14. 07. 2021

Detské výtvory súťaže RECYKLUJ A VYHRAJ s MILK-AGROM sme vystavili v NOVUMe

Spoločnosť MILK-AGRO uzatvorila pri príležitosti výstavy detských výtvorov spoluprácu s najnovším nákupným centrom v Prešove – NOVUM. So skončením školského roka sa finalizoval už osemnásty ročník tejto výnimočne obľúbenej súťaže Recykluj a vyhraj, avšak v dôsledku pandémie Covid-19 nebolo možné pripraviť výstavu detských výtvorov z predchádzajúceho 17. ročníka v roku 2020. Keďže MILK-AGRO nechcelo tieto šikovné detičky ukrátiť o radosť, rozhodlo sa pripraviť výstavu dodatočne. Krásne výtvory škôl a škôlok zo 17. ročníka súťaže ste mohli vidieť v nákupnom centre NOVUM od 1. 5. 2021 do 30. 6. 2021 na 0. poschodí.

Spoločnosť MILK-AGRO organizuje súťaž Recykluj a vyhraj už 18 rokov. Spolu s deťmi sa teší z ich veľkých úspechov a oceňuje detskú snaživosť rôznymi zaujímavými cenami. Súťaž prebieha vo viacerých kategóriách, spočívajúcich v zbere, separovaní a v konečnom dôsledku aj z vytvárania krásnych kreatívnych výtvorov, sôch a kresieb. Jednotlivé kategórie a podmienky zúčastnenia sa súťaže nájdete na našej webovej stránke v novom šate www.milkagro.sk/sutaz.

Súťaž Recykluj a vyhraj organizujeme s veľkou radosťou už 18 rokov. Vďaka všetkým tým ročníkom sme vyzbierali viac ako 200 ton odpadu. Robíme to pre našu Zem a deti. Naša príroda nám nie je ľahostajná a preto budeme našu aktivitu v recyklácii a ochrane životného prostredia aj naďalej rozvíjať,“ uviedol zástupca riaditeľa spoločnosti MILK-AGRO, Mgr. Matej Bálint.

Súťaž Recykluj a vyhraj pozostáva zo 7 kategórií a 11 podkategórií pre skupiny aj jednotlivcov. Do kreatívnej kategórie E sa každý rok prihlási približne 60 školských a predškolských zariadení a postupne v priebehu školského roka je najväčšia zasadacia miestnosť spoločnosti MILK-AGRO vyzdobená týmito krásnymi výtvormi.

Každý rok k nám školy prinesú niekoľko nádherných kreatívnych výtvorov, malých aj veľkých, vyrobených zo separovaných obalov SABI. S kolegami sme neustále viac a viac prekvapení, aké nápady deti a ich pedagógovia vedia zrealizovať. Je milé prísť každý deň do zasadačky a pozerať pritom na krásne výtvory šikovných detí. Sme radi, že sa týmito krásnymi výtvormi mohla pokochať aj verejnosť, najmä vďaka výstave v nákupnom centre NOVUM,“ uviedla pani Sylvia Kupcová, manažérka nákupu a pracovníčka marketingu spoločnosti MILK-AGRO.

Novootvorené, ale o to viac obľúbené Prešovské nákupné centrum NOVUM má veľký záujem o akcie týkajúce sa recyklácie a ochrany životného prostredia. V rámci vlastných akcií obdarúva svojich zákazníkov eko darčekmi ako napr. včelobal, bambusový pohár či misku. Výstava výtvorov z recyklovaných obalov SABI je presne takou aktivitou, akými sa chce v budúcnosti centrum zaoberať.

Súťaž Recykluj a vyhraj s MILK-AGROM dobre poznám ešte z predchádzajúceho pracoviska (nákupného centra), kde sme taktiež vystavovali na pasáži sochy z recyklovaných materiálov SABI. Naše centrum vníma Recykluj a Vyhraj veľmi pozitívne a sme radi, že sme mohli byť jej súčasťou. V dnešnej dobe sa konečne začalo viac prihliadať na ekológiu a udržateľnosť ako takú, a preto sa aj my snažíme konať čo najviac ekologicky. Samozrejme, v rámci súťaže sa deti naučia čo-to o recyklácií a ešte aj využijú svoju kreativitu. Veľmi nás potešilo, keď nás spoločnosť MILK-AGRO oslovila kvôli výstave kreatívnych výtvorov. Súhlasili sme najmä preto, že sa nám celková myšlienka projektu páči a je nám blízka. A samozrejme, radi podporíme aj detské talenty. Musím povedať, že spätná väzba od zákazníkov centra bola veľmi pozitívna. Okrem komentárov na našich sociálnych sieťach sme pristihli našich zákazníkov ako si sochy fotili a taktiež ich zaujal materiál, z ktorého sú sochy vyrobené. Výstava u nás prebiehala 2 mesiace, takže veríme, že zákazníci mali dostatok času si tieto krásne detské výtvory poriadne vychutnať,“ uviedla marketingová manažérka NC NOVUM, Mgr. Petra Krchová.

AKO SA DO SÚŤAŽE ZAPOJIŤ?

V prvom rade je potrebné zaregistrovať vašu školu do nového, 19. ročníka súťaže vo vopred stanovenom termíne a podľa presných pokynov ohľadne zberu, uverejnených na našej webovej stránke www.milkagro.sk/sutaz. Nezabudnite uviesť názov školy, počet žiakov ako aj kategóriu, v ktorej chcete súťažiť. A hurá DO ZBERU!

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2021 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore