoré sú tak chrumkavé a chutné. No a my sme spojili jemný jogurt SABI so skvelými chrumkavými piškótami. Výsledkom je naozaj úžasná zmes chutí, ktorú si, veríme, obľúbite aj vy.

Ako to celé prebieha?

Pred tým, ako príde novinka na predajné pulty, podlieha jogurt prísnej kontrole. Až keď je 100%-ne schválený laboratórnym oddelením, nastáva ďalší krok – interná senzorická ochutnávka. Jogurt piškóty úspešne prešiel aj touto kontrolou kvality a chuti a musíme povedať, že exceloval. Už teraz sa tešíme na váš názor. Ten nám môžete napísať na email: marketing@milkagro.sk.

Čím je SABI jogurt piškóty výnimočný?

No predsa svojou jedinečnou chuťou. A dokonca je aj BEZLEPKOVÝ! Aj keď hlavnou zložkou sú detské piškóty, naši špecialisti vo svojich laboratóriách namiešali recept tak, aby si na ňom mohli pochutnať aj zákazníci s alergiou na lepok.

Tak ako všetky jogurty SABI veríme, že aj novinka jogurt piškóty sa stane obľúbeným pre svoju nezameniteľnú kyslastú chuť v spojení s chrumkavými piškótami, overenú kvalitu a naturálny charakter. Taktiež obsahuje živé jogurtové a probiotické kultúry.

A čo nás viedlo k jeho výrobe?

No samozrejme náš nápad a vaše postrehy. My svojich zákazníkov počúvame, a preto, keď sme od vás dostali podnet, nezaháľali sme a hneď sme začali s realizáciou.

Čo pripravujeme najbližšie?

Neustále pracujeme na vylepšovaní a rozširovaní nášho produktového radu. Preto sa nemusíte obávať, ani v najbližšom období tomu nebude inak.

Sledujte náš facebook, instagram či web www.milkagro.sk a všetko sa v pravý čas dozviete.

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2020 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore