24. 03. 2021

MILK-AGRO otvorilo novú predajňu potravín v Košiciach-Krásna

MILK-AGRO opäť nezaháľa a hlavne v tejto neľahkej dobe sa chytá každej možnosti priniesť svojim zákazníkom čo najviac príležitostí pre nákup kvalitných potravín. Od polovice marca sa môžu obyvatelia mestskej časti Krásna v Košiciach tešiť novootvorenej predajni potravín s kvalitnými produktami SABI.

Spoločnosť MILK-AGRO otvorila 12. marca 2021 ďalšiu zo svojich maloobchodných predajní, tentokrát na východe Slovenska, v našom druhom najväčšom meste. Nová predajňa potravín sa nachádza v mestskej časti Košice-Krásna, na ulici Adamová 13. Ide o doposiaľ prvú predajňu potravín MILK-AGRO v tejto mestskej časti.

Tento krok považujeme za obzvlášť veľký úspech, nakoľko sme mali dlhodobý záujem o otvorenie predajne v mestskej časti Krásna. Bohužiaľ v minulosti naše pokusy a aktivity nepadli na úrodnú pôdu, až doteraz. Sme veľmi radi, že sme našli vhodné priestory, ako aj kvalitný a ochotný personál, ktorý bude bez pochýb robiť dobré meno našej spoločnosti“, uviedol regionálny manažér a zodpovedný pra-covník pán Lukáš Renčko.

Zákazníci spoločnosti MILK-AGRO sa môžu tešiť ďalšej útulnej predajni so širokou škálou produktov a kvalitných mliečnych výrobkov SABI. Predajňa patrí medzi menšie predajne, čo len pridáva na jej útulnom prostredí a výnimočne rodinnej atmosfére. V každodennej ponuke nájdu zákazníci všetko, čo potrebujú. V ponúkanom sortimente nebudú chýbať spomínané SABI výrobky, čerstvé pečivo od lokálnych dodávateľov, mäsové výrobky, čerstvá zelenina a ovocie, mrazené výrobky, drogéria a potravinový či nepotravinový sortiment.

Ak milujete vôňu čerstvo upečeného pečiva, určite vás poteší, že sa na predajni budú denne dopekať čerstvé pekárenské výrobky. Vďaka tomu už nebudete musieť vstávať v skorých ranných hodinách, vône čerstvého pečiva sa totiž dočkáte v predajni MILK-AGRO kedykoľvek v priebehu dňa.

Vedenie spoločnosti sa teší jednak novej predajni, ako aj umiestneniu predajne. Mestská časť Košice-Krásna disponuje veľmi dobrým občianskym vybavením. Zastávam názor, že naša predajňa potravín veľmi vhodne doplní celkovú občiansku vybavenosť, nakoľko sa v jej blízkosti nachádza základná škola, škôlka, pošta, zdravotnícke centrum či kostol. Vďaka tomu budú mať obyvatelia naozaj všetko poruke, a nebudú musieť strácať čas cestovaním,“ doplnil pán Lukáš Renčko.

Spoločnosť MILK-AGRO je potravinárska sieť s najkratšou otváracou dobou na trhu. Dôvodom je jeden z hlavných princípov spoločnosti, na ktorom si firma zakladá už cez 3 dekády. Vedenie má za to, že oddych a čas strávený v kruhu rodiny je veľmi potrebný pre pohodu zamestnanca a jeho pracovný výkon. Naši zákazníci budú môcť nakúpiť v novej predajni každý pracovný deň od 6:00 do 18:00 a v sobotu v čase od 06:00 do 12:00.

Na otvorení predajne sa podieľal tím spoľahlivých zamestnancov spoločnosti MILK-AGRO, ktorým patrí vďaka za ich osobný vklad a nasadenie. Vďaka patrí aj externým dodávateľom stavebných prác či reklamy. V neposlednom rade patrí vďaka aj Obecnému úradu mestskej časti, za ústretovosť a pomoc pri zriadení najnovšej prevádzky potravín MILK-AGRO. Všetkým zúčastneným patrí jedno veľké ĎAKUJEME.

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2021 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore