26. 08. 2020

Chutné a zdravé, presne také sú Sabináčiky SABI

Sabináčiky SABI, chutné, zdravé a obľúbené u detí, ale aj dospelých. Tieto vynikajúce pochúťky sú vyhľadávané našimi zákazníkmi najmä pre svoju výnimočne lahodnú mliečnu chuť a vôňu. Naša spoločnosť ponúka tieto lahôdky v dvoch ochuteniach a to kakao a vanilka.

Sabináčik kakao a Sabináčik vanilka sú smotanové krémy patriace do skupiny termizovaných výrobkov vyrobených z čerstvej smotany a nízkotučného tvarohu. Patria medzi naše najobľúbenejšie produkty, vďaka jemne našľahanej konzistencii a vhodne volených príchutí. To je aj hlavným dôvodom, prečo po ňom túžia naše najmenšie ratolesti. Naši výrobní špecialisti sa snažili pri jeho tvorbe nastaviť vhodný pomer medzi obsahom mliečnych bielkovín, tukov a minerálnych látok, čo sa im aj podarilo. Táto lahôdka má vďaka tomu jednoznačne potvrdené miesto v zdravej výžive pre mladú, ako aj pre tú skôr narodenú generáciu. Smotanové krémy patria na slovenskom trhu medzi klasiku a Sabináčikom tam zaslúžene patrí čestné miesto.

Sabináčik kakao a Sabináčik vanilka sme uviedli do predaja už pred niekoľkými rokmi. Vypočuli sme prosby a nápady našich zákazníkov a vymysleli niečo, čo bude chutiť nielen dospelým, ale aj našim najmenším zákazníkom. Naši výrobní špecialisti spojili hlavy a vymysleli Sabináčik v dvoch ochuteniach. Sme veľmi radi, že tento produkt je tak vysoko obľúbený a že sa už niekoľko rokov môže tešiť veľkej obľube u našich verných zákazníkov,“ uviedol vedúci mliekarenskej výroby p. Ing. Peter Kočiš.

Sabináčiky SABI sú často používané aj ako dezerty. Pochutnať si na nich môžete kdekoľvek sa nachádzate, či už v pohodlí domova, v práci či škole na raňajky, desiatu alebo olovrant. Zdravého mliečneho produktu nie je predsa nikdy dosť!

No a prečo práve názov Sabináčik? No predsa preto, že sa vyrába v meste Sabinov a naša značka SABI sa stala súčasťou tohto vynikajúceho smotanového krému. Aby každý zákazník už len pri vyslovení slova Sabináčik vedel, že ide o značku SABI.

MILK-AGRO

Varte s chuťou a chutne

otvoriť receptár

Otázky o zdraví

hľadám odpoveď

Čerstvé a chutné akciové produkty nielen vo vašej chladničke.

+ každý týždeň BONUS v podobe lahodného receptu

Súhlasím s pravidlami Ochrany osobných údajov.
© 2020 MILK-AGRO | Všeobecné vyhlásenie | Ochrana osobných údajov | Design by SIXNET

Získajte

akcie do vášho e-mailu každý týždeň.

Chcem akcie
Hore